Jump to content

sShoguNn

Üyeler
  • İçerik sayısı

220
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

18

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    sShoguNn got a reaction from LeornKayn in koe no katachi 10 üzerinden 7 lik bir anime olmuş özellikle genç kesimin seveceği bir   
    @Amygirl Animeyi izlemedim bahsettiğin ses hangi ost ve hangi dakikada saniyede çok merak ettim o sesi :O
  2. Üzgün
    sShoguNn reacted to Amygirl in koe no katachi 10 üzerinden 7 lik bir anime olmuş özellikle genç kesimin seveceği bir   
    OST nin arka fonunda çalıyor bulamam şimdi :D 
  3. Harika
  4. Harika
    sShoguNn reacted to Fumi in Bir süre sonra takmıyor ve bu durumla eğleniyorum iyice sıyırdım kafayı slşfjksdjfslş   
    Bende bu kafadan istiyorum yey:D

5. Üzgün
  6. Harika
  7. Beğen
    sShoguNn got a reaction from Niocchin in Üniversitenin de bitmesiyle, büyük bir hevesle kapılarını açtığı İşsizler Klübüne hoş   
    Ben 4 yıla tamamlıcam daha zamanım var bu konuda üzülmek için
  8. Harika
    sShoguNn reacted to Beytize in Bir süre sonra takmıyor ve bu durumla eğleniyorum iyice sıyırdım kafayı slşfjksdjfslş   
    pelin durumu anlamaya çalışıyooor :D
  9. Beğen
  10. Beğen
    sShoguNn got a reaction from Viracocha in cartedor meyve şöleni mi krem karamel mi daha güzel ? =_=   
    Çok uzun zamandır yemiyorum ama sanırım krem karamel daha güzeldi
  11. Beğen
    sShoguNn got a reaction from Fumi in cartedor meyve şöleni mi krem karamel mi daha güzel ? =_=   
    Çok uzun zamandır yemiyorum ama sanırım krem karamel daha güzeldi
  12. Beğen
    sShoguNn reacted to Fumi in cartedor meyve şöleni mi krem karamel mi daha güzel ? =_=   
    Krem karamel kesinlikle
  13. Beğen
    sShoguNn got a reaction from Fumi in Ah ah   
  14. Beğen
    sShoguNn got a reaction from Rakuncuk in Bayadır girmemiştim ya. Özlemişim buranın havasını. Kuudereliğimden çıkarıp şen şakra   
    Tekrardan hoş geldin o zaman
  15. Beğen
    sShoguNn got a reaction from jans09 in Linkteki anime niçin çok uzun zamandır yarım bırakılmış bir şekilde bekliyor? http://   
    İstemediği için? Çok komik bi durum ya böyle fansub mu olur ne kadar saçma.
    Abi sizde o zaman animeyi kaldırın siteden tamamen ya yarım yamalak iş mi olur
  16. Beğen
    sShoguNn got a reaction from Lizardon in Müdahale edilmezse animeler.et öneriler/favoriler çöplüğüne dönüşecek yakında.   
    Aynen kesinlikle çok gıcık ve saçma yazılar yazıp duruyorlar sürekli ya
  17. Beğen
    sShoguNn reacted to Amygirl in Forum chati ile ilgili sorular hakkında eski chat geri dönmeyecek fakat alternatif bi   
    Peki Zeki Müren de bizi görecek miii 
  18. Beğen
    sShoguNn got a reaction from Amygirl in mailo gato doito yo!   
    Hehe eymi giril capanca konuşuyor
  19. Beğen
    sShoguNn reacted to Arcangelo in Shingeki no Kyojin'in 2. sezonunu izleyip bitirdim ve sonuç: Yetersiz bir sezon!!! Da   
    üzülerek belirtmek zorundayım ki katılıyorum ben de tatmin olmadım açıkçası. sanırım ilk sezondan sonra beklentilerimiz tavan yaptı ve beklediğimizi bulamadık bunca yıl bunun için mi bekledim diyerek az mı sövdüm. 3. sezondan umutluyum ama umarım daha iyi olur :)
  20. Beğen
    sShoguNn reacted to Barış D. Baryshx in Steins;Gate sevenlere bir anime önermek istiyorum. Bende yeni gördüm ve pek bilinmeye   
    Çocukların arasında geçiyor ama büyüklükleride var. Çocukça değil yalnız seri
  21. Beğen
    sShoguNn reacted to jans09 in Steins;Gate sevenlere bir anime önermek istiyorum. Bende yeni gördüm ve pek bilinmeye   
    animenin adı var sorun turkanimede bulmak değildi ki neyse aldım listeme.. çoluk çocuk muhabbeti değildir inş. 12 yaş diyor :O  
  22. Beğen
    sShoguNn reacted to Nones in Steins;Gate sevenlere bir anime önermek istiyorum. Bende yeni gördüm ve pek bilinmeye   
    Nonıs demen oldu mu şimdi???
  23. Beğen
    sShoguNn reacted to Nones in Steins;Gate sevenlere bir anime önermek istiyorum. Bende yeni gördüm ve pek bilinmeye   
    Bildiğim lakin izleme fırsatını hiç bulamadığım bir anime idi.
    Madem öneriyorsun ve Steins Gate ile bir benzerlik görüyorsun, Monster animesinden sonra başlayayım bakalım 
  24. Beğen
    sShoguNn reacted to jans09 in Steins;Gate sevenlere bir anime önermek istiyorum. Bende yeni gördüm ve pek bilinmeye   
    Teşekkürler... o yorumu şuracığa da kopyala yapıştır yapaydın bari yahu... 
  25. Beğen
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.