Jump to content

AnimeciAdam

Üyeler
  • İçerik sayısı

25
  • Son ziyareti

Durum güncellemeleri bölümüne AnimeciAdam kullanıcısının eklediği dosyalar

1. One Piece 725 bölüm ardı ardına izledim ve tam en sonunda Gear 4 dediğinde güncele geçmiş oldum...

2. OP'de 714'e geldim şu Dressrosa'yı bi bitiremediler artık izleyecek gücüm kalmadı :(

3. One Piece'da 705. bölümde yorumlara "Oley yeni bölüm" diyen acınası şahıslar bekleyin aranıza geliyorum :( :( :(

1. katsumihoku

katsumihoku

ben artık biriktiriyorum öyle yapmak lazım :/

4. 1 oturuşta 700 bölümü bitiren One Piece izleyicisi sana sesleniyorum günceldeyken ardı ardına 3hafta 3 fill bölüm gelince ne hissediyorsun???

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Kai

Kai

"1 oturuşta 700 bölüm"

*dies*

3. AnimeciAdam

AnimeciAdam

Ya 1 oturuşta 700 derken sürekli olarak sık sık izlemeyi demek istedim :)

5. One Piece'da 400 bölümü geçtim bitişe yaklaşmak şimdiden zoruma gidiyor ve hatırlayınca beni en çok duygulandıran anime olacakmış gibi hissediyorum :( :( :(

2. Barış

Barış

520 den sonrasını mangadan devam et animenin çizimleri çok berbatlaşıyor.

3. houston

houston

722 bölümdür dahada istekli izliyorum

Anime izleme konusunda hiç bahanem olmadı yarıda bırakıyosam izleyemediğim içindir

4. veritas

veritas

daha yarısı ve e iyi yerlerini yeni geçmişsin bir dur hele :D

6. Tek bir şey söyliyeceğim: Bu yazıyı Nightmare Luffy'i izledikten sonra yazıyorum...

1. houston
    2. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Gerçek Nightmare luffy'den bahsediyor, dressrosa arc'tani formu

7. Başlamakta kararsız kaldığım One Piece'da sıkılmadan 300 bölüm izledim ve gittikçe güzelleşiyor. :)

1. Kai

Kai

aynen 400 e kadar uyumuştum yanlış hatırlamıyorsam :D ama oraya kadar severek izlediysen sonrası :D rip animeciadam :D

2. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

daha da iyi yerlerine yaklaşmışsın :)

8. Acaba 1999'dan belli her hata One Piece'n yeni bölümünü bekleyen var mıdır? :) :) :)

9. Japonlarda ingilizce telaffuzu niye bu kadar sıkıntılı :D gerçi insanın hoşuna gitmiyor değil :)

10. Kararsız bir şekilde başladığım One Piece okul ve dersler olmasına rağmen 1 haftada 100 bölümü geçtim bu kadarını beklemiyordum :D

1. NatsuJun

NatsuJun

onun başları bir de serinin geri kalanına göre sıkıcı yani yandın sen sınavları falan unut :D

2. Kai

Kai

aynen başlarını öyle izlediysen :D rip animeciadam :D

3. AnimeciAdam

AnimeciAdam

2 hafta sonra felan sınavlar başlıyor napacaksam :D

11. Sakın Gintama'yı ardı ardına izleyerek bitirmeyin hastalık,depresyon vb. zor günler için elinizde mutlaka izlenmemiş bölümler olsun :)

12. One Piece başlayacağım.Hem bu sayede belki bir oturuşta sezon bitirme huyumdan vazgeçerim :D :D

1. veritas

veritas

ama one piece öyle izlenmez ki:/ otursan 2 aydada bitirirsin ama hiçbir şey anlamazsın. OP yi böyle sindire sindire takip etmelisin

2. Raffee

Raffee

Bitirmeden bırakmayancılardan olarak , One Piece'i arc bitiminde yarıda bıraktım , yazın bitirmeyi planlıyorum *-*

3. AnimeciAdam

AnimeciAdam

zaten bu aralar biraz yavaşladım günde 5 bölüm felan izlerim diye tahmin ediyorum o da tutarsa tabi

13. türkanime DNS hatası felan verdi giremedim ödüm patladı bi an site gitti diye :))

1. Anonymmy

Anonymmy

Bana da olmuştu yaklaşık 5 gün falan giremeyince çok üzülmüştüm:(

14. İlk izlediğim anime Shingeki no Kyojin (Attack on Titan) :) :)

2. Kadir-

Kadir-

Çok değişik bir başlangıç yapmışsın :D

3. Siesta

Siesta

Snk'den sonra anime izlemeyi bırakanı duydum ama ilk anime snk olanı ilk defa görüyorum :d

4. kennet

kennet

Ah be :( GTO ile başlatırdık :)

Kiss x sis ile devam etirirdik :(

Kaçırdık bir Ecchici olabilecek bir animeciyi :(

15. Güzel grafikleri ve belirgin aksiyon sahneleri olan "bilim kurgu-büyü-doğa üstü-süper güç" türünden anime tavsiyesi alınır.

16. Animelerin türkçe düblajını arayanlar size sesleniyorum yumurtanın kabuğunu yiyorsunuz.

17. Birden bire 200'ü geçkin bölümü izledikten sonra haftada bir fairy tail'i beklemek... :( :(

1. AnimeciAdam

AnimeciAdam

Bu aralar başlamayı düşünüyorum ama önce bi başka animede test etmem lazım. 4 bölümün mangasını okuyup animesi için 1 ay beklemiyim :)

2. xemerius

xemerius

Manga okuyunca cok cabuk geciyo bolumler yoksa tabikide mangasi daha guzel :D

3. AnimeciAdam

AnimeciAdam

Manga farklı bi dünya gibi duruyor meraklandım iyice :)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.