Jump to content

mustafalrsm

Üyeler
  • İçerik sayısı

1912
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

8

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    mustafalrsm reacted to Negative AMV in 2. Ödüllü AMV Yarışması - SONUÇLANDI -   
    Sasuke Vs Killer Bee 「 Negative AMV」-Naruto :) 

Bleach [ Negative AMV] Final Battle

Tokyo Ghoul 「 Negative AMV」Kaneki-Ken Vs Ayato 
      Yarışma için 3 videom negative amv tarzını begendiyseniz diğer videolarada göz atabilirsiniz :)    
  2. Beğen
  3. Beğen
  4. Beğen
    mustafalrsm reacted to emslkr in 2. Ödüllü AMV Yarışması - SONUÇLANDI -   
    Yarışmayı görür görmez yaptım bir Amw :D Çok hoşuma gider yapmaktan zevk alıyorum ama keske bir o kadar da vaktim olsa iyi olurdu :)

Bu da benim amw'm;   

(yeni yaptım ve yükledim :D :P ) Bu arada ecchi yasakmış bende kill la kill bölümlerini çok koymadım ve koyduklarım da ecchisiz koymaya çalıştım umarım sorun teşkil etmez.
    Sağ köşeden 720p yi seçip izleyin  :4:

5. Beğen
    mustafalrsm got a reaction from anes in Merhaba Arkadaşlar   
    Hoş geldin :) İlk tavsiyelerim:Akame Ga Kill, Shingeki No Kyojin, Bleach, Oda Nobuna No Yabou gibi :D Keyifli forumlar
  6. Beğen
    mustafalrsm reacted to Hokage_Minato in Türk Anime Çeviri Ekibi [TAÇE]   
    TAÇE [Türk Anime Çeviri Ekibi] www.turkanime.tv web sitesinin, anime severlere rahat bir seyir keyfi yaşatmak için gece gündüz çalışarak en
    hızlı ve kaliteli çevirileri izleyicilerine sunan çeviri ekibidir.

Amacımız çevirisi tamamlanmamış veya herhangi bir sebepten ötürü yarım kalmış serileri tamamlamak, yeni sezon animelerini zamanında ve kaliteli
    bir şekilde sunmaktır.

TAÇE işini samimiyetini katarak yapan, hiçbir kâr amacı gütmeden canla başla çalışan ve her yeni günde kendini geliştirmek için bir adım daha atan özverili çevirmenlerden oluşup, seyircinin düşüncesini öncelikli kabul ettiği için diğer ekiplerin görmezden geldiği noktaları bile önemsemektedir. TAÇE için mükemmel olmak şart olmayabilir fakat mükemmel olmak için çabalamak vazgeçilmezdir. Bu özellikleriyle TAÇE, sadece çevirmenlerin gözünde değil aynı zamanda seyircinin gözünde de ayrıcalıklı bir konuma sahiptir.

Çevirisine devam ettiğimiz herhangi bir seri ile ilgili bilgi almak için bu konunun altına yorum atınız.

Yazı eklemek isteyen çevirmenler mesaj atabilir.
  7. Beğen
    mustafalrsm got a reaction from BenBeckman in 2. Ödüllü AMV Yarışması - SONUÇLANDI -   
    Evet eski AMVlerinizle de katılabilirsiniz ama önceki yarışmaya katılan AMV'nizi koymayın o kadar da değil :D

AE gerçekten iyi bilenler için çok çok iyi bir program. Onunla haftalarca uğraşıp 45 saniyelik AMV yapan kişiler biliyorum ama çok iyi oluyor hak ediyor aldığı süreyi belki de ama SV de gayet yeterli :)

Edit:Neden insanlar AMV'lere avm demeye bu kadar meyilli :D 
  8. Beğen
    mustafalrsm got a reaction from Strix. in 2. Ödüllü AMV Yarışması - SONUÇLANDI -   
    Evet eski AMVlerinizle de katılabilirsiniz ama önceki yarışmaya katılan AMV'nizi koymayın o kadar da değil :D

AE gerçekten iyi bilenler için çok çok iyi bir program. Onunla haftalarca uğraşıp 45 saniyelik AMV yapan kişiler biliyorum ama çok iyi oluyor hak ediyor aldığı süreyi belki de ama SV de gayet yeterli :)

Edit:Neden insanlar AMV'lere avm demeye bu kadar meyilli :D 
  9. Beğen
    mustafalrsm got a reaction from Distortion in 2. Ödüllü AMV Yarışması - SONUÇLANDI -   
    1. charmer56 -
    Çalışmanın adı : AMV-Akame Ga Kill(Still Worth Fighting For)
    Ödül : forumda AMV bölümünde moderatörlük verilecek.
    Çalışma : İzlemek İçin TIKLAYIN
    2. Horsehead
    Çalışmanın adı : Tokyo Ghoul [AMV] "Do You Feel Alive"
    Ödül : AMV'si 1 hafta duyurularda yayınlanacak.
    3. Hiiyyep Gordneel
    Çalışmanın adı : Full Metal Alchemist Brotherhood AMV - Revelation
    Ödül : İstediği animeden imza yapılacak.
    Not: Yarışma videoları tek tek 3n4bL3 (Halil Karahan Tarafından kontrol edilmiştir.) Yarışmayı kazanan arkadaşlar ödülleri için Halil Karahan  Adresine (ÖM) atabilirler.

Yarışma Bilgisi:

Çalışmalar:

Yarışma katılımı tamamlanmıştır. Oylama kısmına geçtik. Beğendiğiniz AMVlere oy verebilirsiniz. Beğendiğiniz AMV'leri seçebilirsiniz. Normalde her gruptan 1 editör seçilir ama eğer bir gruptaki 2. diğer gruplartaki 1.'yi geçerse onun önüne geçebilir.

Not:NegativeAMV kullanıcısı kendi videolarını kaldırmış. Kaldırmasından yarışmadan çekildiği sonucunu çıkardım ama yine de eğer aynı videolarla katılmak isterse bizimle iletişime geçmesi gerekmekte.
  10. Beğen
    mustafalrsm got a reaction from Pandaria in 2. Ödüllü AMV Yarışması - SONUÇLANDI -   
    1. charmer56 -
    2. Horsehead
    3. Hiiyyep Gordneel
    Not: Yarışma videoları tek tek 3n4bL3 (Halil Karahan Tarafından kontrol edilmiştir.) Yarışmayı kazanan arkadaşlar ödülleri için Halil Karahan  Adresine (ÖM) atabilirler.

Yarışma Bilgisi:

Çalışmalar:

Yarışma katılımı tamamlanmıştır. Oylama kısmına geçtik. Beğendiğiniz AMVlere oy verebilirsiniz. Beğendiğiniz AMV'leri seçebilirsiniz. Normalde her gruptan 1 editör seçilir ama eğer bir gruptaki 2. diğer gruplartaki 1.'yi geçerse onun önüne geçebilir.

Not:NegativeAMV kullanıcısı kendi videolarını kaldırmış. Kaldırmasından yarışmadan çekildiği sonucunu çıkardım ama yine de eğer aynı videolarla katılmak isterse bizimle iletişime geçmesi gerekmekte.
  11. Beğen
    mustafalrsm reacted to xlsprey in AMV Projelerim [Sprey] ~ [One Piece - Corazon&Law -[ ASMV ]- Eklendi] ~   
    Adminin uyarısı üzerine ^^
    Bütün çalışmalarımı tek bir konu altında topladım

Kanalım olabildiğince Türkçedir :)
    ASMV'lerde türkçe altyazı ve AMV'lerde şarkı sözleri CC olarak youtube'da eklidir, etkinleştirip bakabilirsiniz..

Düşünceleriniz benim için değerli lütfen izledikten sonra düşüncelerinizi yazın *-* 
    Yaptığım yeni projeleri yaptıkça en üste koymaya devam edicem

Kalanımdan da güncel olarak takip edebilirsiniz *-*
    http://www.youtube.com/user/riskansprey

Projelerim:

One Piece - [ASMV] - The Story of A Man「Corazon & Law」

[MIX AMV] - Under The Grey Clouds 「Dark on ME」 

One Piece - Kenshin - Naruto [ASMV] - Fake Smiles

Hyouka/Nisekoi - [AMV] - Cevapsız Sorular 

Kuroko No Basket - [ASMV] - 「Shoichi Imayoshi Tribute」 

Death Note - [ASMV] - Rise and Fall! 

Nisekoi - [AMV] - Miracle [OnoderaXRaku] 
      Most Epic Deaths In Anime III 「MEP」「My Part 」 

Bu da Metin Kanca ile yaptığım ortak bir AMV projesi :3
    [eğer beğendiyseniz Metin arkadaşın da kanalına abone olursanız sevinirim ^^]
    Kanalı: https://www.youtube.com/user/TaiyonoKage
    [Collab AMV] - We are All! (with Taiyo no Kage) 

Walking Alone

Tokyo Ghoul - [AMV] - That's My Boy 

Death Note - [AMV] - Priceless Gift 

Shingeki No Kyojin - [ASMV] - Exterminate All The Titans! 

Death Note - [AMV] - World So Cold 

One Piece - [AMV / ASMV] - Battle Cry For Nakama ~ 
    Rurouni Kenshin - [AMV] - Rise 

One Piece - [AMV] - Awake And Alive [HD] 

One Piece - AMV - Time Of Dying [HD]

İyi Seyirler.. .
  12. Beğen
    mustafalrsm reacted to Nakayama in One Piece AMV ilk denemem   
    https://www.youtube.com/watch?v=iZpzQujP_F0&list=UUOH12zUJux4Up9SiqA3NGEw
  13. Beğen
    mustafalrsm got a reaction from quincy in 2. Ödüllü AMV Yarışması - SONUÇLANDI -   
    1. charmer56 -
    2. Horsehead
    3. Hiiyyep Gordneel

Yarışma Bilgisi:

Çalışmalar:

14. Beğen
    mustafalrsm got a reaction from celikali in 2. Ödüllü AMV Yarışması - SONUÇLANDI -   
    1. charmer56 -
    2. Horsehead
    3. Hiiyyep Gordneel

Yarışma Bilgisi:

Çalışmalar:

15. Beğen
    mustafalrsm got a reaction from 3n4bL3 in 2. Ödüllü AMV Yarışması - SONUÇLANDI -   
    1. charmer56 -
    2. Horsehead
    3. Hiiyyep Gordneel

Yarışma Bilgisi:

Çalışmalar:

16. Beğen
    mustafalrsm reacted to Laetitia in One Piece'de "Osmanlı Esintileri" (Arapça)   
    Bilen bir arkadaşa sordum, Arapça ama tamamlanmamış bir cümle olduğu için bir anlamı yokmuş.  Sadece taşıma veya dayanma ve düşürme veya tutma anlamına gelen iki kelime varmış. Kırılgan kargolar için yazılmış bir yazı olabilirmiş.
  17. Beğen
    mustafalrsm reacted to Raven-kun' in Yeni / Gangsta Amv (Güncellendi - 09.07.2015)   
    Nyaa 'ya da bakmıştım fakat leopard kadar iyi değil bence ama duruma göre değişiyor tabii :D Bu arada kimin gece kafası iyi olmuyor ki :D
  18. Beğen
    mustafalrsm got a reaction from Raven-kun' in Yeni / Gangsta Amv (Güncellendi - 09.07.2015)   
    Yok ya orayı kullanan çok yok ama amvler için gayet mantıklı bir site aslında :) Yardımcı olabildiğime sevindim. Millet genelde nyaa falan kullanıyor. Bulamadıklarına oradan bakarsın zaten belirtmeme de gerek yoktu. Herneyse saat geç olmuş ben saçmalamaya başladım :D
  19. Beğen
    mustafalrsm reacted to Raven-kun' in Yeni / Gangsta Amv (Güncellendi - 09.07.2015)   
    Tşk.ler :D Evt. bazı kısımlar kaçtığı doğru mesela 3 kere up up up dediği kısımlar gibi :P Bu arada bölümler Leopard-Raws 'dan tekrardan beni yönlendirdiğin için tşk.ler :D (Herkes ordan yüklüyo gerçi ama ben bilmiyordum mesela :D )
  20. Beğen
    mustafalrsm got a reaction from Raven-kun' in Yeni / Gangsta Amv (Güncellendi - 09.07.2015)   
    Çok iyi olmuş :D Birazcık daha uyumlu olabilirmiş gibime geldi o dikkatimi çekti. Çok hızlısınız kardeşim ya :D
  21. Beğen
    mustafalrsm reacted to Strix. in Selam :)   
    Arkadaşlar ben söyliyim İterneti kesildi arkadaşın birkaç gün giremiyeçek herkeze selamı var ve hoşbulduk diyo :D
  22. Beğen
    mustafalrsm reacted to TsundereAkali in Çizimlerim (Güncellendi)   
    Pis çizmeyi severim öyle düzenli çizince sıkılıyorum... o yüzden böyleykende sevdiyseniz ne mutlu bana  ^_^  ^_^  ^_^   

Fairy tail "kafadan karakter yarattım ._." (karalama) :

Öylesine kafadan"karalama" : 

Alıştırma : 

Sıkıntıdan :F :

Bakmadan çizdiğim sasuke-kun:

LoL Zac - "Zombileme yarışması için çizdiğim resim..."

Yeni yarattığım karakterler.(Kafa olarak :F)

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ulquiorra

Kurapika "gözü renklendirdim diğerlerini üşendim ._."

Espada "Renkli" (ilk defa ciddi çizim yapıyorum :P )"resimi kaydetmeden program hata verdi -.- baştan başlıycam boyamaya -.-"

ESPADA- 

Natsu

Monkey D Luffy

Edward Elric

Futaba Aşkım :wub:  :wub:  :wub:  ;

Obito

Madara

Obito

Gözler  :blink:

Naruto  :ph34r:

Gaara 

Kendi yarattığım karakterler;

mako chan için çizdiğim  Sebastian Michaelis 

İchigo : :huh:

Pain B) 

İtachi  B)  B)  B)  B)  B)  B)

23. Beğen
    mustafalrsm reacted to Kaxell in Yurtdışından anime ürünleri nasıl alınır? - Rehber (video eklendi)   
    Guvenli degil derken: kimden aldigini arastiracaksin. Eger "ooo 3 dolara kocaman asuna figuru satiyorlar" dersen kandirilirsin.
  24. Beğen
    mustafalrsm got a reaction from Kaxell in DESTINY Çeviri Ekibi (İptal Edildi.)   
    Gerçekten yazık etmişler. Dediğin gibi karakter gayet sakin düzgünken bir anda hiperaktif bir hal almış :( Yazık. Senin için daha da kötü olmuş olmalı. Sonuçta çok sevmişsindir ki çeviresin. Geçmiş olsun
  25. Beğen
    mustafalrsm got a reaction from quincy in Selam millet Bleach sever geldi :D   
    Bence de çıkabiliriz :D
     İyi yapmışsın hadi bakalım Bleach FC var bi tane bakmanı tavsiye ederim ben de üyesiyim falan filan güzel sayfadır geçenlerde yılın FC'si seçildik vs. Gel yani :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.