Jump to content

pegasusejder

Üyeler
  • İçerik sayısı

531
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

139

Durum yanıtları bölümüne pegasusejder kullanıcısının eklediği dosyalar

1. bi tane daha boyama yaptım ve bu sefer ışık ve gölge üzerine daha fazla uğraştım umarım güzel olmuştur :sweating-onion-head-emoticon:

spacer.png

2. Bugün muhabbet mekanında ki konuşmalardan dolayı eski yazdığım şeylere baktım, içlerinden bir kaç tanesini atayım okumak isteyen okusun :) Öyle çok bir şey ummayın basitçe yazdığım şeyler :D

Spoiler

24991488_1495994670449192_90653224567933

Spoiler

23551101_1476400745741918_16841606510257

Spoiler

14707981_1107771839271479_31375339271643

Spoiler

Fqb7nr.jpg

3. Bazı düşünceleri anlamıyorum, şimdi instagrama girdim bizim üniversitenin (Ankara üni.) paylaştıklarına bakıyorum işte aşı hayvanlar üzerinde denendi insan üzerinde denenmeye başlayacak veya ne bileyim eğitim öğretim hibrit sistemi/ uzaktan eğitim olacak falan yazmış altına yorum yazanlardan bazıları "Kep atma töreni olmayacak mı, neden yapılmıyor? Mezunlar için bir şey ayarlayın" tarzında yorum yazmış. Olayın ehemmiyetini kavrayamamışlar diye düşünüyorum, cidden çok garip ya kep atmayı ver ne olacak sanki milletin sağlığından daha mı önemli?

4. forum oyunları oynayayım uzun süredir oynamıyordum diye düşünürken sonra imza yapayım da katılayım diye düşünürken  150 ileti gerekliymiş  ne zamandan beri  :bad-luck-crazy-rabbit-emoticon:bu kadar uzak mı kalmışım bu konulara.......:scary-onion-head-emoticon:

5. Bazı düşünceleri anlamıyorum, şimdi instagrama girdim bizim üniversitenin (Ankara üni.) paylaştıklarına bakıyorum işte aşı hayvanlar üzerinde denendi insan üzerinde denenmeye başlayacak veya ne bileyim eğitim öğretim hibrit sistemi/ uzaktan eğitim olacak falan yazmış altına yorum yazanlardan bazıları "Kep atma töreni olmayacak mı, neden yapılmıyor? Mezunlar için bir şey ayarlayın" tarzında yorum yazmış. Olayın ehemmiyetini kavrayamamışlar diye düşünüyorum, cidden çok garip ya kep atmayı ver ne olacak sanki milletin sağlığından daha mı önemli?

6. bi tane daha boyama yaptım ve bu sefer ışık ve gölge üzerine daha fazla uğraştım umarım güzel olmuştur :sweating-onion-head-emoticon:

spacer.png

7. Hayatımda ilk defa anime line art renklendirmesi yaptım photoshop üzerinden saatlerce uğraştım ne zormuş be :sweating-onion-head-emoticon:

1270037387_2(1360x1146).thumb.jpg.64f4eb63799e0e41e3cb7de8c8ff0094.jpg

8. Bugün muhabbet mekanında ki konuşmalardan dolayı eski yazdığım şeylere baktım, içlerinden bir kaç tanesini atayım okumak isteyen okusun :) Öyle çok bir şey ummayın basitçe yazdığım şeyler :D

Spoiler

24991488_1495994670449192_90653224567933

Spoiler

23551101_1476400745741918_16841606510257

Spoiler

14707981_1107771839271479_31375339271643

Spoiler

Fqb7nr.jpg

9. Bazı düşünceleri anlamıyorum, şimdi instagrama girdim bizim üniversitenin (Ankara üni.) paylaştıklarına bakıyorum işte aşı hayvanlar üzerinde denendi insan üzerinde denenmeye başlayacak veya ne bileyim eğitim öğretim hibrit sistemi/ uzaktan eğitim olacak falan yazmış altına yorum yazanlardan bazıları "Kep atma töreni olmayacak mı, neden yapılmıyor? Mezunlar için bir şey ayarlayın" tarzında yorum yazmış. Olayın ehemmiyetini kavrayamamışlar diye düşünüyorum, cidden çok garip ya kep atmayı ver ne olacak sanki milletin sağlığından daha mı önemli?

10. Bazı düşünceleri anlamıyorum, şimdi instagrama girdim bizim üniversitenin (Ankara üni.) paylaştıklarına bakıyorum işte aşı hayvanlar üzerinde denendi insan üzerinde denenmeye başlayacak veya ne bileyim eğitim öğretim hibrit sistemi/ uzaktan eğitim olacak falan yazmış altına yorum yazanlardan bazıları "Kep atma töreni olmayacak mı, neden yapılmıyor? Mezunlar için bir şey ayarlayın" tarzında yorum yazmış. Olayın ehemmiyetini kavrayamamışlar diye düşünüyorum, cidden çok garip ya kep atmayı ver ne olacak sanki milletin sağlığından daha mı önemli?

11. Bazı düşünceleri anlamıyorum, şimdi instagrama girdim bizim üniversitenin (Ankara üni.) paylaştıklarına bakıyorum işte aşı hayvanlar üzerinde denendi insan üzerinde denenmeye başlayacak veya ne bileyim eğitim öğretim hibrit sistemi/ uzaktan eğitim olacak falan yazmış altına yorum yazanlardan bazıları "Kep atma töreni olmayacak mı, neden yapılmıyor? Mezunlar için bir şey ayarlayın" tarzında yorum yazmış. Olayın ehemmiyetini kavrayamamışlar diye düşünüyorum, cidden çok garip ya kep atmayı ver ne olacak sanki milletin sağlığından daha mı önemli?

12. Bazı düşünceleri anlamıyorum, şimdi instagrama girdim bizim üniversitenin (Ankara üni.) paylaştıklarına bakıyorum işte aşı hayvanlar üzerinde denendi insan üzerinde denenmeye başlayacak veya ne bileyim eğitim öğretim hibrit sistemi/ uzaktan eğitim olacak falan yazmış altına yorum yazanlardan bazıları "Kep atma töreni olmayacak mı, neden yapılmıyor? Mezunlar için bir şey ayarlayın" tarzında yorum yazmış. Olayın ehemmiyetini kavrayamamışlar diye düşünüyorum, cidden çok garip ya kep atmayı ver ne olacak sanki milletin sağlığından daha mı önemli?

13. Bazı düşünceleri anlamıyorum, şimdi instagrama girdim bizim üniversitenin (Ankara üni.) paylaştıklarına bakıyorum işte aşı hayvanlar üzerinde denendi insan üzerinde denenmeye başlayacak veya ne bileyim eğitim öğretim hibrit sistemi/ uzaktan eğitim olacak falan yazmış altına yorum yazanlardan bazıları "Kep atma töreni olmayacak mı, neden yapılmıyor? Mezunlar için bir şey ayarlayın" tarzında yorum yazmış. Olayın ehemmiyetini kavrayamamışlar diye düşünüyorum, cidden çok garip ya kep atmayı ver ne olacak sanki milletin sağlığından daha mı önemli?

14. Bazı düşünceleri anlamıyorum, şimdi instagrama girdim bizim üniversitenin (Ankara üni.) paylaştıklarına bakıyorum işte aşı hayvanlar üzerinde denendi insan üzerinde denenmeye başlayacak veya ne bileyim eğitim öğretim hibrit sistemi/ uzaktan eğitim olacak falan yazmış altına yorum yazanlardan bazıları "Kep atma töreni olmayacak mı, neden yapılmıyor? Mezunlar için bir şey ayarlayın" tarzında yorum yazmış. Olayın ehemmiyetini kavrayamamışlar diye düşünüyorum, cidden çok garip ya kep atmayı ver ne olacak sanki milletin sağlığından daha mı önemli?

15. Bazı düşünceleri anlamıyorum, şimdi instagrama girdim bizim üniversitenin (Ankara üni.) paylaştıklarına bakıyorum işte aşı hayvanlar üzerinde denendi insan üzerinde denenmeye başlayacak veya ne bileyim eğitim öğretim hibrit sistemi/ uzaktan eğitim olacak falan yazmış altına yorum yazanlardan bazıları "Kep atma töreni olmayacak mı, neden yapılmıyor? Mezunlar için bir şey ayarlayın" tarzında yorum yazmış. Olayın ehemmiyetini kavrayamamışlar diye düşünüyorum, cidden çok garip ya kep atmayı ver ne olacak sanki milletin sağlığından daha mı önemli?

16. Bazı düşünceleri anlamıyorum, şimdi instagrama girdim bizim üniversitenin (Ankara üni.) paylaştıklarına bakıyorum işte aşı hayvanlar üzerinde denendi insan üzerinde denenmeye başlayacak veya ne bileyim eğitim öğretim hibrit sistemi/ uzaktan eğitim olacak falan yazmış altına yorum yazanlardan bazıları "Kep atma töreni olmayacak mı, neden yapılmıyor? Mezunlar için bir şey ayarlayın" tarzında yorum yazmış. Olayın ehemmiyetini kavrayamamışlar diye düşünüyorum, cidden çok garip ya kep atmayı ver ne olacak sanki milletin sağlığından daha mı önemli?

17. Bazı düşünceleri anlamıyorum, şimdi instagrama girdim bizim üniversitenin (Ankara üni.) paylaştıklarına bakıyorum işte aşı hayvanlar üzerinde denendi insan üzerinde denenmeye başlayacak veya ne bileyim eğitim öğretim hibrit sistemi/ uzaktan eğitim olacak falan yazmış altına yorum yazanlardan bazıları "Kep atma töreni olmayacak mı, neden yapılmıyor? Mezunlar için bir şey ayarlayın" tarzında yorum yazmış. Olayın ehemmiyetini kavrayamamışlar diye düşünüyorum, cidden çok garip ya kep atmayı ver ne olacak sanki milletin sağlığından daha mı önemli?

18. Bazı düşünceleri anlamıyorum, şimdi instagrama girdim bizim üniversitenin (Ankara üni.) paylaştıklarına bakıyorum işte aşı hayvanlar üzerinde denendi insan üzerinde denenmeye başlayacak veya ne bileyim eğitim öğretim hibrit sistemi/ uzaktan eğitim olacak falan yazmış altına yorum yazanlardan bazıları "Kep atma töreni olmayacak mı, neden yapılmıyor? Mezunlar için bir şey ayarlayın" tarzında yorum yazmış. Olayın ehemmiyetini kavrayamamışlar diye düşünüyorum, cidden çok garip ya kep atmayı ver ne olacak sanki milletin sağlığından daha mı önemli?

19. Bazı düşünceleri anlamıyorum, şimdi instagrama girdim bizim üniversitenin (Ankara üni.) paylaştıklarına bakıyorum işte aşı hayvanlar üzerinde denendi insan üzerinde denenmeye başlayacak veya ne bileyim eğitim öğretim hibrit sistemi/ uzaktan eğitim olacak falan yazmış altına yorum yazanlardan bazıları "Kep atma töreni olmayacak mı, neden yapılmıyor? Mezunlar için bir şey ayarlayın" tarzında yorum yazmış. Olayın ehemmiyetini kavrayamamışlar diye düşünüyorum, cidden çok garip ya kep atmayı ver ne olacak sanki milletin sağlığından daha mı önemli?

20. Bazı düşünceleri anlamıyorum, şimdi instagrama girdim bizim üniversitenin (Ankara üni.) paylaştıklarına bakıyorum işte aşı hayvanlar üzerinde denendi insan üzerinde denenmeye başlayacak veya ne bileyim eğitim öğretim hibrit sistemi/ uzaktan eğitim olacak falan yazmış altına yorum yazanlardan bazıları "Kep atma töreni olmayacak mı, neden yapılmıyor? Mezunlar için bir şey ayarlayın" tarzında yorum yazmış. Olayın ehemmiyetini kavrayamamışlar diye düşünüyorum, cidden çok garip ya kep atmayı ver ne olacak sanki milletin sağlığından daha mı önemli?

21. Bazı düşünceleri anlamıyorum, şimdi instagrama girdim bizim üniversitenin (Ankara üni.) paylaştıklarına bakıyorum işte aşı hayvanlar üzerinde denendi insan üzerinde denenmeye başlayacak veya ne bileyim eğitim öğretim hibrit sistemi/ uzaktan eğitim olacak falan yazmış altına yorum yazanlardan bazıları "Kep atma töreni olmayacak mı, neden yapılmıyor? Mezunlar için bir şey ayarlayın" tarzında yorum yazmış. Olayın ehemmiyetini kavrayamamışlar diye düşünüyorum, cidden çok garip ya kep atmayı ver ne olacak sanki milletin sağlığından daha mı önemli?

22. forum oyunları oynayayım uzun süredir oynamıyordum diye düşünürken sonra imza yapayım da katılayım diye düşünürken  150 ileti gerekliymiş  ne zamandan beri  :bad-luck-crazy-rabbit-emoticon:bu kadar uzak mı kalmışım bu konulara.......:scary-onion-head-emoticon:

23. Bazı düşünceleri anlamıyorum, şimdi instagrama girdim bizim üniversitenin (Ankara üni.) paylaştıklarına bakıyorum işte aşı hayvanlar üzerinde denendi insan üzerinde denenmeye başlayacak veya ne bileyim eğitim öğretim hibrit sistemi/ uzaktan eğitim olacak falan yazmış altına yorum yazanlardan bazıları "Kep atma töreni olmayacak mı, neden yapılmıyor? Mezunlar için bir şey ayarlayın" tarzında yorum yazmış. Olayın ehemmiyetini kavrayamamışlar diye düşünüyorum, cidden çok garip ya kep atmayı ver ne olacak sanki milletin sağlığından daha mı önemli?

24. Bir gün şu seyyar satıcılar yüzünden kafayı yiyeceğim az kaldı. :bled2-onion-head-emoticon::suicideoniplz:

Adamlar geliyor tam benim camın önünde durup bağırıyor deli gibi. 

Adam domatesin kilosu 2.5 lira diye 1000 kere bağırmış, hala teyzenin biri çıkıp kilosu ne kadar diye soruyor. Bir ikinci güzel soruda "Malların güzel mi?/ taze mi? / çürük var mı?" gibi sorular. Gerçekten neden sorulduğunu anlamadığım sorular :nonono-onion-head-emoticon:

25. Bazı düşünceleri anlamıyorum, şimdi instagrama girdim bizim üniversitenin (Ankara üni.) paylaştıklarına bakıyorum işte aşı hayvanlar üzerinde denendi insan üzerinde denenmeye başlayacak veya ne bileyim eğitim öğretim hibrit sistemi/ uzaktan eğitim olacak falan yazmış altına yorum yazanlardan bazıları "Kep atma töreni olmayacak mı, neden yapılmıyor? Mezunlar için bir şey ayarlayın" tarzında yorum yazmış. Olayın ehemmiyetini kavrayamamışlar diye düşünüyorum, cidden çok garip ya kep atmayı ver ne olacak sanki milletin sağlığından daha mı önemli?

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.