Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Leffwn

Kayıtlı Üye
  • Content Count

361
  • Last visited

• Days Won

4

Reputation Activity

1. Harika
    Leffwn reacted to Perfectum for a status update, Solo leveling çok güzel ilerlemiyor mu sizce de?. Okurken bir kez bile sıkılmadım. Ye   
    Solo leveling çok güzel ilerlemiyor mu sizce de?.  Okurken bir kez bile sıkılmadım. Yeni bölümü merakla bekliyorum :)
  2. Beğen
    Leffwn got a reaction from Gallardo for a status update, Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun.   
    Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun. 
  3. Beğen
    Leffwn got a reaction from Barış D. Baryshx for a status update, Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun.   
  4. Beğen
    Leffwn got a reaction from Perfectum for a status update, Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun.   
  5. Beğen
    Leffwn got a reaction from LeornKayn for a status update, Ufak tefek değişimler   
    Ufak tefek değişimler

6. Beğen
    Leffwn got a reaction from Perfectum for a status update, Ufak tefek değişimler   
    Ufak tefek değişimler

7. Beğen
    Leffwn got a reaction from Toprakezgi for a status update, Ufak tefek değişimler   
    Ufak tefek değişimler

8. Üzgün
    Leffwn reacted to Perfectum for a status update, Bakın ne buldum. :(   
    Bakın ne buldum.
    :(

9. Teşekkür
    Leffwn got a reaction from Barış D. Baryshx for a status update, Sonunda bitti artık geriye kaldı dönüş.   
    Sonunda bitti artık geriye kaldı dönüş. 
  10. Teşekkür
    Leffwn got a reaction from Barış D. Baryshx for a status update, 00'dan sonra atarsa askerlikte 200. gün. Az kaldı az.   
    00'dan sonra atarsa askerlikte 200. gün. Az kaldı az. 
  11. Beğen
    Leffwn got a reaction from Gallardo for a status update, Derdimizi anlatamayız abi.   
    Derdimizi anlatamayız abi. 

12. Beğen
    Leffwn got a reaction from Toprakezgi for a status update, Derdimizi anlatamayız abi.   

13. Beğen
    Leffwn got a reaction from Red-King for a status update, Derdimizi anlatamayız abi.   

14. Beğen
    Leffwn got a reaction from ♠Kadir♠ for a status update, Abin Denizci bebeğim. 😁 http://i.hizliresim.com/2aj6LL.png   
    Abin Denizci bebeğim. 😁
    http://i.hizliresim.com/2aj6LL.png

15. Teşekkür
    Leffwn got a reaction from Barış D. Baryshx for a status update, Abin Denizci bebeğim. 😁 http://i.hizliresim.com/2aj6LL.png   
    Abin Denizci bebeğim. 😁
    http://i.hizliresim.com/2aj6LL.png

16. Beğen
    Leffwn got a reaction from sShoguNn for a status update, Bugün anime izlemeye başlayalı 6 yıl olduğunu fark ettim. O kadar hızlı zaman geçiyor   
    Bugün anime izlemeye başlayalı 6 yıl olduğunu fark ettim. 

O kadar hızlı zaman geçiyor ki farkında olmadan, çok üzücü. :/
  17. Beğen
    Leffwn got a reaction from Gallardo for a status update, Bugün anime izlemeye başlayalı 6 yıl olduğunu fark ettim. O kadar hızlı zaman geçiyor   
    Bugün anime izlemeye başlayalı 6 yıl olduğunu fark ettim. 

O kadar hızlı zaman geçiyor ki farkında olmadan, çok üzücü. :/
  18. Beğen
    Leffwn got a reaction from MadMonkey for a status update, Deadpool cok iyi. Fazla iyi. Iw halt yesin Ayrıca Domino için çizgi romandakilere ben   
    Deadpool cok iyi. Fazla iyi. Iw halt yesin   Ayrıca Domino için çizgi romandakilere benzemiyor, tü kaka diyenler tamamen haksızsınız. Sen ne güzel şeysin Domino.
  19. Beğen
    Leffwn got a reaction from Rofh for a status update, Deadpool cok iyi. Fazla iyi. Iw halt yesin Ayrıca Domino için çizgi romandakilere ben   
    Deadpool cok iyi. Fazla iyi. Iw halt yesin   Ayrıca Domino için çizgi romandakilere benzemiyor, tü kaka diyenler tamamen haksızsınız. Sen ne güzel şeysin Domino.
  20. Üzgün
    Leffwn got a reaction from sadece okan for a status update, Sınıf arkadaşım Mayısta askere gidiyor ben ise Ağustosa kalıyorum. Şansımı seveyim. Z   
    Sınıf arkadaşım Mayısta askere gidiyor ben ise Ağustosa kalıyorum. Şansımı seveyim. Zihinsel olarak çok hazırdım. :(
  21. Üzgün
    Leffwn got a reaction from quincy for a status update, Sınıf arkadaşım Mayısta askere gidiyor ben ise Ağustosa kalıyorum. Şansımı seveyim. Z   
    Sınıf arkadaşım Mayısta askere gidiyor ben ise Ağustosa kalıyorum. Şansımı seveyim. Zihinsel olarak çok hazırdım. :(
  22. Beğen
    Leffwn got a reaction from Gallardo for a status update, Devilman: Crybaby senin nasıl bir kafan var öyle.   
    Devilman: Crybaby senin nasıl bir kafan var öyle.
  23. Üzgün
    Leffwn reacted to Amygirl for a status update, Forum o kadar ölü ki tek beğeni ile zafer alıyorum falan khsdgsdkhgs   
    Forum o kadar ölü ki tek beğeni ile zafer alıyorum falan khsdgsdkhgs
  24. Harika
    Leffwn got a reaction from Mücahidem Şehide-i Cahide for a status update, Filmin askere gitmeden birkac gun once cikacak olmasi, yey. Cok iyi fragman.   
    Filmin askere gitmeden birkac gun once cikacak olmasi, yey. Cok iyi fragman. 

25. Harika
    Leffwn got a reaction from Gallardo for a status update, Filmin askere gitmeden birkac gun once cikacak olmasi, yey. Cok iyi fragman.   
    Filmin askere gitmeden birkac gun once cikacak olmasi, yey. Cok iyi fragman. 

• Create New...