Jump to content

Madao

Üyeler
  • İçerik sayısı

33
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Madao got a reaction from senanzu in Ne Dinliyorsun? (müziksiz hayat hayat mı be, diyenlerin mekanı)   
    an itibariyle.. 
  2. Beğen
    Madao got a reaction from Black Angel in Bu Söz Kimin?   
    Uchiha Madara diyorum
    -İyi bir son düşünmeye vaktin varsa neden sonuna kadar iyi yaşamıyorsun ki
  3. Beğen
    Madao got a reaction from Witch in Başlamak isteyip de başlayamadığınız animeler ?   
    Hunter x Hunter a başlamamak ha :D kadul edilemez gerçekten müthiş şeyler kaçırıyosun :D
    Bende Zankyou no Terror e başlayamadım bi
  4. Beğen
    Madao reacted to Amygirl in Banlanan Üyeler ve Ban Sebepleri   
    Cувєя 
    Cinsiyet dişi yazıyor ama skype ta Berat yazıyor.. Berat isimli bir kız  :bled2-onion-head-emoticon:

Poker face Berata ait olduğuna kanıt bulduğum her hesabı banlayacağım! Mümkünse gelme foruma.. Poker faceleri bu forum istemiyor  -_-
  5. Beğen
    Madao got a reaction from JunEzSe KJ in Favori yiyecek kombolarınız.   
    Yoğurt + Kuru fasulye
    Yoğurt + pilav
    yoğurt + kızartmalıklar
    Yoğurt + Ne varsa: D
  6. Beğen
    Madao got a reaction from Witch in İtiraf Köşesi   
    Evet vinç-san bence seni sevmek için yapmışlar :D
    Tıpkı benim 93 erkek kardeşim 95 kız kardeşim 2003 gibi :D

İtiraf ediyorum bölümümle pek hoşlaşmıyorum.
  7. Beğen
    Madao reacted to Barış D. Baryshx in En Beğenilen Müzik Animeleri Anketi   
    Detroit Metal City 6'ncı :D Krauser-sama :wub: "Fuckingham Palace" şarkısı akıyor, çok acıklı bir şarkı  :P 8) Sakamichi no Apollon, jazz şarkılarıda hoş ;)

Detroit Metal City - Fuckingham PalaceFuck, Fuck, Fuck (x6)Fuck! Running away crying out loud,The followers of Fuckingham Palace.Morality used, Royaly fucked and abused,Fuck the Queen at the Fuckingham Palace. Ruled by fear and fuckers who don’t understand!Ruled by those who hate fuck, I’m gonna give it to them! Killing themselves to be forgiven,The zombies at Fuckingham Palace.Permission refused, ‘cause I ain’t amused,Fuck the Queen at the Fuckingham Palace. Ruled by fear of the blackened palace of doom!Ruled by those who hate fuck, I’m gonna give it to them! (FUCK!)
  8. Beğen
    Madao got a reaction from SutÄ� in Selam hepinize ^-^   
    Welcome to the jungle :D
    Okaeri , ore tahci no mori :D
  9. Beğen
    Madao reacted to Cao Cao in Cep Telefonunuzda Melodi Olarak Ayarladığınız Anime Müzikleri   
    :D benimde gintamadan Donten
  10. Beğen
    Madao got a reaction from Cao Cao in Cep Telefonunuzda Melodi Olarak Ayarladığınız Anime Müzikleri   
    Tabii ki Gintama OST - Madao Theme  :super-onion-head-emoticon:
  11. Beğen
    Madao got a reaction from BeSuperior in Piyano ile Anime Müzik Çalışmalarım   
    Merhaba, öncelikle böyle bir oluşuma imza attığın için teşekkür ederim. Çok hoş çalmışsın :)
    Biraz eleştirel olacak ama müzik dinamikleri ve tempoları değişik varyasyonlar altında kullanırsan duygularını çok daha güzel bir şekilde hissettirebileceğini düşünüyorum. :)
    Tekrar teşekkürler resitallerin için :)
    Takipteyim.
  12. Beğen
    Madao got a reaction from Ani.Maxiventus in Merhabalar   
    Merhabalar , 
    İsmim Selçuk 22 yaşındayım :) Tıp 5 öğrencisiyim . Bisikleti severim , yemeyi severim , animeyi severim , asosyalliği bazen severim. :)
    8 sene oldu herhalde anime - mangaya başlayalı artık seinenciyim genel olarak.

Edit: Bursalıyım, Eskişehir'de okuyorum.Bunca zaman siteye üye olmama sebebim zaten ingiliççe altyazılı izlemem sanırım, 
    Bu arada çevirmen ihtiyacı varsa gruba katılmaya hazırım :)
  13. Beğen
    Madao got a reaction from Dowdy in En Çok Sevdiğiniz Anime veya Animeler?   
    Gintama , her esprisi hayatımda :pretty-onion-head-emoticon:
    Ekleme: GTO ve Nodame Cantabile de vazgeçilmezlerimdendir . İkisi de güzel bir bakış açışı kattı hayatıma : :)
    Ek2: Kaiji cidden iyisin :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.