Jump to content

Singularity

Üyeler
  • İçerik sayısı

985
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

28

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Singularity got a reaction from xemerius in Ne zaman moralim bozuk olsa tatlı yerim.(tulumba favorim.)   
    ha biliyorum bizim burada biryer var adam bir dolduruyor dağ gibi yığıyor koca kaba yemeyi bırak kafamı sokasım geliyor 
  2. Beğen
  3. Beğen
    Singularity got a reaction from Kadir- in Arkadaşlar Ragnarok Online 2 oynayan var mı? can't connect to server hatası veriyor,   
    Burada çözümü var :

https://steamcommunity.com/app/231060/discussions/0/217691032438263158/
  4. Teşekkür
  5. Beğen
    Singularity got a reaction from Witch in Buraya kayıt olduğumda 12 yaşında olduğum dank etti.   
    baktım baktım nasıl tavuk bu anlamadım :D
  6. Beğen
    Singularity got a reaction from Witch in Buraya kayıt olduğumda 12 yaşında olduğum dank etti.   
    bu attığından belliymiş zaten :

7. Beğen
    Singularity reacted to Red-King in Bu gün izleyecek bir şey bulamadım ve oturup altı Japon klasik edebiyatının uyarlandı   
    Evet o. Kasvetli bir havası var, o yüzden sitede fazla beğeni almamış ve ön plana çıkmamış olabilir. Gerçek bir edebi eser. Yetişkinler için veya düşünebilen insanlar için birçok şeyi düşündürüyor.

8. Beğen
    Singularity reacted to Black Angel in Muhabbet kuşuda iyice Biskrem delisi oldu :   
    Seninki biskremle gene iyi benimki cips sesini duysun çıldırıyor :) daha doğrusu tüm abur cuburlara
  9. Beğen
  10. Beğen
    Singularity got a reaction from sShoguNn in Biraz daha zaman var ama yeni yılınız şimdiden kutlu olsun. Yeni yıl diyince aklıma h   
    3-4 kere bitirmiştim ama acil bir sezon daha lazımdı 
  11. Üzgün
    Singularity got a reaction from quincy in 5 ayın ardından gelen internet. Mağaradan çıktım sonunda   
    yaktırdın bana 
  12. Beğen
    Singularity reacted to quincy in 5 ayın ardından gelen internet. Mağaradan çıktım sonunda   
    :D https://www.youtube.com/watch?v=E2_49WOjtPI
  13. Üzgün
    Singularity got a reaction from quincy in 5 ayın ardından gelen internet. Mağaradan çıktım sonunda   
    Benim altyapı hala yok :D geçenki muhabbet ile nete giriyorum hala adresi yan sokaktaki ev gösterip kablo çektiğim olay 
  14. Beğen
  15. Beğen
    Singularity got a reaction from sShoguNn in Steins;Gate 0'ı yani yeni sezonu izleyen varsa konuşmak istiyorum. Bu animeyi düşündü   
    Whoaaa.... bütün izleme isteğim yok oldu şuan nedense serinin saçmalayacaği daha ilk resimi gördüğümde içime doğmuştu.
  16. Beğen
    Singularity reacted to Nyoteida in Hayalimdeki teklif ? ?   
    @Singularity seninki de hiç fena değilmiş gerçekten. ? @LeornKayn seni anlamak için kendime simultane çevirmen tutmam gerektiğine artık kesin kanaat getirdim.
  17. Harika
    Singularity got a reaction from LeornKayn in Şu Sinsine,fiber çevirmen,biraz fazla sert hissettiriyor kendini böyle ofis kadınıymı   
    Boş yere tartışma konusu
  18. Beğen
    Singularity got a reaction from Nones in Yarın sabah bir aksilik olmazsa 2 hafta kadar aile gezisine çıkıyoruz. Shingeki no Ky   
    Elbette my favorite çevirmen hoş geldin
  19. Beğen
    Singularity reacted to Sinsine in Şu Sinsine,fiber çevirmen,biraz fazla sert hissettiriyor kendini böyle ofis kadınıymı   
    Beğenmemekte ve saygı çerçevesinde olduğu sürece eleştirmekte özgürsün. Açık konuşmak gerekirse yorumundan negatif ya da pozitif yönde etkilendiğimi söyleyemem. Belki de eleştiri tarzın çok dikkate alacağım tarzda değildir ya da eksik bilgiyle yapılan kuyruk acısı dayanaklı bir eleştiri olduğunu düşündüğüm içindir, bilemeyeceğim.
    Öncelikle ben bir şeyi yönetiyorum olarak tanımlamıyorum kendimi. Çeviri/düzenleme/encode/upload yapıyorum, sorumlu olduğum çevirmenlerle ilgileniyorum ve elimden geldiğince çevirilerine devam etmeleri için teşvik ediyor ve kendilerini geliştirmeleri için yardımcı oluyorum. Forum kısmına gelirsek, sade ve sadece TAÇE serilerinin altındaki yorumları okuyorum (beni ilgilendiren kısmı o olduğu için) ve serinin içeriğiyle alakalı değilse ya da seride emeği geçen kişilere yönelik kopyala yapıştır dahi olsa teşekkür içermiyorsa uyarı veriyorum. Kurallar gereği de 3 uyarıdan sonra ban atıyorum. Yapımın içeriği, kalitesi... vb. konularda ortaya çıkan fikir ayrılıkları veya tartışmalar (ki hiç rastlamadım da) ya da çevirinin, videonun, sesin kalitesine dair getirilen eleştiriler nedeniyle herhangi bir uyarı vermişliğim, ban atmışlığım da yoktur. Her tür konu için farklı alanları bulunan koskoca forumda seriyle alakasız geyik yapmak için TAÇE çeviri konularının altına geliyorsa bir insan ya da "jjkfjfdhvbdf" gibi "yorum" gibi ve buna benzer saymakla bitmez saygısızlık kokan yorum yapmak için geliyorsa hiç tereddüt etmeden uyarı veriyorum ve bu tarzımdan da gayet memnunum. Bunu diktatörlük ya da sıkı yönetim olarak adlandırıyorsan da o senin bileceğin iş, tabirlerine çok takıldığımı söyleyemeyeceğim. Ben doğru bildiğimi yapıyorum, ne kendi emeğime ne de çevirmen arkadaşlarımızın emeğine saygısızlık yaptırmamak için elimden geleni yapmaya da devam edeceğim. Bu süreçte anlayan insanlarla da karşılaşıyorum, senin gibi anlamayan insanlarla da. Anlayanları görüp mutlu olarak da yoluma devam ediyorum. Hoşumuza gitse de gitmese de hayatın içinde bulunduğumuz her ortamda kurallar var ve bu kurallara uyulmamasının bazı yaptırımları var. Bu durum forum için de geçerli. Kişi kurallardan hoşnut değilse ve kuralları koyan kişiye ulaşma imkanı varsa, uygun bir dille akla yatkın bir gerekçeyle değişim talep edebilir. "Kurallara uymuyorum, ne yaptığıma karışamazsınız" mantığıyla hareket etmek kuralların neden var olduğunu ve neden var olması gerektiğini daha da çok kanıtlamaktan başka bir işe yaramaz. Bu yüzden kurallarla ilgili bir sıkıntın varsa direkt olarak site yöneticisine mesaj atmakta özgürsün. 
    Son olarak, Amygirl'e "kraldan çok kralcı" gibi bir ifade kullanmışsın. Öncelikle insanlara aklına geleni aklına geldiği şekilde söylemekte özgür olduğunu düşünmekten vazgeçmeni umuyorum. Nasıl ki sen fikrini söylemekte özgürsen, karşıt fikirlere de açık olman gerektiğini düşünüyorum. Seninle aynı fikirde olmayan herkes haksız, sen haklısın diye bir şey yok ki zaten bu eleştirinin tek bir doğru cevabı olduğunu da düşünmüyorum. Ayrıca benden hiçbir çıkarı olmayan birinin "kraldan çok kralcı" olması da fazlasıyla gereksiz olurdu zaten. Kendisi haksız olduğumu düşündüğü noktada eleştirmekten de geri kalmayan biridir. Bu konuyla alakalı seninle aynı fikirde olmadığı için, kendi fikrini savunduğu için de rencide edici konuşmaya hakkın olmadığını düşünüyorum. 
    Eskiden aldığın uyarı içini dağladıkça benimle ilgili eleştirel yorum paylaşabilirsin profilinde. Hakaret içerikli olmadığı sürece de uyarı almazsın merak etme, en azından benden almazsın. 
  20. Beğen
    Singularity reacted to Nones in Yarın sabah bir aksilik olmazsa 2 hafta kadar aile gezisine çıkıyoruz. Shingeki no Ky   
    Geldim. Özlemişsinizdir inş. beni ?
  21. Beğen
    Singularity reacted to Kikuchi in Bazı müzikler pahabiçilemez. Bu sefer ingilizcesi daha iyi gibi japoncasıda hoş ne ol   
    abimiz neler biliyormuş da haberimiz yokmuş beeeee 
  22. Beğen
    Singularity reacted to Nones in Yamato Nadeshiko Ending candır.   
    Anılarım depreşti. Bu parça 7 yıldan fazladır telefonumda zil sesim olarak kaldı taa ki geçen sene Harry Potter jenerik müziğini bulana kadar :P
    Asla bıkmadan dinlediğim nadir müziklerdendir ve girişi cidden harika 
    Ayrıca en sevdiğim animelerden birisidir kendisi, Sunako ise favorimdir ❤️
  23. Beğen
    Singularity got a reaction from Nones in Ya sen ne harika bir açılış parçasısın öyle... Dinlemelere/izlemelere doyamıyorum.   
    Eyvah sayende dilime dolanıyor artık duş alırken konser veririm 
  24. Üzgün
    Singularity got a reaction from Hiyajoo in Chat yok, konular var ama yok, sağ tarafta iletiler kısmının yanında olması gereken k   
    siteye güncelleme atarken elektrikler gitmiş gibi yarısı olmuş yarısı yok 
  25. Beğen
    Singularity reacted to Amygirl in Gözlüğü çıkarıp saçları geri atınca Aizen gibi olan ben soyulabilir yüz maskesini uyg   
    @Barış D. Baryshx hahahhahahahaha
    @Singularity ben hep havalıyım Orochimaru gibiyken bile ahsjsjsjs
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.