Jump to content

mustafalrsm

Üyeler
  • İçerik sayısı

1912
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

8

İtibar Etkinliği

1. Harika
    mustafalrsm got a reaction from lntegral in @lntegral den özenip hakkımda'yı güncelledim evet. Bu arada @lntegral 'i etiketlemek   
    Nickin alınmış olması durduramamış kralı sdfghgfdgs
  2. Beğen
    mustafalrsm reacted to pegasusejder in En sevdiğim animenin 2.sezonu 21 saat sonra başlıyor!!!   
    Hocam sen baya seviyorsun bu Re:Zero'yu maşallah :) Bende Kingdom'ın tekrar yayına girmesini bekliyorum tam savaş başladı koranadan dolayı kesild :D
  3. Beğen
  4. Teşekkür
    mustafalrsm got a reaction from Golge_Kaze in İyi seneler TürkanimeTV ailesi! <3   
    İyi seneler herkese :)
  5. Beğen
    mustafalrsm reacted to Kadir- in "Shokugeki no Soma" rezalet bir final. Azami arc son olmalıydı. Azami arcından sonra   
    @Barbarosa Arada bi bakınıp çıkıyoruz işte :D
  6. Beğen
    mustafalrsm got a reaction from Kadir- in "Shokugeki no Soma" rezalet bir final. Azami arc son olmalıydı. Azami arcından sonra   
    Oooo kimler kimler burdaymış
  7. Beğen
    mustafalrsm got a reaction from 1456ha in Bu forumda bir animenin çevirisi var mı anlamanın basit yolu var mı? Mesela Parasyte'   
    Heh ya liste varmış çok teşekkürler herkese çok iyi oldu bu  :)
  8. Beğen
    mustafalrsm got a reaction from Atakan ~ in Kimseler kaldı mı beni hatırlayacak kadar eski. Bir girdim mesaj kutuma baktım 1,5 yı   
    İyi ya yine varsa sevindim. Artık tam öldü sanmıştım demek hala can çekişme devam ediyor. Atakan o kadar devamlı giren varken senin kalman şaşırttı ve sevindirdi :D
  9. Beğen
    mustafalrsm reacted to LeornKayn in Arkadaşlar merhaba. Bildiğiniz gibi uzun süredir ortalıkta Görünmüyorum sebebi ise aş   
    Adamsın başarılı olacaksın akacaksın zora girersen bankaini aç Strix.-kun
  10. Beğen
    mustafalrsm reacted to Pingu in Türk Anime TV Facebook sayfası kuş oldu uçtu gitti...   
    Barbarosa? :D diyecektim ama kurome chan ı unutmayız :P
  11. Beğen
    mustafalrsm got a reaction from Ririchiyo_sama in Forum çok yavaşladı sanki son zamanlarda o.o   
    Forum da site de yavasliyo arada :S
  12. Beğen
    mustafalrsm reacted to Kaxell in Re:Zero Light Novel'ı kitap olarak bulma imkanım var mı? Türkçe tercihen ama İng. de   
    Kardo kitapların türkçesini bulamazsın ^^ ki zaten ingilizceleri bile makine çevirisiyle paylaşılmış. Büyük ihtimalle anime bittiği yerden (7. kitaptı galiba) ingilizce çevirisine devam ederler. 
    Rezero wikisinde 2. sezonda olacak olayların özetlenmiş hali var, onu okumanı öneririm. 
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.