Jump to content

Luluna

Üyeler
  • İçerik sayısı

832
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

10

Durum güncellemeleri bölümüne Luluna kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Hayat; yaşam ve ölüm arasında geçen sürede yediğimiz kurabiyeler ve çikolatalardan ibaret :3

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Anonymmy
    3. Kai

Kai

Kill X_X me

4. Luluna

Luluna

Kai çikolata ye, kanser olup ölürsün :P

2. Shouwa Genroku Rakugo Shinjuu

3. Bu da mı gol değil hakim bey, azıcık bile mi?...=_= Al işte akordum bozuldu yine, aşırı doz çekirdekten ölür müyüm acabası.. *dramatik ost*

2. Luluna

Luluna

vay be ben de hep hayıflanırım niye böyle şeyler bizim ülkede yok diye, napalım Adana'ya mı gelelim şimdii :D Sağol ama haberim olduğu iyi oldu

3. Rofh

Rofh

Ne demek ama yaylaya gideceksen yazın git :) kışın insanın totosu donuyor :D acayip soğuk -15-20 arası oluyor

4. Luluna

Luluna

Ya kışın yaylaya çıkılır mı!! İstanbul bebesiyiz biz ölürüz orda :D Belki bir gün yolum düşer :3

4. "See you space cowboy.." özlemişim :3

5. Sanki aylardır güncel serilere yeni bölüm gelmiyormuş gibi hissediyorum, Gintama'yı en son geçen yüzyıl izlemişim gibi

6. Noragami'nin 3. sezonu 2017de gelecek diyollaa, o zamana kadar kim öle kim kala =_=' he-heey

1. Misafir

Misafir

:ooooooo 2017 nedir yapamazlar bunu o sene olmaz :ooooooo o sene olsada en azından kışa doğru olsun :ooo yaaaaa kim dayanır yapmasinlar ;;;((((

2. Luluna

Luluna

Hiç yoktan iyidir diyelim de...daha 2016 yeni başladı, geçmez zaman, kısmet... :/

7. Durumumu güncellemek istedim ama güncel yeni bir şeyim yok, bi bakmışım güncel yeni bir şeyim olmadığı konusunu yazarak durum güncelliyorum -_-

2. Luluna

Luluna

Olmaz şu an karizmatik moddayım ( ˘˘̯ ) sonra değiştiririm. Ayrıca da enişten o senin (´∀`)♡ alış görmeye U.U

3. Luluna

Luluna

Benimki daha çok selamlık oluyor :P Var var nolmuş!! uuyşş göz bebeklerim benim (*´▽`*)

4. Luluna

Luluna

hem de hiç... :P

8. Soğuk algınlığı- alerji- sinüzit ittifakı ile çökertildim, burnum düşse de kurtulsam diye düşünmeye başladım şu an, zaten biraz daha silersem çürüyerek elimde kalacak her türlü =_=

2. Sabah Sisi

Sabah Sisi

Hasta bilirdik :P

3. Luluna

Luluna

Noluyo kim ölüyo =_= katteni korosunaa!!!

yaşlı insanlar aniden uyuya kalır bilmiyor musunuz :P

dalga geçin arkamdan da başınıza gelsin emi

4. Luluna

Luluna

>_> aldım tuvalet kağıdı rulomu ve gidiyorum!! gel Papia gel oğlum gidelim, bize burada ekmek yok

9. Gece karın yansıması yüzünden dışarısı o kadar aydınlıktı ki düzgün uyuyamadım, şimdi ise hava karardı ışık yakıyorum odada şu saatte >_

1. KuramaUN

KuramaUN

SENEYE GÖRÜŞÜRÜZ XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

2. Luluna

Luluna

İnanmıyorum geçen sene yollamışsın mesajı yeni gördüm, bunca zaman sonra tekrar bir arada olmak ne manidar :P

10. Ne zaman Gintama/ Speed of Flow dinlesem bir sigara yakıp -ki içmem-, Harley Davidson bi motora atlayıp, yollara düşesim geliyor *hayaller ve gerçekler*

1. Kai

Kai

benim aklıma çok deli şeyler geliyor.. hele o -kisu wo!!- diye bağırdığı yerde artık başka bir alemde oluyorum...

2. Luluna

Luluna

Di mi, di mi, çok akıl çelen bi şarkı, çok fena...

3. Kai

Kai

benim aklım hep orada olduğu için çeldiğini söyleyemem ama evet fena bir şarkı (:

11. K.Gakupo uyuz Jastin Bibır şarkısına Japonca cover yapmış da haberim yokmuş, beğendim. my baby Kamui olur da beğenilmez mi *_*
  12. "Eğer senden istedilerse tek başına yapsana" olması gereken yeri " Eğer bu işi sana kakaladılarsa sen neden Yunanistan'a kakalamıyorsun"?" şeklinde çeviren arkadaşı buradan alkışlıyorum.

13. Animelerde güncel beklerken biraz Kore dizilerine bakayım dedim, bir bakmışım 3-4 dizi takip eder oldum. Kore batağına sürükleniyorum, help

1. Luluna

Luluna

Bazen ölüme gittiğini bilsen de ruhunun götürdüğü yolu takip edersin genç :P

2. Strix.

Strix.

Bu bayan keşiş çıktı.

3. Luluna

Luluna

Çok içerikli bir insanım ama belli etmiyorum :p

Absy değerini bil aplanın :p

14. Forum bi durgun gibi. O değil de ben çok fena alışmaya başladım foruma >_

2. Luluna

Luluna

Kai oof çok sert çarptı bu, hiç düşünmüyorsun değil mi bu oba-sanın kalbi vardır tansiyonu vardır, çat diye yapıştır lafı hemen :P

Yasin'e olmaz bişicik, kayadan sert sudan zarif bir hero o :P

3. Luluna

Luluna

Not mu tuttun sen " en kötü durumlarda aplaya yapıştırılacak cevaplar" başlığı altında hııığğ? :P neyse hadi bu turu sen al, fazla sakız etmeyelim bu konuyu çünkü biliyoruz ki ikimizn de çenesi düşük ve bu işin sonu gelmez :P

4. Luluna

Luluna

Son kez laf atmadan da gitmiyo çenebaz :P al şunu dinle biraz sakinleşirsin :P

15. ve...Kagura'nın "Toosshii" diye viyaklamasıyla ben bittim.. (*´▽`*)

1. Raffee

Raffee

Evet harikaydı ya , birkaç kere geri sarıp dinledim :D

2. Luluna

Luluna

Aynen ya 3 defa izledim, gif yapıcam o sahneyi :D

16. OnS'ın gizliden gizliye BL olduğuna inandım artık, Naruto'nun aptal Sasuke takıntısından sonra şiddetle gelen Mika x Yuu saplantısı. Hadi hadi kazoku mazoku bıraksın mangaka bu ayakları ( ˘˘̯ )

1. xemerius

xemerius

Birde bazilarinin onlari shiplemeleri ... -,- en kotusu ise 1. Sezonda birbirlerini gorduklerinde kizarmalariydi -,- ama bence guzel gidiyo konu :D

2. Luluna

Luluna

Öff sorma. Ama shiplenmeyecek gibi de değil. Mika'nın ikide bir Yuu'yu kucaklayıp dolanması falan bitirdi olayı :D Hani rahatsız olduğumdan değil ama bari gizli kapaklı yürümesin neyse o kardeşim :D Konu iyi gidiyor evet son bölüm ekşını güzeldi.

17. Toei OP'u Sunrise'a devretse keşke, zayiatın neresinden dönseler kardır. O değil de Bellamy bitti Luffy başladı yaylanmaya,öyle uzun sürdü ki yaylı bölümler Oda bile karıştırdı karakterleri. Herkes bir gün Bellamy olacak,da daann~~

18. Mandalina yerken aklıma geldi Kagura'nın yaptığı gibi bütün ağzıma atabilir miyim acabası diye denedim,ama sığmadı,boğulmamak için hart diye ısırdım mandalinayı her yer mandalina suyu oldu,sonra 24 yaşındasın sen ne halt ediyorsun dedim kendime..bazen ben de bilmiyorum ne yaptığımı...hep boş kalmaktan oluyor bunlar..

2. Luluna

Luluna

Ben 60 yaşıma gelsem de yaşlı hissedecek biri değilim, istediğini söyle :D Bu durumda ben sana velet desem sorun olmaz nasılsa apla olduğumu düşünüyorsun ◤(¬‿¬)◥

3. Luluna

Luluna

oii senin için küflenmiş ya, ruhen 60 hissetmek nedir >_>

4. Luluna
  19. Bu gün herkes gif paylaşıyor,ben de paylaşayım :D Asla eskimeyeceklerden :D http://i.imgur.com/cRw4Lzn.gif

20. Eset imza veri tabanı güncellemesinde hata veriyor, şimdi ne bu, nereden çıktı, ne ki bu ne ne nee!!? (ノ`Д ́)ノ

2. Strix.

Strix.

Orjinal'se destek hatını ara değilse internetten araştır.

3. Luluna

Luluna

ha-ha-haa orijinal olsa keşke :D Ya baktım nette de çoktan yaptıklarımı yap diyo işe yarar başka bir şey yok, neyse bakıcaz artık sonra :/ İki de bir uyarı veriyor pc korumasız diye uyuz uyuz.. olmadı silip tekrar kurmayı denerim artık :/ yine de sağ ol :/

4. Strix.
  21. Şu Lisanssız Sürücü'yü seviyorum, güçlü değil ama adamın dibi olduğunu kanıtladı. Şimdi Saitama'yla da çok iyi dost olur ya bunlar kesin (˘◡˘) banzai!

22. Metrobüs maceraları:küçük kız annesinin kucağında,ben de ayaktayım ve kızın önündeki demirden tutunuyorum. Bana bakıyo arada çaktırmadan.Sonra elimi kokladı,bi daha baktı çaktırmadan ve hafifçe öptü elimi... o.O

23. "Hayatta hiç bir şeyim az olmadı senin kadar, hiç bir şeyi istemedim seni istediğim kadar. Sen de başını alıp gitme ne olur tut ellerimi" Heheeyt Cem Karaca be :/

24. Karizmatik bir pazar gününün hayalini kurarken,tuvaletten doğru yeğenimin " teyze çişim bitti popomu siiiiilllll" diye bağırmasıyla gerçekliğe dönmek.... -.-

1. Red-King

Red-King

Öhm Öhm :D

Pazar günleri herzaman karizmatik değildir ... :)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.