Jump to content

Singularity

Üyeler
  • İçerik sayısı

985
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

28

Durum güncellemeleri bölümüne Singularity kullanıcısının eklediği dosyalar

1. ..

Spoiler

2. ..

Spoiler

3. :loveloveplz:

Spoiler

20190602_174051.jpg

4. Kendisine inanan bir millet ile beraber, bu toprakların tarihini değiştiren Mustafa Kemal Atatürk'ü ölüm yıldönümünde saygı ve özlem ile anıyoruz...

Spoiler

5. "Öğretmenler, Cumhuriyet sizden fikri hür, vicdanı hür, irfanı hür nesiller ister” M. Kemal Atatürk.. 

24 kasım öğretmenler günümüz kutlu olsun 

6. Kitapları, yağmuru, çayı ve şiirleri neden bu kadar çok seviyorsunuz diyorlar. İnsanları iyi tanıyoruz, ondandır diyoruz.

1. Sciathán

Sciathán

Kitaplarla arkadaş olmak insanlarla arkadaş olmaktan daha iyi güvenini boşa çıkarmıyor

7. Umutla demleyip çayla yatıştırdığım sensizliği bir eyvallahla susturuyorum.

8. Çanakkale şehitlerini anıyoruz SAYGI rahmet ve dua ile. 

9. Galeri bölümü saçmalık kalkmalı demiştim kalkmış :D 

1. Singularity

Singularity

biri benim gibi düşünüp buranın instagram değilde forum sitesini olduğunu anlamış 

10. Hangisi daha kötü cehennem mi hiçlik mi?

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. noirwinglessova

noirwinglessova

Cehennem. Cehennemde unutulmuşluk vardır. Senden yüz çevrilir. Cehenemde Onsuzluk vardır. Ne kadar çığlık atsan da sesini duyuramazsın. "Keşke bir hiç, bir toprak olaydım" denir cehennemde.

Hiçlikle cehennemi karşılaştırmayın. Birinde bir hiç vardır, diğerinde bir hiç olmak

3. Singularity

Singularity

sonuçta şuan hepsini aynı anda yaşıyorum. 

4. Kikuchi

Kikuchi

Hiçlik daha iyi knk 

11. Çok ilgilendiğim bir konu değil fakat bir anda 84 takipçi nasıl 1 günde 23 e indi forumda sorun mu var ? aktif olmayan realden arkadaşım bile beni çıkartmış görünüyor böyle olması imkansız.

1. Pseudohomophylus

Pseudohomophylus

Seni hayaletler takip ediyormuş o zaman:shock2-onion-head-emoticon:

Forumda yapılan değişikliklerden biridir belki açıklama bekleyelim yetkililerden

2. Singularity
  12. Hayvan, efendisinin elinden kırbacı alır ve kendini kırbaçlamaya başlar, kendisi efendi olmak için; ve bunun yalnızca, efendinin kırbacına atılmış yeni bir düğümün yarattığı bir fantezi olduğunu bilmez. 
                                                                                                                                                                                                                                                                                          Franz Kafka.

1. Pseudohomophylus

Pseudohomophylus

:whaaat3-onion-head-emoticon:

Gece gece okumamalıydım...

13. 30 Ağustos Zafer Bayramımız Kutlu Olsun.. 

Spoiler

14. abi çok hoş ya müzikte on numara:

Spoiler

15. abi ya hahahahhahahahah lol oynayan bilir :DDD

Spoiler

16. ablam nerelerdesin bir ara konuşalım (: 

2. Singularity

Singularity

Oraya kücet koyup icine girip laptopı elime alcaktım ya :P

3. Singularity
    4. Mileydi

Mileydi

Sonra o laptop elinden kayıp küvetin derin evreninde kaybolacak :fan_by_pineapple_soup-d8ryy5z:

17. An itibariyle siteye geleli 1 ay oldu zaman ne hızlı geçiyor.:shock1-onion-head-emoticon:

2. Singularity

Singularity

sorma sorma diplomanın fotokopisini çekip heryere kapının altından sallıycam :D 

3. Luluna

Luluna

ben gidip almadım diplomamı daha,zaten bir işe yaramadığı için :D boşver sen de,akışına bırak hooopp :sigh-crazy-rabbit-emoticon:

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.