Jump to content

Rofh

Üyeler
  • İçerik sayısı

286
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Durum yanıtları bölümüne Rofh kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Rookies çok güzel gidiyor :D

2. Sanırım en sevdiğim cosplayler Kagura cosplayleri :in-love-milk-bottle-emoticon:

3. Sanırım en sevdiğim cosplayler Kagura cosplayleri :in-love-milk-bottle-emoticon:

4. Sanırım en sevdiğim cosplayler Kagura cosplayleri :in-love-milk-bottle-emoticon:

5. Sakamoto Desu ga? Deli işisin ya başka bir şey demiyorum :D Ama keşke o gözlükler olmasaydı :panda-emoticon-61:

6. Sakamoto Desu ga? Deli işisin ya başka bir şey demiyorum :D Ama keşke o gözlükler olmasaydı :panda-emoticon-61:

7. Aylar sonra tekrardan güzel bir seri ile animeye başlamayı düşünüyorum. :P Canım çekti dün.:rice-ball-smiley-04: Ayıla bayıla izlediğiniz, bitmesini hiç istemediğiniz tatlış bir seri var mıdır? Türü farketmez eğer akıcıysa her türü izleyebilirim. :happy-milk-bottle-emoticon:

1. Rofh

Rofh

1-Cowboy Bebop
      2-Slam Dunk
      3-Monster
      4-Rainbow
      5-Hellsing
      6-GTO
      7-Gungrave
      8-Ghost In The Shell
      9-Neon Genesis Evangelion
      10-Berserk
      11-FMA
      12-Golden Boy
      13-Hajime No İppo
      14-Fate Serisi
      15-Baccano
      16-Ergo Proxy
      17-Black Laggon
      18-İnitial D.
      19-One Outs
      20-Full Metal Panic

2. (See 16 other replies to this status update)

8. Aylar sonra tekrardan güzel bir seri ile animeye başlamayı düşünüyorum. :P Canım çekti dün.:rice-ball-smiley-04: Ayıla bayıla izlediğiniz, bitmesini hiç istemediğiniz tatlış bir seri var mıdır? Türü farketmez eğer akıcıysa her türü izleyebilirim. :happy-milk-bottle-emoticon:

1. Rofh

Rofh

Bak şimdi sana 50 tane öneriridim ama sen hoşlanır mısın bilmem ?

2. (See 16 other replies to this status update)

9. Joker Game harika , kesinlikle harika <33 

10. Sakamoto Desu ga? Deli işisin ya başka bir şey demiyorum :D Ama keşke o gözlükler olmasaydı :panda-emoticon-61:

11. D Gray Man ve Berserk animelerinin döndüğü şu yılda keşke bir Great Teacher Onizukanın yeniden başlayacağı haberi gelse de az şenlensek. 

12. Aktif/Online üyelerin listesi aşağıya gelmiş. Birde güncel atılan iletiler yukarıya gelirse iyi olur ;)

13. Aktif/Online üyelerin listesi aşağıya gelmiş. Birde güncel atılan iletiler yukarıya gelirse iyi olur ;)

14. https://www.facebook.com/nebeklion/videos/1964648660427615/ Bunların kafadan bende bir tane istiyorum asdasd :D asdada çıldırıcam bu nasıl bir rezilliktir :DSA Birde bu programı takip edenler var ASDD:

15. maçta adam hakeme kırmızı kart gösterdi sakşljfklsajf :D

16. maçta adam hakeme kırmızı kart gösterdi sakşljfklsajf :D

17. maçta adam hakeme kırmızı kart gösterdi sakşljfklsajf :D

1. Rofh

Rofh

Yolda görsem işidli diye söverim şerefsiz herifi

2. (See 9 other replies to this status update)

18. maçta adam hakeme kırmızı kart gösterdi sakşljfklsajf :D

19. maçta adam hakeme kırmızı kart gösterdi sakşljfklsajf :D

20. maçta adam hakeme kırmızı kart gösterdi sakşljfklsajf :D

1. Rofh

Rofh

Bir anlık artizlik sonucu 10 maç ceza yiyecek salah :D

2. (See 9 other replies to this status update)

21. Artık arkadaşlarımın DU RUN espirisinden bıktım, bir daha biri yaparsa tekme tokat dalacam :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.