Jump to content

LucisTenebris

Üyeler
  • İçerik sayısı

883
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    LucisTenebris reacted to Kai in Bleach FC   
    pc ye yolum düşmedi, geç kaldım üzgünüm (:

edit :

2. Beğen
    LucisTenebris reacted to Byperest in Riot Japan şampiyon seslendirmelerinin bazılarını yayınladı   
    ziGGs'i Kaneki'nin seslendiricisi seslendiriyor işte ben buna Japon serverine geçmek için bir sebep derim.Artık parmakları kütleterek ulti atarım.
  3. Beğen
    LucisTenebris reacted to Sinsine in ( 16 / 12+ ) Owari no Seraph: Nagoya Kessen-hen   
    Yaoi'ye kaymaz bence ya, çevresinde Yu'ya dibi düşen o kadar hatun kişi varken bir zahmet ailem dediği adamla son bulmasın :D
  4. Beğen
    LucisTenebris reacted to Kana-chan in ( 16 / 12+ ) Owari no Seraph: Nagoya Kessen-hen   
    Noragami ve Owari no Seraph Nagoya Kessen Hen sezonu geldi  :)  :head2:  Eşofmanlı Kami-sama sezonuu
  5. Beğen
    LucisTenebris reacted to WLs in Anime Aşığı 5 Ünlü İsim!   
    1. ROBIN WILLIAMS

Robin williams büyük bir anime hayranıydı, bunu One Hour Photo filminden de hatırlayabiliriz. Kendisi Reddit’te de Cowboy Bebop, Akira, Blood: The Last Vampire ve Ghost in the Shell’in de yanı sıra Neon Genesis Evangelion’ıda sevdiğini belirtmişti. Huzur içinde yatsın. Efsaneye saygılar.

2.KEANU REEVES

Kendisi Cowboy  Bebop’un büyük hayranlarından biri. Kendisi ise serinin film adaptasyonunda başrol karakteri olmasına rağmen filmin tamamlanmaması ile birlikte büyük bir hayal kırıklığı yaşamıştır.

3. CHRISTIAN BALE

Miyazaki’nin anime filmlerinin büyük hayranlarından biri. Yürüyen Kale anime filminde kendisi Howl’u  seslendirmiştir (İngilizce Dublaj).

4. TOBEY MAGUIRE

Kendisi çoğumuzun da bildiği gibi ilk Örümcek Adam. RoboTech’in çok büyük bir hayranı ve büyük derken gerçekten büyüğü kastediyorum. Kendisi yeni Robotech filminde de çalışmış.

5. HULK HOGAN

Kendisi tam bir Pokemon hayranı. Birçok etkinlikte de eğlenme amaçlı olarak bulunmuş biri.

Kaynak : Anime Haber

Ek olarak aşağıdaki ünlüler de var;

6. Beğen
    LucisTenebris got a reaction from Witch in Anime ve Manga tüm seriler hakkında her şeyi konuş! (dikkat dikkat AĞIR SPOİLER içerir)   
    bende az önce izledim ağladım gelip başkalarını ağlatıyım dedim [emoji28]
  7. Beğen
    LucisTenebris got a reaction from Witch in Anime ve Manga tüm seriler hakkında her şeyi konuş! (dikkat dikkat AĞIR SPOİLER içerir)   
    seriyi bilmiyom ama anlatışından yarıldım[emoji1][emoji23][emoji23]owari no seraph ta neler olur tahminler var mı[emoji58]
  8. Beğen
    LucisTenebris reacted to Witch in Anime ve Manga tüm seriler hakkında her şeyi konuş! (dikkat dikkat AĞIR SPOİLER içerir)   
    Candy Candy hakkında ağır sitem icerir. :/
  9. Beğen
    LucisTenebris reacted to SiyahDranza in Bu Manga veya Manhwa Anime Olmalı Dediğiniz!   
    Deadman Wonderland  (Tanıtım olan  seriyi  geçin sayılmaz  o)
    Mahou Sensou (bu da tanıtım)
    Blood Lad( bir tanıtım daha)
    Katekyo Hitman Reborn (Kalan 2 Arc)                                                             
  10. Beğen
    LucisTenebris reacted to Sinsine in ( 16 / 12+ ) Owari no Seraph: Nagoya Kessen-hen   
    1. Bölüm eklendi. İyi seyirler...
  11. Beğen
    LucisTenebris reacted to extreme in No Game No Life FC   
    Sora yı sanki bir kız karakter canlandırmış ayrıca  shiro da bana oyuncak bebek gibi geldi :D cansız gibi duruyor cosplayde :D 
  12. Beğen
    LucisTenebris got a reaction from Strix. in No Game No Life FC   
    değil mi ?[emoji28]üzerinde tuhaf bi etki bırakıyo sanki bişi varmış gibi tekrar tekrar bakıyom[emoji28]
  13. Beğen
    LucisTenebris got a reaction from extreme in No Game No Life FC   
    o kadar kötü değil aslında [emoji28] fotoğrafçı iyi düzenlemiş fotoğrafı
  14. Beğen
    LucisTenebris reacted to extreme in No Game No Life FC   
    Geçenlerde gördüğüm bir cosplay pek başarılı bulmadım ama paylaşayım dedim
    10 üzerinden 6 en fazla

15. Beğen
    LucisTenebris reacted to Akiha in No Game No Life FC   
    hoş buldum buda hoş gelmiş hediyem olsun 

ne kadarda kendini seven bi bağyan :lol: 
  16. Beğen
    LucisTenebris reacted to Strix. in No Game No Life FC   
    Okulların açılması nedeni ile paylaşımlarımıza ara verildi Herkese Okul hayatında başarılar dilerim.
  17. Beğen
    Hahaha kahroldum :p Ben de bu aralar derslerdi kurstu derken oturamadım çeviri başına, zaten çeviri encode upload derken anime izlemek hayal oldu çoktan :D En yakın zamanda çevirip ekleyeceğim bir aksilik çıkmazsa :)

Peki o zaman ben yanlış anlamışım ama anladığım şekilde anlaşılması da çok zor değil hani yani :D Bu arada, fansub ayrımı yapmadan (hatta ayrı ayrı fansubların olduğunun farkında bile olmadan) izleyen çok fazla kişi olduğu için ve haliyle sizi hiç tanımadığım için böyle düşünmem de çok anormal değil gibi :D Gecikmeli de olsa iltifatınız için teşekkür ederim, umarım hepimiz için eğlenceli ve güzel bir seri olur :)
  18. Beğen
    LucisTenebris got a reaction from .:Kanema:. in Ekim 2015 Animeleri   
    baya güzel seriler var yavaştan izlicez artık doğum günümün üstüne büyük bi hediye gibi olcak[emoji1]
  19. Beğen
    LucisTenebris got a reaction from Sinsine in ( 16 / 12+ ) Owari no Seraph: Nagoya Kessen-hen   
    bi üzüldün ama dimi[emoji28]neyse ekle de izleyelim şu aralar bakamıyom animelere derslerden madem eklemedin seni bekliyim o zaman [emoji1]
  20. Beğen
    Yalnız şöyle bir sıkıntı var ben henüz bölümü eklemedim :) Başka bir fansub'dan izleyip TAÇE konusunun altına yorum yapmanız biraz garip oldu ama neyse :)
  21. Beğen
    LucisTenebris reacted to NatsuJun in Bu Animeyi İzledin mi?   
    güldüm biraz kb
    ama alttaki bence katekyo hitman reborn izlemedi
  22. Beğen
    LucisTenebris reacted to sadece okan in İtiraf Köşesi   
    2 gün önce part time çalıştığım yerde yeni başlayan kızdan hoşlandığım için iş çıkışı numarasını almak için herkesin no su var bi senin yok diye yalan söyledim :D işin aslı işten bi tek onun numarası var elimde şuan :D kızda anime izliyormuş inş buralarda takılmıyordur :D :D
  23. Beğen
    LucisTenebris reacted to Dezz Jargo in İtiraf Köşesi   
    8.sınıf mezuniyet balomda birden çok kızla dans ettim.En son Buseyi gördüm elinden tuttum kaldırdım.Belinden sıkıca tuttum.Yanlış bir şey yaptım sanırım tokat attı gitti.Çok utandım. Ne yapım ki ben?  :(
  24. Beğen
    LucisTenebris reacted to Kaxell in Hyperdimension Neptunia Re;Birth 3 30 Ekimde Steam'e geliyor!   
    Normalde pek oyun haberi paylaşmam. Çünkü  yeni gelen oyunlar genellikle sadece Japonca olur ve de pahalı bir fiyata PS3,PS4 ya da PS Vita'ya çıkartılır. 

Ama tabiki bu oyunların arasında istisnalar vardır. Bu istisnalardan belkide en çok bilineni, Hyperdimension Neptunia serisinin 3. oyunu (İngilizce çıkanları sayarsak) Steam'de 60 FPS olanağıyla beraber yer alacak. 

Eğer fiyatını soracak olursanız... İlk çıktığında (çok büyük ihtimalle) %50 indirimle satışa sunulacaktır. Bu da sadece 25 liraya (yaklaşık 8 dolara) oyunu Steam'den indirebilirsiniz demek oluyor. Eğer indirimli olmazsa 50 liraya alabilir ya da büyük steam indirimlerinden birini bekleyip %70 indirime satın alabilirsiniz. 

Hyperdimension Neptunia serisi JMMORPG'lere başlangıç yapmak için hiçte fena bir seri değildir. Eğlenceli hikayesi, zevkli karakterleriyle beraber (*SPOİLER bazılarının iki kişilikleri olsa da *SPOİLER) size kendi oyununuzu kendinizin yaratabilmesini sağlıyor. Oyunda gizli eşyaları buldukça yeni zindanlar ve eşyalar açabiliyor, zorlu düşmanlara karşı acımadan kafalarına kafalarına vurabiliyorsunuz. 

Son olarak, bu oyun 3. çıkan oyun olsa bile bütün oyunlar paralel evrenlerde geçtiğinden önceki iki oyunu bitirmem gerekir mi diye düşünmenize gerek yok. 

@kekzıl
  25. Beğen
    LucisTenebris reacted to JunEzSe KJ in Bu Animeyi İzledin mi?   
    Annemle ilk bölümünü izlemiştim. İlk izlediğim ecchi tarzı bir animeydi. Daha doğrusu ecchi olduğunu bilmeden izliyoduk annemle. Annem sonra şey dedi 'Bu kızın başka taraflarını gösteriyorlar, çık da izlemeyelim', dedi. :D Sadece ilk bölümünü izledim. :D
    Alttaki Owari no Seraph izledi mi?
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.