Jump to content

Luluna

Üyeler
  • İçerik sayısı

832
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

10

Durum güncellemeleri bölümüne Luluna kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Yenilikler çok şahane ama sanki değişmeyen şeyleri daha çok seviyor gibiyim :3 

2. Teyzemin hatırına maydanozlu salata yedim, Allah bir daha yedirmesin...

3. OP733. bölüm, Ahmet adlı arkadaşın " Biriniz de ölün lan, ölün artık"  temalı haklı isyanı...

4. Bana wireless şarj olabilen bir tel lazım, her hafta kablo mı koparır insan ya =_=

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Luluna

Luluna

o zamana kadar ben sosyal sınırları aşıp kendimi toplumdan izole edip hayatta kalmanın yolunu bulmuş olurum, telefona da şarja da gerek kalmaz zaten :meh-onion-head-emoticon:

3. Singularity

Singularity

bol şans :D

4. Luluna
  5. Rakugo'daki şu geyşa kadın tam bir parazit... 

1. jans09

jans09

Bence de nefret ediyorum ondan... Mahvetti ikisinin de hayatını ;(

2. Luluna
  6. Keşke cosplayer kişiler bir grup kurup live action müzik     videosu çekme işine girişseler <3

7. Bazı bölümlerin altında çok çirkin ve küfürlü yorumlar görüyorum, izin verilmese keşke..

1. Sabah Sisi

Sabah Sisi

Zaten her yetkili görüğü an siliyor, hatta Arda' nın güzel bir durumu vardı bununla ilgili. :P

2. Luluna

Luluna

İyimiş :P Ama ben düpedüz küfür çok görüyorum, özellikle kuroko no basket 2. sezonda tonla var. Temizlik şart.

8. Hayat güzel de.. bir de Tian19  her bölüm sadece 1 sayfa olmasa...

9. İster istemez Kiku ve Suke'yi birbirine shipliyorum =_=

10. Yeni iletiler/ konular kısmı çok güzel olmuş, umarım yine değişmez :relax2-onion-head-emoticon:

11. Son iletiler kısmı iyiydi keşke kaldırılmasaydı. Kenarda boş yer çok, cimrilik etmeyin =_='

12. Ben hala önlem olarak burnuma tıkadığım pamuklarla husbando fc'ın açılmasını bekliyorum.. -.-

13. Bu da nesi o.o 

14. Bir süredir foruma girmiyordum bi bakayım dedim hoop pembe yaldızlı errorlar karşıladı beni =_= neyse düzeldi galiba

2. Luluna

Luluna

Ay çok rencide olurum valla, fena rencide edersin sen şimdi ben üüü çok fena :P

3. Luluna

Luluna

Hangi zamandı o? uyku zamanında mı,rüyalar aleminde mi ? :P Senin için hüsranla sonuçlanan her tartışmamızı kendini koruma mekanizması geliştirip lehinde mi hatırlamaya başladı bilinçaltın? :P Tamam hadi "ouch çok acıdı" hadii :P

4. Luluna
  15. Sevgili Allah'ım, bir adet Hakuouki'nin Hijikata'sından alabilir miyim? dinimiz, amin.. U_U

16. Ajin standart anime çizimleriyle yapılsa 2 katı daha büyük keyifle izlerdim... >_> hareketlerine alışamadım, TRT çizgifilmi gibi.. Cille :P

1. Luluna

Luluna

Tiger & Bunny'de ben zor katlanmıştım ki animenin tamamında yoktu, kısmen kullanılmıştı. Ajin beni öldürüyor!! ama anime çok iyi o yüzden izletiyor bir şekilde. Umarım anime sektörünün sonu böyle bitmez... >_<

17. Tsuritama şarkısı düştü aklıma, tüm gün bana her yer Paris havasında geçer artık

2. Luluna

Luluna

Hmm, öyle yani, yok sorun olmaz aplayım sonuçta U_U

Hadi git izle bakalım u.u

3. Sakuragi

Sakuragi

Endingi de Şanzelize havası yaşatabilir o zaman https://www.youtube.com/watch?v=hQ4Ij4E-L_Mel

4. Luluna

Luluna

hehe... :)

18. Arkadaş ne zor manga çizmek, aynı karakterleri sabırla bin defa nasıl çiziyor bu insanlar? >_

2. HolySpirit

HolySpirit

:P o kdr da sapık değil yaa

3. Luluna

Luluna

Dunya'nın bacaklarının arasına daldığı ya da kızların göğüslerine yapıştığı zamanı hatırla, bir de büyücü kıza da atlamıştı, küçük sapık :P seviyorum keratayı

4. HolySpirit

HolySpirit

:P küçük sapık demek :P Ali Baba çok güçlü olmasaydı daha güzel olabilirdi adamı çok güçlendirdiler :P

19. "Azıcık rüzgardan nolcak" diyip bi pançoyla çıktım dışarı. Öyle esiyordu ki hücrelerim dondu. Eve geleli 1 buçuk saat oldu hala üşüyorum. Kendini kutup ayısı sanan kızın hazin sonu...

2. Luluna
    3. Luluna
    4. Lizardon

Lizardon

sobaya attığım su ile oynuyorum :d hahaha yaşasın çocukluk

20. Yağmurlu ve kasvetli bir hava var İstanbul'da, buna rağmen neşesi yerinde olan tipler de var.Ben yataktan çıkmak için bile sebep bulamadım.

2. Luluna

Luluna

Yataktan kalkamayanlar kulübü :) Sokağımızın girişindeki camide cenaze var şu an ve insanlar şemsiyeli toplanmışlar. Öyle bir sahnenin içindeyim yani şu an. Bugün ki benden bi cacık olmaz.

3. Haruka

Haruka

Ben henüz yataktan kalkamadım. *.*

21. 500g'lık orman meyveli yoğurdu tek oturuşta yemek,üstüne fıstıklı çikolata ve üstüne lays sade.. işte bunlar hep stress =_=

1. Luluna

Luluna

tüh keşke fotoğrafını çekseydim,nasıl olduğunu görürdün :D hem de içinde böğürtlen paçacıkları vardı :P

2. Luluna

Luluna

E tabi ki de :D ay kıyamam :D

22. Milletin öve öve bitiremediği Guilty Crown'a 2 bölüm zor katlandım...birinci bölüm tam bir fiyaskoydu, blaah! *suratsız ifade*

2. Amygirl

Amygirl

13. bölümden sonrası artık psikolojik oluyor tipik sıradan shounenden başka boyutlara geçiyor o bakımdan izleyebilirsin bence :)

3. Luluna

Luluna

ooh kurtarmışlar yani animeyi yarıdan sonra, sevindim, o zaman devam edeyim ben. Açıkladığın iyi oldu (*-*)

4. Estable

Estable

Katılıyorum,konu ve müzikleriyle baş yapıt ama senaryoyla bir o kadar kötüleştirilmiş animedir kendisi. Hoş ben karakterleri gayet başarılı buluyorum,en azından karakterlerin duruma göre tavır ve hareketlerini, ama özellikle konusuyla ve gerek müzikleriyle gerek İnorisiyle:P bence 'baya' övülmeye değer bir anime.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.