Jump to content

Luluna

Üyeler
  • İçerik sayısı

832
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

10

Luluna kullanıcısının son zaferi 26 Aralık 2016

Luluna en beğenilen içeriğe sahiptir

Luluna hakkında

• Doğum günü 09/16/1991

Kişisel Bilgiler

• Web Sitesi
    https://www.wattpad.com/user/EnixNigra

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

48974 profil görütülenme

Luluna üyemizin başarıları

Tek durum güncellemesi

Tümünü görüntüle: Luluna

1. Mob psycho'ya bölümler yüklenmiş, başlıyorum hafta sonu, hayırlı uğurlu olsun listeme. Kimse çizimleri beğenmemiş ama... U_U

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Luluna

Luluna

işte o p ile başlayan fansub aşırı küfrediyor, yani en azından hangi çevirmeni bilmiyorum ama bir tanesi var cidden sıvıyor küfrü. O yüzden genelde çevirileri güzel olsa da tercih etmiyorum. OPM in bir bölümünde artık kapatıp başka fansubdan açmıştım >_> ama diğerleri kötüydü diyorsan ondan başlarım seriye ben de

3. Lizardon

Lizardon

Şöyle söyleyeyim. Fansub bir veya iki çevirmenin hatası yüzünden eleştirilmemeli. Bahsettiğim P fansubu şu sıralar çok iyi çeviriyor elindeki serileri ve ne +18 cümleler ne de ÇN (Çevirmen notu saçmalığı) görmüyorum onlarda. Ben son zamanlarda TAÇE dışında izlediğim fansub ekibi çevirilerinde çok seçici oluyorum. En sevdiğim ekiplerde hata gördüm mü kısa sürede değişiyorum ama başka animeye geçtim mi de kontrol ediyorum, belki bunu düzgün çeviren biri vardır diye. Sadece Mob Psycho 100 animesine bakacak olursam da şu an P fansubu çok iyi çeviriyor dediğim gibi.

4. Luluna

Luluna

O bir çevirmen yüzünden yakmıyoruz işte fansubu izlerim dedim ya aaa :D bazen denk gelirse izliyorum OP u falan onlardan, hani öyle çok da aman aman asla izlemem değil ama o çevirmene denk gelmişse direk kapatıyorum, kadın karakterlere bile küfür yazıyor zibidi. Tabi genel olarak dediğin gibi başarılı bir fansub o yüzden seride onların uploadlarından başlayacağım önerin üzerine

5. Sonraki yorumları göster  %s tane daha
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.