Jump to content

Lizardon

Üyeler
  • İçerik sayısı

433
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Durum güncellemeleri bölümüne Lizardon kullanıcısının eklediği dosyalar

1. forum kültürünün öldüğü gerçeği 

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. ZeroTwo2

ZeroTwo2

Daha yeni keşfettim. Ölmesin be

3. Heimatlos

Heimatlos

Forumlarda kaçınılmaz olarak bu soşıl medya dan etkilendi ama 10 15 sene sonra forumlar yine eski rabetine kavuşur sanırsam belki inşallah @Barış D. Baryshx patron selamlar bu arada ?

4. Lizardon

Lizardon

Bu yazıma neredeyse 1 hafta sonra geri dönüp bakmam bile bunun bir kanıtı :) eskiden olsa post yağmuru olurdu bildirim için baka dururdum

2. Gece yarısı kahve veya nescafe içip ardından uyuklamak. Normalde uyku kaçırır bunlar :/

1. Amygirl

Amygirl

Aksine seratonin geri çekilmesi yaptığı için bu etkisi fazla olduğunda uyku getirir. Uykun kaçsın ve dinç olmak istiyorsan minoset plus iç içinde 500 mg kafein var normal bir kupa neskafeden üç kat daha fazla kafein almış olursun misss

2. Lizardon

Lizardon

Uykuyla ilgili sorunum yok da normalde halk arasında tersi biliniyor. Ama önerin için teşekkür @Amygirl 

3. Ginga Eiyuu Densetsu'nun sadece 110 bölümlük OVAsını izlemek yeterli mi?

2. Gallardo

Gallardo

Hayır. Zaten öyle ''şunu izlesem yeterli mi'' denecek türden bir anime değil emin ol. A Conquest Sea of Stars seriden hemen öncesini anlatıyor bir nevi giriş niteliğinde. Overture to a New War ilk 2 bölümün daha genişletilmiş - düzenlenmiş hali (gene de ilk 2 bölüme de bakmanı öneririm bazı eğlenceli espriler var). Gerisi gaiden serileri ana karakterlerin gençliklerini anlatıyor onları sonra da izleyebilirsin.

3. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Ginga Eiyuu Densetsu Gaiden: Rasen Meikyuu'nun (Legend of the Galactic Heroes Gaiden: Spiral Labyrinth) ilk 14 bölümünü izle birde.

4. Lizardon

Lizardon

Teşekkürler. 

4. Gintama eşsizsin! Ne bölüm, ne Arc bu be! Tek kelime ile efsane. Boşuna "savaş sahneleri en iyi görünen animeler" anketinde 1. olmadı bu seri. 

1. Lizardon

Lizardon

Bundan sonraki bölümler daha da iyi olacak desem? Anime tarihine yazılacak sahneler var.

2. Lizardon

Lizardon

Bugün manga'dan 4 chapter yediler 7. bölüm için. Yaklaşık 18-19 chapter kaldı. Her bölüm en az 3 chapter kullandıklarına göre. Benim tahminim 4-5 bölüm falan kaldı işte.

3. Lizardon

Lizardon

Troll sahne ya var ya yok bundan sonra full ciddi. Gerçi stüdyonun işi belli olmaz Pakuyasada ki gibi :D 

5. Gintama'nın yeni sezonu 2017 başlığı altında mı devam edecek yoksa ayrı bir sezon başlığı mı açılacak acaba? Mangadan animeye henüz uyarlanmamış kısımlar uyarlanacakmış buna da Porori Arc demişler.

2. Lizardon

Lizardon

@Pelin 1 Ekimde başlıyor. Uyarlanmamış komedi manga bölümleri de animede yayınlanacakmış.

6. Initial D. tam bir efsane. Senaryo asla sıkmıyor, kötü şarkısı neredeyse yok, bir sürü stüdyo hazırlamış seriyi ama o klasik çizgisini hiç bozmamış. Cidden harika. En iyi Seinen serilerde ön plana çıktı benim için artık.

7. İyi-dürüst biri oldun mu yandın. Öyle yaşamak zor bu zamanda.

1. LeornKayn

LeornKayn

Bana karşı hiç dürüst olmuyorsun arkadaşım.

-iyi peki olayım bakalım.

şu yeni çektiğim fotoğraf nasıl olmuş 

-biraz ışıkta problem var sanki

(sessizlik)

ertesi gün

ya şu Kemal'de kendini bir şey sanıyor ha geçek fotoğraf gösterdim bir tane çekememişsin diyor bak ya

eeee dürüst ol dedin ya :DS:DASD:A 

dürüstlük böyle değişik bir şey 

2. Lizardon

Lizardon

Biri o tarz bir soruyu soruyorsa beklentisi yüzde 80 iyi olduğundan soruyordur. Karşısındaki dürüst olunca yani kötü yorumlamış ise hemen şaşırıyor çoğu insan. 

8. Kalabalık sayılabılecek forumlarda tema sade olur genelde. Ama bu fena degıldı sankı.

9. Kazanmak istemediği halde başarılı olan insanlar. Tek amaçlarının başarı olmadığını bilen insanlardır.

10. Keijo diye leş bir seri bitiyor. Milleti Boku no Pico ile kandırırlardı ilk zamanlar, şimdilerde Keijo ile kandırıyorlar müthiş anime diye.

1. Gallardo

Gallardo

Spor animesi ha...

2. Lizardon

Lizardon

Dünyada sadece bu seride olan bir spor (ki spor değil)

11. Kyoto Animation'un neredeyse hiçbir serisini sevmem de Koe no Katachi'yi güzel yapmışlar. 

12. Manga mı anime mi? tartışmaları çok sıkıyor :/ izlemiyorsan izleme veya okuyorsan oku. Neyin peşindeler?

13. Modern olmuş yeni tasarım. Emeği geçenlere teşekkürler.

14. Müdahale edilmezse animeler.et öneriler/favoriler çöplüğüne dönüşecek yakında.

1. sShoguNn

sShoguNn

Aynen kesinlikle çok gıcık ve saçma yazılar yazıp duruyorlar sürekli ya

15. Ne Şampiyonlar Ligi, ne Dünya Kupası, ne de Avrupa Şampiyonası, bu yaz Pokémon Ligi izliyorum! Hadi Ash! :D

2. Lizardon

Lizardon

Tabii. Biz çeviriyoruz zaten :D Bu XY http://www.turkanime.tv/anime/pokemon-xy b uda XY&Z bölümleri http://www.turkanime.tv/anime/pokemon-xy-z bu arada 4 bölümlük XY&Z ile bağlantılı özel seriyi de tavsiye ederim http://www.turkanime.tv/anime/pokemon-xy-mega-evolution

3. Lizardon

Lizardon

Filler falan atlamak istersen direkt gym ve evrim bölümlerini de yazabilirim

4. Lizardon

Lizardon

var var. buradan uzun olabılır ozel mesaj atayım

16. profil müziği olayı kalktı mı?

1. Heimatlos

Heimatlos

sutladilar profil muziklerini

2. Lizardon

Lizardon

İyi olmuş aslında. Profillere girerken sesi komple kısıyordum son zamanlarda.

17. Renkli gözlüleri seviyormuş. Kahverengi renk değil mi? Mavi, Yeşil vb. mi renkli oluyor? Biz renksiz göze mi sahibiz?

1. Heimatlos

Heimatlos

belki kahverengi körüdür :D

2. Toprakezgi

Toprakezgi

Bize hep aslında "kahverengi renkli göz, maviler yeşiller hep pigment eksikliği" dendi. Bizi mi avuttular bilemiyorum tabi. Klişe olarak, seni sen olduğun için diye başlayan bir cümleye girmeyeceğim. Sen mesajı anlayıver. :D

18. Senaryo müthiş ama çizim leş, çizim müthiş ama senaryo leş. Bu nasıl bir dönemdir.

19. Shigurui tarzında anime bilen var mıdır? 

2. Gallardo

Gallardo

Ninja Scroll (movie), Rurouni Kenshin: Tsuioku-hen

3. Lizardon

Lizardon

Kenshin uzun diye başka bir zamana ayırdım ama Ninja Scroll'a bakayım. Teşekkürler

4. Rofh

Rofh

Manga olarak sana Blade Of the İmmortal'ı öneririm.

Anime olarak Afro Samurai, Blood + , Brave 10, Claymore, Crying Freeman aklıma gelen bunlar.

20. Shoujo animeler hakkında iyi bilgisi olan var mı acaba? 

21. Sonunda profil ziyaret edenlerin kulağını patlatmayacak bir şarkı buldum. 

22. Souten Kouro, Kingdom, Shigurui, Arslan Senki, Onihei vb. gibi tarihi seri bilen var mıdır? Baktım bayağı çok var da yine de bir tavsiye almak isterim

2. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Juuni kokuki ve Magi serileride iyidir. 

Ayrıca anime öneri bölümüne yazsaydın süper olurdu.

3. Lizardon

Lizardon

Genelde yabancı sayfalar dahil direkt kendim arar bulurum da bu aralar profilden sorasım geldi. Güzel de geri dönüş yapıldı sağolsunlar. 

4. Lizardon

Lizardon

Magi'yi de yeni bitiriyorum bu arada cidden iyiymiş.

23. Şöyle fena dram hatta trajedi oiçeren animeler önerebilecek var mı?

1. Leffwn

Leffwn

Barefoot Gen, Rainbow bu ikisi uzun süre dram isteğini idare eder. :D 

2. Lizardon

Lizardon

Rainbow'u izledim. Diğerine bakayım hemen

24. Üniversite 2. sınıfta (3 yıl önce) not defterime şiir yazan gizemli kişi bugün yine seni hatırladım :/

1. Heimatlos

Heimatlos

niye surat yaptin ki ne güzel işte :D

2. Lizardon

Lizardon

Güzel zaten. Liseli aşık şiiriydi ama hatırlamıyorum şimdi. Kütüphanede masada bırakmıştım defteri 10dk sonra döndüğümde ilk sayfada yazıyordu. Kimdi acaba :/ 

25. Uzun bir zamandır yoktum. Yine kısa bir dönüş yapıyorum sonra yine yokum :/ özlemişim

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.