Jump to content

Black Angel

Üyeler
  • İçerik sayısı

1330
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

51

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Black Angel reacted to Sakuragi in Bleach Manga Tartışma   
    Ishida adamdır  :D
  2. Beğen
    Black Angel got a reaction from Meaf in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    Doğum Günün Kutlu Olsun Hiyori^^Nice Mutlu Senelere :happy-birthday-crazy-rabbit-emo  :happy-birthday-crazy-rabbit-emo
  3. Beğen
    Black Angel reacted to JunEzSe KJ in Alttaki üyenin en sevdiği animeyi tahmin et   
    Severim ama o başka sırada. :D
    Alttaki Kuroko No Basket? 
  4. Beğen
    Black Angel reacted to JunEzSe KJ in Alttaki Üyenin Favori Karakterini Tahmin Etmece   
    Hani Naruto'ydu?  :ahaaah-onion-head-emoticon:
    Tanımadığım için bir şey diyemiyeceğim. 

Alttaki Sasuke?
  5. Beğen
    Black Angel reacted to JunEzSe KJ in Alttaki Üyenin Favori Karakterini Tahmin Etmece   
    Hayır.
    Alttaki Naruto?
  6. Beğen
    Black Angel got a reaction from Saitama1 in Alttaki Üyenin Favori Karakterini Tahmin Etmece   
    Malesef...Favori Karakterim Kurosaki İchigo... :embarrassed4-onion-head-emotico  :embarrassed4-onion-head-emotico
    Alttaki  Saitama ?
  7. Beğen
    Black Angel got a reaction from JunEzSe KJ in Alttaki üyenin en sevdiği animeyi tahmin et   
    Favori Animem... :lol2-onion-head-emoticon:  :lol2-onion-head-emoticon:
    Alttaki Golden Time ?
  8. Beğen
    Black Angel got a reaction from Saitama1 in Alttaki üyenin en sevdiği animeyi tahmin et   
    Sevdiklerimin arasında...
    Ve Kaichou Wa Maid-Sama Sevilmezmi  Candır Can... :embarrassed4-onion-head-emotico  :embarrassed4-onion-head-emotico
    Alttaki Kuroshitsuji
  9. Beğen
    Black Angel reacted to JunEzSe KJ in Alttaki üyenin en sevdiği animeyi tahmin et   
    Severim ama 3. sırada. :D
    Alttaki Kaichou Wa Maid Sama?
  10. Beğen
    Hayır. :D
    Alttaki İchigo?
  11. Beğen
    Black Angel reacted to t@sfirin in Üsteki Üyenin Avatarını ve İmzasını Puanla   
    A:10 çok iyi :hell-yes-onion-head-emoticon: 
    İ:5 
    S1:10
    S2:5
  12. Beğen
    Black Angel reacted to typerion in Birisiyle Evlensen Hangi Animeden Olur   
    Grisiai no series - ASako

13. Beğen
    Black Angel reacted to Ezberbozan in Birisiyle Evlensen Hangi Animeden Olur   
    Golden Time animesindeki Kaga Kouko(spoilerimdeki) başkası olmaz  :wub:
  14. Beğen
    Black Angel reacted to xpector in Hayran Yapımı Bleach Açılışı   
    Valla helal olsun.Gerçekten pro olmuş.Yav ama bunları izleyince özlem kaplıyor her yerimi.Devam etseydi de bu anime rahatlasaydık yav.
  15. Beğen
    Black Angel reacted to Berker51 in Hayran Yapımı Bleach Açılışı   
    Animeyi İzlemeyenlerin Orijinal Sanabileceği Hayran Yapımı Bleach Açılışı

2012 yılında animesinin sona ermesinin ardından manga bölümlerini animeye uyarlama çalışmalarına şahit olmuştuk ki hazırlanan Bleach 512 animesi bu çalışmaların en yenisiydi. Şimdi ise son hikaye bölümü işlenerek, mangadan sahnelerin yer aldığı bir anime çalışması yerine; Arrancar hikaye bölümüne yeni bir açılış videosu çalışması bizlerle. Whitestar1997 isimli YouTube kullanıcısı tarafından hazırlanan yeni açılışta, Arrancar hikaye bölümünde yer alan pek çok sahne, Abingdon Boys School’a ait “Strength” isimli parça ile uyum içinde, başarılı bir şekilde montajlanmış ve ortaya orijinal açılışları aratmayan bir çalışma çıkmış.

Kaynak: AnimeFantastica

16. Beğen
    Black Angel reacted to typerion in En Sevdiğiniz / Unutulmaz Anime Replikleri   
    -Tsunade tarafından sürekli red edildim,Arkadaşımı durduramadım,Ne ustamı nede ögrencimi koruyamadım. Hep hokagelerden biri gibi ölmek istedim,onların yaptıklarının karşısında benim yaptıklarım önemsiz,değersiz şeylerdi. Başarısızlıkların sadece yetenek geliştiren şeyler olduğuna inanarak yaşamıştım... Buna karşılık bende başarısızlıklarımı unutturacak büyük şeyler başaracağıma yemin etmiştim. Ve harikulade bir shinobi olarak ölecektim.En azından bu olmasını umduğum şeydi.Ama bu halimle benim hikayem bu şekilde son buluyor. Pain'i yenip,Akatsuki'yi durdurarak Shinobi dünyasını büyük bir yıkımdan kurtaracağımı düşünmüştüm ama sonunda bu seçimimde de başarısız oldum. Ne değersiz bir hikaye. -Jiraiya
  17. Beğen
    Black Angel reacted to Amygirl in Anime İstek ve Önerileri   
    Gintamayı sadece dövüş savaş için izlerdeniz size istediğinizi vermez. Sadece eğlenmek için izlemek gerekir. Çok orijinal bir seridir :)
  18. Beğen
    Black Angel reacted to SiyahDranza in Mavis vs Zeref   
    Önce Kavga etmeyi öğrensin  :punch-onion-head-emoticon: Her görüşmede Natsu'dan yumruk yiyor 
  19. Beğen
    Black Angel reacted to Singularity in Mavis vs Zeref   
    evlendirin ozaman bu ikisini :D şaka bir yana zeref daha ağır basıyor 
  20. Beğen
    Black Angel got a reaction from Saitama1 in (Anket) En Sevdiğiniz Anime Türleri?   
    Dövüş,Macera,Komedi,Shounen,Romantik,Aksiyon,Dedektif,Korku,Gerilim,Doğa Üstü Güçler,Askeri, Bu tür anime oldumu izlerim.
    Harem az  olursa izlerim Fakat (Ecchi,Harem) Bunlar oldumu animenin hem konusunu hemde kalitesini düşürüyor.
  21. Beğen
    Black Angel reacted to t@sfirin in Anime ve Manga tüm seriler hakkında her şeyi konuş! (dikkat dikkat AĞIR SPOİLER içerir)   
    teşekkür ederim hepsine bakmaya çalışacağım.. :good-job-onion-head-emoticon:
  22. Beğen
    Black Angel got a reaction from Saitama1 in Anime ve Manga tüm seriler hakkında her şeyi konuş! (dikkat dikkat AĞIR SPOİLER içerir)   
    Kaichou Wa Maid-Sama
    Sukitte ii na yo
    Kimi ni Todoke
    Kamisama Hajimemashita
    Itazura Na Kiss
    Sakurasou no Pet na Kanojo
    Ao Haru Ride
    Mahouka Koukou no Rettousei
    Soredemo Sekai wa Utsukushii
    Golden Time
    Daha bir sürü var ama bunları garanti izlemeni tavsiye ederim...
  23. Beğen
    Black Angel reacted to MSempai in Aşık Olunan Anime Karakterleri   
    Benim tek aşkım...

24. Beğen
    Black Angel reacted to RinOsawa(Asu) in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    Son Girişi 2012 Maalesef Kutlama Yapmıyorum :) 
      Ftsuu   Doğum Günün Kutlu Olsun Nice Senelere :cheer3-onion-head-emoticon:  :happy-birthday-crazy-rabbit-emo  :happy-birthday-crazy-rabbit-emo  Gerçi Doğum Günlerini Sevmiyorum Ama Kutluyorum Neden Acaba :) ...
  25. Beğen
    Black Angel reacted to Strix. in [Anket] 2016 Kış Sezonunun En İyisi...   
    Gate: Jietai Kanochi Nite Kaku Tatakaeri  :good-job-onion-head-emoticon:  :smoking2-onion-head-emoticon: 
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.