Jump to content

Leffwn

Üyeler
  • İçerik sayısı

364
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

5

İtibar Etkinliği

1. Üzgün
  2. Harika
  3. Üzgün
    Leffwn got a reaction from Estable in İnsan buraya girince yaşlandığını hissediyor   
    Orta yaş krizim tutmaya başladı bile...
  4. Beğen
    Leffwn got a reaction from Estable in Yaklaşık 10 sene önce Shingeki No Kyojin'in ilk sezonu çıktığında izleyip overrated o   
    Shingeki no kyojin'in animesinin çıkalı 10 sene olduğunu sen söyleyince fark ettim. 
  5. Beğen
    Leffwn reacted to Barış D. Baryshx in Welcome to emektarlar kervanı Barış ex-adminim.   
    Sağolasın. Bugün çektiğimiz fotoso, 8. Ayına girdi

6. Beğen
    Leffwn got a reaction from Toprakezgi in Naber?   
    Ben hep tembelim. Boş vaktim varsa djdjd.
  7. Harika
    Leffwn reacted to Toprakezgi in Naber?   
    Ben de Düzce'deyim, yarın İstanbul'a dönerim herhalde. Aynı galiba her şey bende. Hala okuyorum mesela. :D Ben seni en son bıraktığımda askerde miydin sanki?
  8. Beğen
  9. Beğen
    Leffwn got a reaction from Toprakezgi in Ahh ah, nerde o eski günler...   
    Önümüzdeki ay içinde yeni pc alayım bakacağız. Sen çok depresif olmuşsun. 
  10. Beğen
    Leffwn got a reaction from Toprakezgi in Ahh ah, nerde o eski günler...   
  11. Teşekkür
    Leffwn got a reaction from Barış D. Baryshx in Ahh ah, nerde o eski günler...   
  12. Harika
  13. Harika
    Leffwn got a reaction from Gallardo in Tamamiyle Yang Wen-li ve Wolfgang Grimmer'in sohbetinden oluşan 1,5 saatlik bir movie   
    Lohengramm bunu sevdi. 

14. Üzgün
    Leffwn got a reaction from Toprakezgi in Ee hazır foruma girmişken bir hal hatır sorayım bakalım, var mı buralarda tanıdık bir   
    O güzel insanlar güzel atlarına binip gittiler...
  15. Teşekkür
    Leffwn reacted to Gallardo in Sonunda bitti artık geriye kaldı dönüş.   
    Geçmiş olsun :D 
    "Bir süre askeri animeler falan uzak dursun benden."
  16. Harika
    Leffwn got a reaction from Barış D. Baryshx in Sonunda bitti artık geriye kaldı dönüş.   
    Dönüş de tamam. :D Sıra pcye ayar çekmede. Çok iş var çok. :D
  17. Karmaşık
    Leffwn got a reaction from Perfectum in Hatayın sıcağını ayrı soğunu ayrı sevmiyorum, düşse de daha erken gitsek. Atarsa 37.   
    Gece 38 derece görmüşlüğüm var. 
  18. Beğen
    Leffwn got a reaction from Kadir- in Yenik düşüyor her şey zamana, biz büyüdük ve kirlendi dünya.   
    3 günlük dünya dediler 365 günü kitlediler. 
  19. Beğen
    Leffwn got a reaction from Toprakezgi in Yenik düşüyor her şey zamana, biz büyüdük ve kirlendi dünya.   
    3 günlük dünya dediler 365 günü kitlediler. 
  20. Teşekkür
    Leffwn reacted to Barış D. Baryshx in 00'dan sonra atarsa askerlikte 200. gün. Az kaldı az.   
    Dayan be Erudemu,  Ganbatte ne
  21. Üzgün
    Leffwn reacted to Red-King in 00'dan sonra atarsa askerlikte 200. gün. Az kaldı az.   
    Bitecek bitecek bir şey kalmadı 
  22. Beğen
    Leffwn got a reaction from sShoguNn in 21 günlük acemiliğini bitirmiş birisi olarak 2 şeyi deneyimledim: 1. Hatay çok lanet   
    Bahriyeli olarak söyleyeceğim bunları:
    Ayakkabını normalden 1 bilemedin 2 büyük söyle yoksa o ayakların dururken bile ağrır.
    El yazısı iyi olan var mı diye sorarlarsa direkt atla, kağıt işleri yapar, çoğunlukla rahat edersin.
    Göbek varsa normal ölçün yerine 2 büyük ölçü falan söyle. Bahriyelilere tam otursun diye dar dar kıyafet giydiriyorlar baya bir sıkıntı. Don, atlet ve çorap dışında hiç kıyafet götürme hatta bunları da 4'ten(ben fazlasını götürdüm) fazla götürmeye bilirsin. Ben 1 valizle gittim 3 valizle döndüm. Küçük valize sadece ayakkabı doldurdum. Kirli kıyafetleri biriktirme akşamına yıka. Ben biriktirip orada çamaşır gününde yıkattım, yıkatmadan önce daha temiz ve güzel kokuyordu. Zaten sonrasında kendim yıkadım rahat ettim. 
    Acemi birliğinde çok kişi olunca kantin sırası falan çok uzun oluyor ve sular çabuk bitiyor o yüzden 2 adet 6lı paket su alabilirsin. Mümkünse birilerine vermemeye çalış. 
  23. Beğen
    Leffwn got a reaction from Rofh in Deadpool cok iyi. Fazla iyi. Iw halt yesin Ayrıca Domino için çizgi romandakilere ben   
    Bir an "cable çok karanlık ne işi var orada üfff" diyenlerden birinin yorumu olacak sandım ama değilmiş. Sevindim. Bu arada ÇR'da öyle olmadığını filmde deadpoolda diyordu. Gerçi ben iyi buldum. :D 
  24. Teşekkür
    Leffwn reacted to Gallardo in Vay be Luffy nereden nereye... Arc çok kötüydü, Odayı da sevmem ama iyi geldi buralar   
    Fairplay çerçevesinde bir yorum :)
  25. Beğen
    Leffwn got a reaction from Red-King in Vee korktuğum başıma geldi LOGH fanboyları yavaştan türemeye başlamış. Bunu şimdi gör   
    Bunlar daha çok fangirl oluyor. Boş boş işler yapıyorlar.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.