Jump to content

Lizardon

Üyeler
  • İçerik sayısı

433
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Durum güncellemeleri bölümüne Lizardon kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Modern olmuş yeni tasarım. Emeği geçenlere teşekkürler.

2. Havalar böyle iyi ya. Birkaç yıl format atmasak böyle kalır mı?

3. Çok özlemiş, her gün merak etmiş ama 2 yıl sonra gelip bunu söylüyor. Gel de şüphelenme.

1. Lizardon
    2. Lizardon

Lizardon

Aynen öyle. Çok sinirlendim de şu an umrumda değil, aynı şeyi başka bir arkadaşıma da söylemiş az önce öğrendim. Bu kadar da basit olunmaz.

4. Yolda yürürken karşıdan gelen bir kız ile göz göze gelmemeye çalışırken yine olanlar oldu. Yere bakmaktan istemeden kıza çarptım "şimdi bittim" dedim, ardından yerden aldığım çantayı kendisine verdim. Omzuma dokunup birkaç saniye gözlerime baktı, teşekkür ederim deyip gitti. İşte az önce gördüğüm rüyaydı bu.

5. Kilo vermede sıkıntısı olanlara tavsiyem; yemeyin!

6. Soğuk espriyi hoş karşılayan insanlar; size de selam olsun.

7. 14 şubat gel... öhöm öhöm. Şey 14 Şubat geli... öhöm öhöm. Bu 14 Şubat geliy... öhöm öhöm. Tamam tamam yine yalnızız :P

8. Ne zaferinden... Yeter ya! Kim bu Songül? :S

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Lizardon

Lizardon

:D yapacak bır sey yok. rastlantının bu kadarı (şanssız olsa da)

9. Dün anime ve oyun tarihinin yenilmez kahramanlarından birinin doğum günüydü http://i66.tinypic.com/21btch0.png - http://i66.tinypic.com/wjf7eq.png

2. Sabah Sisi

Sabah Sisi

Sağ olasın, adamın her hali karizma yalnız. :P

3. Lizardon

Lizardon

aynen öyle. normalde cinsiyeti yok yalnız insan üretimi olduğu için ama erkek olarak sayılıyor genelde.

4. Sabah Sisi

Sabah Sisi

Çoğu efsanevinin yok diye biliyorum :) sesinden dolayı bende erkek aldım ama. :P

10. 4 aydır sakal traşı olmadığı ve geçen yıl stajda her gün buz gibi havada traş olduğumu hatırladım :(

2. Lizardon

Lizardon

Teşekkür ediyorum :( Kendi kendime izin verdim, acelem yok :P Sen baya olumlu birisin. Ben öyle olamıyorum. Bir taktik verebilirsen olumlu olmak adına :/

3. Haruka

Haruka

Öyle miyim? :D Yani şimdi seni tanımıyorum o yüzden yalan söylediğini düşündürecek bir şey yok kafamda. :D Bu nedenle inanmamak için bir neden de yok. :D Yoksa var mı? :P

4. Lizardon

Lizardon

İşte tanımamana rağmen bayağı olumlusun. Bu arada haklısın yalan yok :) Tanımama demişken, tanışalım o halde.

11. imza kuralı imza kuralı.... diye yazmışsınız da nerde hata yaptık bir belirtin

12. 6 yıl önce facebookta paylaşmışım. Özledik be

13. En saçma Atasözünü bul dediler. Sonuç: Bulamadım... Çin atasözü var bir tane de o da küfürlü :/

1. Lizardon

Lizardon

Daha kötü :D

2. Sabah Sisi

Sabah Sisi

saatler olsun de geç :P

3. FrailSym.

FrailSym.

Güzel bakmak sevaptır...

14. Soba üstünde ekmek kızartıp yemek. İşte bu! En iyi restoran ve kafe'de yemek bile bu tadı veremez :)

1. Lizardon

Lizardon

ikisi de iyi ama şu an favorim üstüne margarin sürüp bir büyük fincan çaya batırıp yemek. Böyle bir şey yok!

15. Saçları anime karakterleri gibi olan insanlar. Size de selam olsun.

16. Animelerin yeni bölüm fragmanlarını izleyen bir ben miyim? Neden forumda güncel takip edenler için paylaşılmıyor?

2. Lizardon

Lizardon

Anladım. Zaten sanırım çevrilen bölümlerde fragmanlı sahneler de videonun sonunda çevriliyor. Bölümü izleyen fragmanı da izlemiş olur böylece.

3. LeornKayn

LeornKayn

Bleach manga konusunda ara bir kaç sadık fan olarak bir şeyler yazıyoruz onun dışında Shingeki ve şu uzaylı anime neydi o space dandymi dandi dandimi neyse işte ondan beri pek güncel muhabbet döndüğünü görmedim.Spoilerden ziyade sıkıntılara neden olabiliyor ama fan kavgalarıda ayrı eğlenceli :D Ve genelde konu aşağalara gömülürse gören olmuyor durumlarada yazamıyorsun spoiler verdiği için.

4. LeornKayn

LeornKayn

Ben güncel anime izlemiyorum uzun zamandır izlesem kesin bir şeyler yazardım daha geçen Op için durum attım teee 2003 teki bölümü için...daha yeni yeni op izliyorum.Kuroko no basketmiydi neydi oda çok muhabbet ettiriyordu.Onuda izlemedim :D

17. Aranızda okuyanınız var mı bilmiyorum ama e-dergiler hakkında düşünceniz nedir?

1. HolySpirit

HolySpirit

okuyup yorumumu yapıcam hep açıp açıp kapatıyorum. [int yavaş açmıo sinir olup kapatıodum]

2. HolySpirit

HolySpirit

okuyup yorumumu yapıcam hep açıp açıp kapatıyorum. [int yavaş açmıo sinir olup kapatıodum]

3. Lizardon

Lizardon

Yani sorun internet, okumak değil...

18. Bir Mars bir de Biskrem. Hayatta değişmeyecek tatları var. En büyük keşiflerden bence.

2. Lizardon

Lizardon

Açken sen sen değilsin, snickers, açlığını yok et!

3. Lizardon

Lizardon

Bence o cümle mars için geçerli olmalıydı, böyle bir şey yok!

4. Lizardon

Lizardon

:D Tadı çok iyi. Tutamadım kendimi.

19. 2016da internet kesintisi nedir :/

1. Amygirl

Amygirl

Bunu soğuktan suyu donmuş birisinin yanında deme :/

2. Lizardon
  20. Avatarımıza gif koyamama durumu forumun kuralıyla ilgili mi?

2. Lizardon

Lizardon

50 kb nedir :D Görünmesin diye mi koyalım?

3. HolySpirit

HolySpirit

sınır 50 kb :D avatar için

4. Lizardon

Lizardon

I see, ı see :/

2. Sabah Sisi

Sabah Sisi

Bence olur.

3. Lizardon

Lizardon

10 tane falan çeviri var elimde. Bir bakayım o zaman. Yarın 3-5 tane açarım Ashinkilerden.

4. Sabah Sisi

Sabah Sisi

Bekliyorum. ^^

21. Genelde güncel takip ettiğim çok az seri olur ama 2016da takip etmek istediğim 2 seri var şu an. Başka önerilere de dikkat edip daha fazla da izleyebilirim, yeniler için öneriniz ne olur?

1. Rofh

Rofh

Gate , Dimesion W , Terra Formars , Berserk

22. Ah bu Pokémon için uğraştığım kadar başka şeylerle uğraşsam, şimdiye ülke yönetecek konuma gelirdim :/

1. Lizardon

Lizardon

Tabi. Özel mesaj atmamın sakıncası yoksa yazabilirim oradan detaylı yarın.

2. Lizardon

Lizardon

Tamamdır. Yazarım öğleden sonra kesin. Fazla bilgi var zaten de hangisini burada paylaşayım, hangisini paylaşmayayım diye düşünmekten konu açıp tanıtım yapamıyorum :/ Bir haftaya falan detaylı konularla foruma da tanıtım yaparım

3. Lizardon

Lizardon

Rica ederim. Açılacak elbet :)

23. Günaydın. Aylar sonra öğlen değil de sabah uyanmak. Özlemişim güneşin doğuşunu...

1. Kai

Kai

Günaydın. 3-4 saat uyuduğumdan hep görüyorum neredeyse günün doğuşunu :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.