Jump to content

historianWeeb

Üyeler
  • İçerik sayısı

2365
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

3

Durum güncellemeleri bölümüne historianWeeb kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Hayvan gibi şey ediyonuz (GOT izleyicisi)

2. Site gene gg asdfg

3. Onedioda ırk testi yaptım Koreli çıktım =_=

4. Sümer Tilmaç vefat etmiş...

5. Şimdük ben bu gözlüğü aldım fakat yakında çok azda olsa sanki bulanıklaşıyor acaba alışıkın olmadığımdan mı ?

1. Mileydi

Mileydi

Uzak gözlüğü kullanıyorsan yakına baktığında görüntü bozulur o yüzden kitap okurken, pc başında falan çıkarman iyi olur yoksa alışırsa önüne geçemezsin benim gibi körüm göz dolaşırsın -,-

2. historianWeeb

historianWeeb

alışkın olmadağımdan böle olduğunu düşünüyorum çünkü hem uzak hem yakın için bu gözlük :D

6. Bazı anime sayfaları sağolsun gintamayı izlemeden bütün bi bölümü izlemiş oldum ha birde okita animedeki bütün kızlarda daha hş gözüktü bana ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Songena

Songena

İlgini cektiyse bu arci izle bence. *-* Cok eglenceli bolumler gelcek. :D

3. historianWeeb

historianWeeb

aynen isleyebilirim :D

4. Lynx

Lynx

Vuhu gintama takımı oluşmuş burda sdjlskjadlskajf.

7. Gözlüklü şişman ve kısa otoku statüsene ulaşmış bulunmaktyım :D

2. Yuki-chan

Yuki-chan

Çoğu kızdan uzun olman normal. Erkek standartlarına göre orta boy falan oluyo sanırsam.

Erdem ben en gözlüklü değilim :/ derste takiyom bitek ama bi korku filmi olsa kesin ilk bn ölürdüm yinede.

3. Yuki-chan

Yuki-chan

Orta yere atmışşin valla. Genele söylenmiş gbi duruyo.

4. historianWeeb

historianWeeb

ölümüm şekil olur inş diyeceğim artık :(

ortalama gibi gözüksede çoğu arkadaşım benden uzun olunca insan bi kötü oluyor :D

8. LoL oynamasam da benzer durumları yaşıyorum :D
  9. sabah 11de gözüme damla yaptılar anca ayıldım bea damlamıydı uyuşturucumu belli değil :D haal bulanımk görüyorum :D

10. 18 ime girdim noldu yarardan çok zarar oldu Girer girmez ssk iptal etmişler ulan 150 tl ödedik içime bi oturdu o 150 tl :( seçemen kağıdını 18ime girmeden göndermeyi biliyorlar birde :/

2. historianWeeb

historianWeeb

aooo bunu duyduğum kötü oldu şimdiden alışsam yeridir :D

3. Cold Dewil

Cold Dewil

Okulda öğrenci olduğuna dair belge götürdün mü Genel Sağlık sigortasından parasız faydalanabiliyorsun.Üni. okuyorum mesela ben her sene götürüryorum öğrenci belgesini bu sayede ücretsiz faydalanıyorum

4. historianWeeb

historianWeeb

pazertesi babmla gidip halletcez sonra gidip paramı geri alacam :D (muane ücreti hariç kısmı tasi :P )

11. An itibari ile 18 oldum 18 olunca elime ne geçiyor hala bilmiyorum ne işime yarayacak bakalım reşitlik :D

2. historianWeeb

historianWeeb

Saol abla aynen yaramıyor hatta zarar ettiriyor bugün doktara gittim ssk iptal edilmiş doktara 150 tl bayıldım :(

3. Barış

Barış

öğrenci değil misin sen açtır tekrar öğrenci belgenle.

4. Mileydi

Mileydi

Barış 'ın dediği gibi öğrenci belgen ile açtırabilirsin, ihmal etme ve geçmiş olsun o_o

12. Mr. Robot - çok güzel bir dizi imiş :)

1. aizen-

aizen-

Evet güzel bende bugün izledim. Bozmazlarsa daha'da iyi olur. :D

13. 3 yıllık tiyatro kursuyerliğinde sonunda bir belge aldım nitekin soyadamı yanlış yazmışlar :/

14. bugün İzmirde hava gösterisi vardı her şey hoştu nitekin 10 km yürümüşümdür her halde :D

1. historianWeeb

historianWeeb

biz bi saat arabayı aradık :D

15. Bugün okula bi gittim sınıfta kimse yok dedim yapacağınız işin eve geri döndüm SON.

1. houston

houston

1gün daha gelmesem dersten kalıyorum. okula geldim gelicem dırırıt tele mesaj rektörlükte bahar şenlikleri başlamıştır çeşitli etkinlikler fln, saat 6da zakkum konseri vs.

dedim yapıcağınız işi geçtim cafeye lol atıyorum SOON.

2. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Acıklı bir hikaye :(

16. "Sen sigara içmiyon ya sende para b*k" - Bir arkadaş

17. Tiyatro oynumda bittiğine göre eski nickime dönme vaktidir :P

18. önce telefonum camı kırıldı sonra burnumu provada duvara çarptım ve en sonda da kolu çizdim ne şanslı bir gündür ya hu :/

19. Bana seçmen kağıdı gelmiş :D bu kadar heyacanlaancağım aklıma gelmezdi :D

1. mustafalrsm

mustafalrsm

Bana da ilk defa geldi de heyecanlandım mı? Hayır. Çok heyecansız bi hayatım var galiba :(

20. Bir şeyi üst üstte yapmak kadar kötü bir şey yoktur !

1. OrangeBox

OrangeBox

Bir şeyi üst üste yapamamak kadar kötü bir şey yoktur :/

21. Bugün 3 tane sınava girdim üçü de çok güzel geçti (kopya cabası :d ) çok mutluyum çok :D

22. Sınavlar, yaklaşan tiyatro oynunnu yoğunlaştırılmış proaları... bir süre yokum :P

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.