Jump to content

NaruHodo

Üyeler
  • İçerik sayısı

293
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    NaruHodo got a reaction from Ani.Maxiventus in Hobim Çizimlerim (Güncellendi) 21.02.2015   
    teşekkürler Suzu beğenmene sevindim ;)

teşekkürler Maxi 4-5 gündür koyulaştırma açıklaştırma üzerine çalışıyordum diğerlerine göre de biraz daha uğraştım üstünde :D bu son yaptığım beni daha gaza getirdi :)
  2. Beğen
    NaruHodo got a reaction from Ani.Maxiventus in Hobim Çizimlerim (Güncellendi) 21.02.2015   
    yeni çizimim eklendi.. bu sefer biraz daha titiz yapmaya çalıştım.. umarım beğenirsiniz :)
  3. Beğen
    NaruHodo reacted to kata silvia in akame ga kill ve diğer çizimlerim (güncellendi 09.02.1014)   
    Ne zamandır böyle bir konu açmayı düşünüyordum ama bir fırsatım olmadı.Şimdi kendi tasarımım olan ilistrirasyon ve sizler için yaptığım röprödüksyonları sunma zamanı
    akame ga kill röprödüksyon (lubo ve esdese)

cyborglarım

röprödüksyonlarım

4. Beğen
    NaruHodo got a reaction from Mechiro in Dijital Ve Kağıt üzerine Çalışmalarım ...(Güncellendi-02.02.2015) Kurome   
    Gintama da perspektifide işin içine katmanı beğendim..dijitalde de ilk karakter güzel olmuş :)
  5. Beğen
    NaruHodo reacted to Hatsune Miku in Hobim Çizimlerim (Güncellendi) 21.02.2015   
    Sen bunları keçeli kalemle renklendirsen varya... Uffff :D
  6. Beğen
    NaruHodo reacted to Merlin in Katana   
    Katana (刀), ya da Taçi'nin kullanımını takiben 1400'lerden sonraki ismiyle 大刀 dayito, tek-yönlü, uzun Japon kılıcı.[1][2][3] Çoğu Japon, katana kelimesini genel olarak kılıç anlamında kullanır. Dünyanın en keskin kılıçlarıdır.Bir insanı başının en üst yerinden bacak arasına kadar ikiye bölücek keskinliktedir.6 tane uçaksavar[50 cal.) mermisini ikiye bölmekle beraber bir saç telini kesecek kadar da hassasdır. Japon samurayı tarafından kullanılan, geleneksel tek-yönlü, kıvrık kılıç çeşididir. Vakizaşi veya şoto ile ya da tanto ile eş olarak bilinen[kaynak belirtilmeli] katana, buşi sınıfı savaşçılar olan bukeler tarafından kullanılırdı. İki silah beraber olduğunda büyük-küçük anlamına gelen dayişo olarak adlandırılır ve samurayların kişisel onur ve sosyal gücünü temsil ederdi. Uzun kılıç açık alanda yapılan dövüşlerde kullanılırken kısa kılıç yan silah olarak taşınır ve saplama amacıyla ya da yakın dövüşlerde (örn: içeride) ve seppuku için kullanılırdı.
    Kın (鞘 saya) ve el siperi (鍔 suba ), özellikle Edo döneminin son yıllarında özel olarak tasarlanan sanat eserleriydi ve karmaşık bir dizayna sahipti.
    Asıl olarak kesmek için kullanılmasına rağmen hafif eğriliği sayesinde etkili bir saplama silahı olarak da kullanılabilir. Çift elle tutulacak şekilde tasarlanmış olsa da bazı eski Japon dövüş teknikleri en azından bir ya da iki tek-el tekniği içerir.

Sınıflandırma

TEKNİK

Katana Üstadları

Katana ve yapılışı hakkında bir belgesel

Keskinliğinin Ölçülmesi
    http-~~-//www.youtube.com/watch?v=mIDWG9Zn8j8&feature=player_embedded
    Not:Bir çok ele almadığım konu var yapılışı yada bileşimi hakkında  :) yazı baya uzadı :D diyebilirim.Dünyanın en keskin kılıcı olan katanaların ne kadar harika olduğunu göreceksiniz  :)
  7. Beğen
    NaruHodo got a reaction from Alsancak in En çok hangi anime eşyasını istersiniz   
    kesinlikle Zoro'nun katanalarını  :D 
    Sandai Kitetsu
    Yubashiri
    Wado İchimonji
    Shuusui
  8. Beğen
    NaruHodo reacted to CanberkG in Çizimlerim !!!!   
    Daha Acemiyim Temmuzun ortasından beri çizimle uğraşmaya başladım.Yaparken Büyük bi zevk alıyorum ve git gide dahada geliştirmeyi hedefliyorum.Bunlar şu zamana kadar ki çizimlerim umarım beğenirsiniz :)

13.05.2015 Güncelleme

Luffy&Naruto&Ichıgo&Natsu

Luffy

Mei Misaki

Nizuma Eiji

Tachibana Mei

Naruto

Naruto&Minato

Sasuke&Naruto&Sakura

Erika(Ookami shoujo to kuro ouji)

Eren Jaeger(Shingeki no Kyojin)

Uchiha Sasuke(The Last:Naruto the movie)

Kagami ve Kuroko(Kuroko no Basket)

Natsu(Fairy Tail)

Itachi(Naruto)

Hollow İchigo(Bleach)

Hollow ichigo(digital ortamda Renklendirme)(İlk Deneyişim umarım hoşunuza gider :) :))))

Bakumandan 2 çizim :) :)))

http://i.hizliresim.com/J73RY5.jpg
    http://i.hizliresim.com/ZAYvV3.jpg

Yeni Resimler(Kuroko no Basket,sukitte iinayo,death note,... )

9. Beğen
    NaruHodo got a reaction from yasuo_ninja in 2015’in En İyi Animeleri Bunlar Olabilir Mi?   
    Steins;Gate, Shingeki No Kyojin tarzı animeler yapıyorlar sonra onlar gibi anime bulacağız diye yardırıyoruz :)
  10. Beğen
    NaruHodo got a reaction from Ani.Maxiventus in Hangi Anime Karakterine Benziyorsunuz? (Kişilik, Düşünce veya Tip Olarak)   
    bazı karakter özelliklerini kendime yakın bulduğum Zoro dur :)aslında olaylar karşısında  içinde fırtına kopsada yüzünde belli etmez soğukkanlı tavrını muhafaza eder..ne zaman ortalık dağılsa ön planda durmasa da toparlayıcı bir yapısı vardır kritik noktalarda..çevresindekilere güven verir..yeri geldi mi sözleri ile karşısındakinin kararlarında etkilidir..yönlendirici özellik ( ben söylemiyorum çevremdekiler söylüyor :D ) kendi mi övdüm mü ben şimdi :D 
  11. Beğen
    NaruHodo reacted to Mechiro in Animasyonlarla Çizim Çalışmalarım ...(Güncellendi - 03.02.2015)Theatre   
    Arkadaşlar benim çizimlerim felan iyidir hatta onlarla ilgili konu açmayı bile düşünüodum ama Daha 2 gün önce animasyon çizmeye ve başlamaya karar verdim ve işte ilk çalışmamın son halini sizlere paylaşmak istiyorum  :) 50 çizmin sadece 5 saniyeye denk geldiği animasyon :P Bu sadece denemedir arkadaşlar bakarak çizilen bir çalışmadır şimdiden belirtiyim istedim inş. beğenirsiniz :) Yorumlarınızı bekliyorum ... 
    (İstersenizde video hızını düşürerek nasıl çizimler yaptığımı öğrenebilirsiniz . : : :)

İlk Çalışmam:

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Arkadaşlar Akame ga kill Theatre Fan animasyon yaptım daha yeni ve sizlere paylaşmak istedim :) Videonun içinde azcıkda olsa ses vardır onu bile bulmak vaktimi aldı diyebilirim :P
    İnş. beğenirsiniz :)& :); :)>
    İkinci Çalışmam:

12. Beğen
    NaruHodo got a reaction from Hokage_Minato in İlk Amv'm   
    güzel olmuş eline sağlık özellikle şarkı seçimin tam isabet olmuş Three Days Grace

13. Beğen
    NaruHodo reacted to Mechiro in Amv Çalışmalarım   
    Arkadaşlar sanırım iki gün önce bi uğraşmaya başladım amv nasıl yapılır diye hatta bi arkadaş yardımcı oluyodu saolsun :) En sonunda ilk Amv'mi çıkardım fakat fazla uğraşmadım çünkü ilk amv nedir ? Sadece denemedir :D O yüzden sadece müzik ile video'yu güzelce birleştirmeye çalıştım inş. iyi bir iş çıkarmışımdır ilke göre :) Video daki anime sadece 8 dk lık bir animasyondur .
    Yorumlarınızı bekliyorum şimdiden tşk.ler :)
    Kung Fu Cooking Girls - Amv -:

Arkadaşlar ikinci Amv'mi sunuyorum :)

Rwby - Amv -İmmortals:

14. Beğen
    NaruHodo got a reaction from Chitanda in Hobim Çizimlerim (Güncellendi) 21.02.2015   
    Not: Çizimlerimi üst iletide paylaşacağım yenileri eklendikçe 

21.02.2015 

14 Şubat 2015

Robin - One Piece 11.02.2015 gomen nasai..  ;) 

05.02.2015 

Psikopat Naruto :) 02.02.2015  ( @Ani-MaXiVentuS )

Hitagi Senjougahara  30.01.2015

15. Beğen
    Naruto Shippuuden animeden bir çizim eklendi.. 24.01.2015
  16. Beğen
    NaruHodo got a reaction from Ani.Maxiventus in Obito'nun Çizimleri (Güncellendi 20.06.2015)   
    önce kalemle çizim sonra paint tool sai uygulaması sonra biraz süsleme :)

17. Beğen
    NaruHodo reacted to jans09 in Anime ve Mangalarla Öğrendiğimiz Japon Hikaye ve İnanışları   
    Bir çoğumuz izlediğimiz anime ve okuduğumuz mangalardan türlü türlü Japon efsanesi duymuş ve etkisinde kalmışızdır. Hatta öyle ki çeşit çeşit tanrıları bir yana dağların, ağaçların, nehirlerin ruhları ve bunlara benzer bir çok yerel inanışları ile de karşılaşmışızdır. Bunlardan hangileri sizi daha çok etkiledi acaba?

Bugün Ore Monogatari adlı bir mangaya başladım ve orada Kızıl Şeytan isimli, oyun haline de getirilmiş yerel bir efsaneyi gördüm ve araştırdım. Hikayesi kısaca;

Kızıl şeytan ürkütücü görünüşüne rağmen çok yumuşak kalpli bir dağ şeytanıdır. İnsanlarla arkadaş olmayı çok istemektedir fakat dağın eteğindeki köyde yaşayan insanlar onu ne zaman görse korkudan saklanmaktadırlar. Bunu gören Mavi Şeytan arkadaşının durumuna çok üzülür ve buna çare olarak bir fikir öne sürer. Kendisi köy ahalisine saldırır gibi yapacak ve Kızıl Şeytan da gelip insanları ondan kurtaracaktır. İkilinin bu oyunu işe yarar ve Kızıl Şeytan köylülerin gözünde çok değer kazanır. Günler, haftalar, aylar geçer ve bir gün Kızıl Şeytan'ın aklına Mavi Şeytan'ın nasıl olduğu ne yaptığı düşer. Dağa çıkıp yaşadıkları yere baktığında Mavi Şeytan'ın ardında bir not ile orayı terk ettiğini görür. Notta ise; "Eğer bir gün gelip beni bulmaya kalkarsan ve bunu köydeki insanlar fark ederlerse senin benimle dost olduğunu anlarlar. Bu yüzden gitmeliyim ki, seni asla kötü olarak düşünmesinler" yazmaktadır.

Oyun yazarı:  Hamada Hirosuke

Varsa eğer bildiğiniz efsane ya da hikayeler sizler de paylaşın... İyi okumalar :)
  18. Beğen
    NaruHodo got a reaction from Ani.Maxiventus in Obito'nun Çizimleri (Güncellendi 20.06.2015)   
    vay vay paint döktürmüşsün :) eline sağlık Maxi bende paint tool sai de denemeler yapayım bakalım nasıl sonuçlar çıkacak ortaya :)
  19. Beğen
    NaruHodo reacted to Ani.Maxiventus in Obito'nun Çizimleri (Güncellendi 20.06.2015)   
    Sizi görünce çok imrendim, denemek istedim ^_^ Beğenmene sevindim (Nezaketen de olsa :rolleyes: ) , bekliyorum... gördükçe feyz alırım bende :D
  20. Beğen
    NaruHodo reacted to OneAutmnLeaf in 2015’in En İyi Animeleri Bunlar Olabilir Mi?   
    sorma ya adamı dellendiriyorlar :D
  21. Beğen
    NaruHodo reacted to panda78 in Foto Manga Denemesi   
    FotoManga'da neyin nesi diyenler için geçenlerde aklıma gelen birşey bilmiyorum Dünya'da başka örnekleri var mı, FotoManga tabirini de ben uydurdum bu arada bu tarz çalışmalar var mı varsa başka bir adı mı var bilmiyorum, neyse FotoManga nedir derseniz FotoManga Manga'nın Animesinden alınan sahneler ile yeniden yapılmış hali diyebiliriz.
    Aşağıda Tonari no Seki-kun mangasının ilk bölümünün tarafımdan yeniden yapılmış FotoMangası var, bir bakarsınız.

Tonari no Seki-kun 01: http://www49.zippyshare.com/v/ZCaXu9Y9/file.html

Merak edenler için Manga'dan bir iki sayfa:

22. Beğen
    NaruHodo reacted to mustafalrsm in Hobim Çizimlerim (Güncellendi) 21.02.2015   
    Sonuncu süper olmuş, gittikçe daha da iyi oluyor gibi :)
  23. Beğen
    Güncel: Mayuri - Steins;Gate ..ilk çizimlerimden paylaşım geç oldu ama :) 
  24. Beğen
    NaruHodo got a reaction from quincy in Obama'nın söz kesen adama cevabı   
    söylemlerle uygulamalar ters olursa böyle şeylerin hiç bir anlamı yok..sadece şov.. Siyasetçi demek kürsüden duyulmak isteneni söyleyendir ama kürsüden indiğinde söylediğini uygulayan değildir..kesinlikle tanımı budur..
  25. Beğen
    NaruHodo reacted to Obito is Mad in Hobim Çizimlerim (Güncellendi) 21.02.2015   
    Hepsi birbirinden güzel çizimler...çizmeyi sakın bırakma çok daha iyi olacağına eminim :D 
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.