Jump to content

AndaAtsushi

Üyeler
  • İçerik sayısı

82
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

İtibar Etkinliği

1. Harika
    AndaAtsushi got a reaction from Kraloma in Nickinizin anlamı?   
    Anime izlemeye başlayalı henüz 1 yıl olmuşken ağabeyimle kendi mangamızı çizmeye başlamıştık. Kendi aramızda öylesine bir hikaye olacaktı. Karakter üretirken benim ilk tasarladığım kişi Anda'ydı. İnternetle o zamanlar pek aram yoktu, anime falan izlerdim ama ne bir üyeliğim ne bir hesabım vardı. Pasif kullanıcı da denilebilir ? Daha sonrasında internet kullanmaya başlayınca bir nicke ihtiyaç duymaya başladım, önceleri farklı isimler kullansam da bir süre sonra fark ettim ki tek bir isim kullanmaya başlamışım: Anda Atsushi.

2. Beğen
    AndaAtsushi reacted to agg1401 in Nickinizin anlamı?   
    Klişe olacak.
    A: Ayhan
    G: Gazi
    G: soyadımın baş harfi.
    14: Internete atılma yaşım
    01: Akla kolay gelsin diye seçilmiştir.
  3. Beğen
    AndaAtsushi reacted to Big_Foot47 in Nickinizin anlamı?   
    Big foot koca ayak demek benim de ayaklarım büyük hep kendimi anlatan bir nick bulmaya çalıştım birgün arkadaşlarla otururken biri bana koca ayak bulundu hemde türkiyede burnumuzun dibindeymiş diyerek beni gösterdi ben de adımı big foot yaptım ama çok fazla o nick olduğu için sonuna 47 yani ayak numaramı yazdım gayet güzel ve beni anlatıyor 
  4. Beğen
    AndaAtsushi reacted to OrangeBox in Senin yaptıktan sonra pişman olduğun şey ne ?   
    Zamanım varken kuzenlerimi öldürmemem... <_<
    Arkadaş seçimlerim...
    Yırtmamam gereken bir fotoğrafı yırtmam...
    Arkadaş zorlamasıyla sonradan başıma bin tür bela getirecek bir siteye üye olmam...
    Din dersinde hocaya Lilith'i sormam... -denemeyin-
    Çok sevdiğim bir kitabı verilebilecek en güvensiz kişiye vermem...
    Arkadaşın daha sonra öderiz sözüne kanıp 60 TL harcamam...
    Panomun arkasına daksille bir şeyler yazmam -şimdi taşınacağız ve o pano oradan kalkacak...-
    Küçükken çok sevdiğim boncuklarımı komşu çocuklarının kandırmasıyla yola atmam...
    Sürekli odama kapanık olmam...

Daha çok var da roman çıkar... -_-
  5. Beğen
    AndaAtsushi reacted to Dj-Morphosis in Senin yaptıktan sonra pişman olduğun şey ne ?   
    aklıma gelmişken karşımdaki kişininde benim gibi olduğunu düşündükten sonra ona çok iyi davranmanın ardından gerçek yüzünü görünceki pişmanlığım :/
  6. Beğen
    AndaAtsushi reacted to AlucardHell in Senin yaptıktan sonra pişman olduğun şey ne ?   
    sahurda az su içtiğim için pişmanım :D
  7. Beğen
    AndaAtsushi reacted to carnivore86 in Anime İstek ve Önerileri   
    Kaiji.
  8. Beğen
    AndaAtsushi reacted to Amygirl in Karakter Tasarımı ve Hikaye İlerletme Oyunu   
    Forumun çiçeği burnunda üyelerinden gelen bir öneri üzerine role play oyunu oluşturalım. Ancak bu oyun deneme sürecinde. Gerekli ilgiyi görmezse ya da amacından sapar ya da sadece üç kişi arasında dönmeye başlarsa adminlerce müdahale edilecektir.
    Kurallar şöyle:
    1) İlk iletiyi atacak kişi baş karakteri özelliklerini ve olayın geçtiği dünyayı anlatacak. Devamındaki hikayeyi yazacak kişiler bir önceki iletiyi alıntılayarak hikayeye devam edecekler.
    2) Hikayenin ve role playin devamına uygun resim spoiler içinde paylaşılabilir.
    3) Hikaye içeriği forum kurallarına uygun olmalı. Aksini içeren içerikler adminlerce silinir ve kişi uyarılır gerekirse forumdan uzaklaştırılır.
    Yine hatırlatıyorum, deneme sürecindeki bir role play oyunu bu. Devam edip etmeyeceğini gidişat belirleyecek.
  9. Beğen
    AndaAtsushi reacted to ruvaakhkin in Teoman vs Hellsing   
    teomanın ruhun sarışın şarkısıyla hellsing'in openingi birbirlerine aşırı benzemiyor mu? özellikle başlangıçları, fark ettiğim zaman çok güldüm baya hoş bence, söyleyiş tarzı da hafif benziyor :D

10. Teşekkür
    AndaAtsushi got a reaction from Zenn in Koe no katachi mangasını okuyup filmini izledikten sonra   
    Kesinlikle öyle. Beni benden almış bir yapımdır Koe no Katachi, diğer tüm animelerinkinden apayrı bir hissiyat deneyimletir bitirince. Bu hissiyat da sizin betimlediğiniz şekilde açıklanabilir ancak.
  11. Teşekkür
    AndaAtsushi reacted to Zenn in Koe no katachi mangasını okuyup filmini izledikten sonra   
    Özgürlükten ziyade boş vermişlik, umursamazlık yaratır bünyede. hiçbir şeye üzülmez, hiçbir şeyi konuşmak istemez hale gelirsiniz. olaylara, duygulara karşı hissizleşirsiniz. Onca şeyi yaşarken hop oturup hop kalkan yüreğin istediği de budur belki. Sessizce beklemek, her şeye, herkese uzak olmak, beklentisiz kalabilmek...

bir idealden, iyilikten, özgürlükten, adaletten, sevgiliye sıkı sıkı sarılıp onun sıcaklığını hissetmekten, bir kedinin başını okşayıp onun şükran dolu bakışlarını üstüne çekebilmekten, yeni bir güne uyanmaktan vazgeçmekle eşdeğer. Bu yapımı tekrar tekrar izlemek. 

12. Beğen
    AndaAtsushi got a reaction from Sachiko in Sachiko reis sahalara girdi   
    Merhabalar, merhabalar.
       Bu aralar aramıza birçok kişi katıldı, şahsen çok memnunum bu durumdan! Hoşgeldin Beren, ben Duru. Rastladığım dönem ve o dönemin koşulları sebebiyle Tokyo Ghoul'a karşı bir antipatim olsa da saygı duyuyorum. En azından animelerden nefret ettiğini söyleyen insanların elinde T.G. mangası gördüğüm ve afalladığım durumlara sebebiyet verdi. Ayrıca Tokyo Ghoul'dan sonra anime ve manga kültürü Türkiye'de popülarite kazandı, saygımın sebebi ise budur.
    Her neyse konuyu yine çarptırdım ben. Foruma hoşgeldin! 
  13. Teşekkür
    AndaAtsushi got a reaction from heichou_7 in Herkese Merhaba!   
    Merhaba Beril, ne çok ortak yönlerimiz varmış seninle! Keman çalan, resim yapan, kitap okumayı çok seven biri olarak iyi geçinebileceğimizi düşünüyorum. (25 adet topladıktan sonra çöpe gidince ise ciltli manga toplamayı bıraktım.Bazılarını okuyamamıştım bile... )
    Kendimi anlatacağıma sadede geleyim..
    Hoşgeldin!

14. Beğen
    AndaAtsushi reacted to sphinxd in İtiraf Köşesi   
    küçükken allah uzayda ayakları da dünyanın bi yerinde, uzaya gidip yeterince yukarı çıkarsak allahı görürüz sanıyordum
  15. Beğen
    AndaAtsushi reacted to heichou_7 in Herkese Merhaba!   
    Hepinize merhaba ben Beril buralarda yeniyim.2005 doğumluyum. Genelde yarı zamanlı internette takılırım.Arada sırada hesapsız bir şekilde buraya girerdim kaynaşamam diye hesap açmamıştım da tanışın kaynaşın bölümündeki yorumları görünce karar verdim burada tam bir aile ortamı var☺️ Resim yapmayı, kitap okumayı ve elimden geldiğince ciltli manga biriktirmeye çalışırım. Bir buçuk / iki yıldır keman çalıyorum.Önceden beri Japon kültürü ile ilgilenirdim.Her şekilde animeye vocaloidle tanışmış olsam da geciktirdiğim o iki yıldan mahcubum?İlk animem no game no life / mangam shingeki no kyojin / yanımda hep mini bir defter taşır çizim yaparım. Bir de klavyemin bazı harfleri bozuk bundan çok çekerim.Umarım herkesle iyi geçinirim?
  16. Beğen
  17. Beğen
    AndaAtsushi got a reaction from Saskibdo in En Son Bitirdiğiniz Anime?   
    Steins ; Gate
    Kesinlikle harika bir seriydi, izlediğim en iyi bilim-kurgu animesiydi. Karakterler olsun, kurgu ve olay akışı olsun, çizim ve müzikleri ile beraber kalbimde yer edinen izlenmesi ve izletilmesi gereken animelerdendir. Anime izlemeyen sıradan birisine bile birkaç şeyi açıklayarak(moe vb.)izletilmeli.
    El Psy Congroo.

18. Beğen
    AndaAtsushi reacted to sacak32 in Anime veya Manga serisini çok kötü anlat!   
    Bir anime var, ipe sapa gelmez adamın teki her sezon ortalığı karıştırıp duruyor. Karıştırıyor ama bunu kim toplayacak diye düşünmeden insafsızca karıştırıyor. Zaten ortalık karışsın da aksiyona girelim diye bekleyen mafyasından yeraltı doktoruna, barmen kılıklı ayısından kafasız motorcusuna her çeşit karakter var. Hepsini geçtim bir de liseliler var ki liseli demeye bin şahit ister. Oturup üniversite sınavlarına hazırlanacaklarına çete elebaşı olanı da var vücudunun envai yerinden bıçak çıkaranı da var. 

19. Beğen
    AndaAtsushi reacted to yuicchi in Anime veya Manga serisini çok kötü anlat!   
    Yemek yiyip uçuyorlar

20. Beğen
    AndaAtsushi reacted to BentenSama in Anime veya Manga serisini çok kötü anlat!   
    Voleybol.
    Bu yani.
  21. Beğen
    AndaAtsushi reacted to zileansavedjesus in Anime veya Manga serisini çok kötü anlat!   
    Bir anime var. Sen bir kız için zamanda bir o yana bir bu yana dolaşıp dur. Sonra kız en yakın arkadaşınla evlensin. 

22. Beğen
    AndaAtsushi reacted to Ysilgaroth in Anime veya Manga serisini çok kötü anlat!   
    Bi tane LoL'cü veled var diğer zinilyon oyuncuyla online giriyo, sonra oyunda kalıyolar diyolar ki bu işte bi iş var. Başlıyolar savaşmaya sonra anlıyolar ki herkese aynı anda bin yılın ping i girmiş
  23. Beğen
    AndaAtsushi reacted to Sabah Sisi in Anime veya Manga serisini çok kötü anlat!   
    Steins;Gate spoiler

24. Beğen
    AndaAtsushi reacted to Lance The Gun Freak in Anime veya Manga serisini çok kötü anlat!   
    Gözüne moe görünüp izlemene sebep olup sonra psikolojini bozup admin yanlış videomu yüklemiş diye düşünmene sebep olan bir seri

25. Beğen
    AndaAtsushi reacted to Witch in Anime veya Manga serisini çok kötü anlat!   
    Bir anime var, cok harika bir muzik grubunu anlatiyor. Kulaga hos gelen sakin bir muzik yapiyorlar. Hatta ana karakter isvec popunu ornek aliyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.