Jump to content

Rakuncuk

Üyeler
  • İçerik sayısı

334
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

14

Durum güncellemeleri bölümüne Rakuncuk kullanıcısının eklediği dosyalar

1. jojo izleyin izlettirin.

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. LeornKayn

LeornKayn

ben izlemedim çok itici geliyor yapısı, one pieceden bile daha itici geliyor ki op izleyen biriyim zorla başlamıştım.

3. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

İleri partlarda düzeliyor ama konsept aynı

4. TrafalgarEnes

TrafalgarEnes

JoJo izleme sırasını, biri söyleyebilir mi?

2. Burası bayağı boşaldı yalnız o eski güzel samimi sohbet ortamı yok kawaii üyeler yok :cry-milk-bottle-2-emoticon:

2. Rakuncuk

Rakuncuk

Öle mi düşünüyorsun :ahaaah-onion-head-emoticon:hmmmmmmmmmmmmmmmmmm @sShoguNn

3. sShoguNn

sShoguNn

Evet öyle :evil-smile-onion-head-emoticon:

4. Beytize

Beytize

sanmıyorum forum tam anlamıyla öleli 2 3 sene oldu 

3. Bana güzel tarih ve mitoloji kitapları önerebilir misiniz? ;3

Özellikle mitoloji için Çin mitolojisi çok güzel olur. Japon mitolojisi de olabilir.

4. Uzun bir süredir anime izlemiyordum, eve internet alınmış olmasına rağmen. Yarım kaldığım bir anime vardı bir sürü kız var böyle harem animesi tarzı bir şey. Yedi bitirdi beni bir anime türünden bu kadar tiksinmedim. Ne büyük oppaiymiş ne bilmemle-kun muş falan. Tiksinç.

Kararımı verdim: Shoujo ve harem animeleri bir daha izlemeyeceğim. Neden bu kızları bu kadar abartılı yapıyorsunuz anlamıyorum. Normal bir kız yapın işte. O türleri de anca bilim kurgu tarzı animelerde görebiliyorum ya o da bir hayal kırıklığı işte.

Spoiler

İlgili resim

2. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Sekirei 

To Love-ru

Isekai no Seikishi Monogatari

kiss x sis

Kampfer

Harem sevmeyen birinin durumunda bunları yazıyoruz. Daha duyarlı olmalıyız

3. MODERATOR

MODERATOR

Teşekkürler ?

4. Rakuncuk

Rakuncuk

@Barış D. Baryshx İeeeeeeeeeeeeeeeehhhh

5. Eveeet bilgisayar şarjı da geldi *-* Sims 4 keyfiiiii :gameaddictplz:

Ve kesinlikle sömestrde Steam kartı alacağım, CSGO beni bekle *-*

Ki bu bilgisayar LOL hayallerimi kaldıramayacak .-. Herhalde bir sene sonra, bütün hevesimle para toplayıp yeni bilgisayar alırsam anca gerçekleşir. :crying:

VE GERÇEKLEŞECEK O LOL OYNANACAK

:bloodykeyboard:

2. sadece okan

sadece okan

@Singularity niye küçük kıza bu sistemi öneriyon xD

3. Singularity

Singularity

çektiği acılar son bulsun diye 

4. Rakuncuk
  6. Dün kendime bir kıyak geçeyim azıcık rahatlatayım kendimi okula gitmeyeyim dedim. Planladım böyle en sevdiğim film türü olan Western filmlerinden, Bir Avuç Dolar’ı izleyeyim dedim. 

Bugün de açtım filmi, izliyorum. Clint Eastwood’a hayran hayran izliyorum böyle filmi. Aksiyon sahneleri falan güzel aha şimdi ben de kovboy oldum deyip filmin içine kendimi kaptırmışken elimin yanlışlıkla bir yere basmasından ötürü film kapandı.

Ama vazgeçmeyeceğim o filmi izlemem gerek ölmeden önce izlemem gerek VAZGEÇMEYECEĞİM :dread-milk-bottle-emoticon:

7. Elleh daha demin level ikiydim ne ara level üç oldu elleh elleh :trees_stoned_inhale:

1. Rakuncuk

Rakuncuk

Bu videoyla da kutlama yapalım :33

Spoiler

2. sadece okan

sadece okan

Spoiler

8. Ben bir gözlüklü ineğim

Her sınavdan full çekerim

Test kitaplarında gezerim

Eloy eloy inek loy :ballerina-crazy-rabbit-emoticon::panda-13:

1. Barış

Barış

bunu andırdı 

9. Spoiler

Sözleri ile beraber söyledim yav. Giderek tırrekleşiyorum. Sınıfta bağıra bağıra "vay delikanlı gönlüm vay"ı söylüyorum.

Ki eğlenceli yani inkar etmeyelim .n.

1. Rakuncuk

Rakuncuk

Spoiler

Bu da ekstra olsun. Beraber yakalım. (Zaten bu benim fon müziğim oluyor ben nereden geçersem bu şarkı orada.)

2. sadece okan

sadece okan

onun orjinali budur 

Spoiler

10. Ağlayacağım T.T niye hep sevdiklerim gidiyor T.T Huzur içinde yat Jonghyun oppam. Seni hiç bir zaman unutmayacağız.

Spoiler

jonghyunlarge.jpg 

2. Fumi

Fumi

Yaaaa ben de çok fazla üzüldüm ama fazla abarttılar abi 42 kişi intahar etmiş kpop dinleyen arkadaşlarım kendine faça atmış deli mi bunlar

11. Spoiler

Vay be bu tatlış çalışmayı uzun süredir fark etmemiş olmam bir hayal kırıklığı.

Prusya, harikasın.

Prusya titrettin beni XD

12. Final Fantasy güzel mi?

Gamer oniilerim ve oneelerim :onion_emo_2_by_theg_force::onion_gomen_by_7anime7drawer7: sizden tavsiye almak isterim umarım tavsiyelerinizi paylaşmak istersiniz.:big-eye-milk-bottle-emoticon:

2. Rem

Rem

@CAN katılıyorum güzel bence izlemeni tavsiye ederim

3. Singularity

Singularity

Mükemmel seri 2d grafiklerden beri biliyorum

4. Rakuncuk

Rakuncuk

Teşekkürler:) eğer tablet alırsa indireceğim :)

13. Spoiler

En sevdiğim bölümler:

00:01

00:55

01:05 

Kutsal video dediğimiz bu olur

14. Hayatımda iki yıldır Türkçe sınavı oluyorum iki kez yüz alabildim. Ve yine, ilk yazılımdan yanlış çıktı.

YETER YAV. :panda-20:

15. Spoiler

YouTube'da şu videoya bakın:

Herkese iyi akşamlar. En sevdiğim 3. Hayvanın olduğu bir video ile birlikte.

16. Bill Nye the science Guy

Spoiler

Bilimi seven reisler için. :>

1. Barış

Barış

showmen o adam başka bişey değil. benim için bilim adamlığı şu video'dan sonra bitmiştir. 

neil degrasse tyson'u izle daha iyi. 

17. Country müziği, yaşasın be. Uyandırdın beni sen tek. Bıktım şu kpop tur, Lil peep tir(ablam dinliyor), hetalia  müzikleri falan. Hurra Hurra Country müziği. Özellikle Johnny Cash. Havama  döndüm artık. 

:angel2-onion-head-emoticon:

Artık dünyanın 7 harikası bts diyen fangirlleri ve içimi huzursuzluk ile kaplayan melankolik müziği hiç takmayacağım, bana country yeter. 

:dream-milk-bottle-emoticon:

1. kamatsuritachi34

kamatsuritachi34

metali denedin mi? ya da hard rock?

2. Rakuncuk

Rakuncuk

Onlar benim favorilerim. Hiç bırakamadıklarım. :33

3. kamatsuritachi34

kamatsuritachi34

aynen müthiş 

18. Vay be yolda kedi gördüm iki yıldır falan tanıdığım, elimdeki poğaçadan verdim yedi güzel güzel. Seveyim dedim kedilerin sevilmeyi sevdiğim yerden, ısırdı. 

Çok ciddiye de almamıştım hocanın ısrarıyla hastaneye gittik ve iğne vuruldum. 

Daha sekiz tane daha olacağım bu olay Kasım ayının on dördüncü gününde bitecek hayırlısı. 

Siz siz olun gördüğünüz kediyi sevmeyin. Kediler de ne nankörlermiş vay be iki yıllık sevdiğim kedi ilk poğaça verişimde ısırdı. 

:panda-07:

2. Rakuncuk

Rakuncuk

:big-eye-milk-bottle-emoticon:

3. Rakuncuk

Rakuncuk

Köpek daha da acıtmıştır ya canım benim. :big-eye-milk-bottle-emoticon:Geçmiş zaten ama yine de geçmiş olsun. (hayatımda söylediğim en saçma laflardan birini mi söyledim yoksa Esra öyleyse özür dilerim)

. -.  

19. Benim doğumum bir hataydı diye düşünen insanları anlamıyorum... Eğer bu dünyaya geldiyseniz ve bu süre kısıtlıysa, neden bunu daha da kısaltmak isterler ki? Ölüm bir kurtuluşsa eğer, güzel bir hayat için geçerlidir. Eğer hayatından memnunsan ve gülümseyerek son nefesini verdiysen, bence o Zaman kurtulmuşsundur. Fakat kendisinin hiçbir zaman bu hayatta bir yeri edilmeyeceğini düşünen insanları düşününce yumruklarımı sıkıyor ve onlara adeta şöyle diyesim geliyor: İstersen bu hayattaki yerini kaldırmana yardımcı olayım.

Biz bu dünyaya bir sebep için geldik. Belirli bir süremiz var. Tıpkı bir sınav gibi. Bu düşünceler aynı sınavda hiçbir soruyu yanıtlamamak gibidir. Düşününce oldukça saçma geliyor. Oysaki artık çoğunluk insanda bu düşünce hakim.

Uçmayan kuşlara şunu sormak gibi: Madem kanatlarınız var, neden uçmuyorsunuz?..

20. Ben Dirty Dan'im.

1. okanmih

okanmih

Bende Eren

21. Spoiler

Aksiyon büyük

2. Fumi

Fumi

Haykırdım fhekdhkehdjehsks

3. Rakuncuk

Rakuncuk

Küçük çocukla izliyordum yere düştüğü anda kahkaha attım ama sonra dedim ki olumsuz örnek oluyorum korkmuş gibi yaptım jxjxkxkdkdkdödö

Ama büyük aksiyon hem haykırıyorsun hem de bağlıyor bu nedir dodkkxösls

4. Fumi

Fumi

Ya haykırdım var ya cjdkhfkehdkdhfktk

22. Okul yarın başlıyor ve gerçekten heyecanlıyım. Ve dün, yaşadığım en güzel gün olması da güzel zamanlama. Neden mi? Çünkü kendime izin verdim.

Her zaman etraftaki en olgun ve kimseyle konuşmayan bir tip olmak istediğim için kendimi etraftan soyutlaştırdım. En büyük hatalardan birini yaptım: kendim olmamak. Kesin bir şey varsa, tek başıma olmak çok eğlenceliydi. Kendimce düşüncelerim oluyor, meditasyon yaparak kendimi anlamaya çalışıyordum. Ve bu anlama sürecinde çıkardığım ders: Kendin ol.

Şimdi düşünüyorum da, ne kadar arkadaşlarıma göre ciddi ve ağırbaşlı biri olsam da, onların yanında 20 yaşında gibi davranmak oldukça iticiymiş.

Bütün o düşüncelerimden kurtulup aynaya baktım ve kendi kendime bu cümleleri tekrarladım:

-Ben Azra. Ben 12 yaşındayım.

Bunun mutluluğu o kadar iyi geldi ki, gözlerim pembe olasıya kadar ağladım. Ağlıyor ve kahkaha atıyordum. Tamamıyla özgür hissediyordum kendimi. Hele sadece bir kez 12 yaşında olmak gibi bir deneyime sahip olacağımı düşündüğümde, daha da kendime izin veriyor ve gerçekten, kendimle tam anlamıyla iletişim kurabiliyordum.

Kendinizden başka biri olmayı denemeyin. Bu bir zehirdir. Giderek de büyür. Çok büyümeden bu zehri içinizden atın. Eminim Mutlu olacaksınız.

1. LeornKayn

LeornKayn

Açık olayım şu yazıda gördüğüm tek şey kendini kandıran küçük bir kız,bunlar gerçek değiller insanları ve insanoğlunu tanımamışsın.Liseye gideceksin büyük ihtimal klasik olguların olduğu yer.Sana olacakları söyleyim gruplaşma hiç kimse orada kendi olamayacak belki sen bile herkes farklı olacak.Sen kendini insanlara açmaya kalkınca bunu o an iyi biriymiş gibi dinleyip daha sonra sana kullanmaya kalkacak tipler olacak.Konuşmalarından sıkılan veya çok başarılısın diye seni kıskanan veya çok dikkat çeken bir kızsın diye etrafındaki herkesin sana yaklaşması ve onların senden beklentisi senin bu beklenti altında kalıp baskı içinde olman veya senin sessiz kızı oynamayıp çekilip soyutlanıp yalnızı oynaman insanların seni bir ezik gibi görmesi sana tuhaf davranmaları veya sınıfın çalışkanı olup belli bir kesime hitap etmen vs vs vs bu rollerden herhangi birine bürüne bilirsin çünkü oradaki hiç kimse kendisi gibi olmayacak hiç kimse senden kendin olmanı istemeyecek çünkü hepsinin salak bir kaygısı olacaktır.En tehlikeli ve en yaygın olanı ise imaj kaygısına düşen tipler şunla takılırsam ne olur bu çocuğun yanında durursam havam olur mu şunu böyle yapayım şunu edeyim filan lisede en iyi şey nedir lise en iyi şey biriyle çıkmam yehuuu hadi sürekli sevgili yapıp duralım böylece lise yılımız iyi geçer he he he he he  veya Azra'ya çıkma teklif edip "amin tinrim okildi aşk yaşaniyio yehuuuuu" moduna giren ergenler mi dersin "Burak'la Azra' çıkıyo mu bir birlerini çok seviyorlar hihih "diyen ortamlar vs vs kısacası olacak şey hiç kimse kendi olmayacak herkes başkası için bir şey yapacak ve sende bu başkalarının başkaları için yaptığı başkalaşmış toplumun içinde duran umutlu (şuanlık) kız olacaksın.....Benim düşüncelerim bu ha sıradan toplumsal yargılara sahip bir insansındır bunu bilemiyorum ki ama pek sıradan biri gelmedin yani sıradan sürekli belli konu ve yargılar hakkında konuşacak biri gibi durmuyorsun bu yüzden ortamın %96'sını oluşturan sıradan konu insanları tarafından,kendin olmayı denediğinde dışlanma veyahut "tuhaf , garip , değişik biri değil mi ya?" olma olasılığın yüksek ha seni sen olarak kabul eden birileri çıkacak mıdır elbette ama onları şıp diye bulma şansın çok düşük buluncada etrafında ne kadar süre bulunacaklar o da ayrı konu mesela burada çoğu kişi kendi olabiliyor forumun aile ortamıdır yoksa bilinmeyen insan olmaktan mıdır bilemem kaç kişiye lisede  yaoi sevdiğini söyleyebilirsin mesela...benim yazmak istediklerim bunlarıdı...adios.

2. LeornKayn

LeornKayn

ha bu yazdıklarım öz güvenini ve motivasyonunu kırmasın sadece düşüncelerimi belirtmek istedim.Bu yazdığımdan etkilenme çünkü etkilenirsen kendin olamazsın.Motivasyon ve öz güven veya heves kırıcı biri olmaktan hoşlanmam çünkü ve birine her hangi bir faydası olmadıkça birilerini etkilemekten de hoşlanmam.

3. Rakuncuk

Rakuncuk

Biliyorum. Kimse kendisi değil. Ve beni kullanmak isteyenler de olacaktır. Fakat insanların bu özelliğinden dolayı hayatımı mahvedecek değilim. Sadece dürüst olmak ve sonrasında pişman olmak istemiyorum. Annem de bana hep en iyi arkadaşlıkların lisede olacak diyordu. Biliyorum bunları, hâlâ da birini gördüğümde "Selam ben Azra!" Diye bağıracak kadar da aptal değilim. Ve kendim olabildiğim için de mutluyum, normalde bu dönemlerde insan kişiliğinin zıttını Yaşar, ama her neyse.

23. Tüm seri bunlarla geçti. Bob'a gerçekten teşekkür ediyorum. Müteşekkirim.

Spoiler

24. Yeter.

Yeter ulan.

Yetti bu kadar.

Ailemdeki herkes fujoshi olduğumu öğrendi ve yaoiden vazgeçmemi istiyorlar.

Ama hayır.

Yaoi güzel, çok güzel.

Fakat bir soru var kafamda: Neden yaoi seviyorum?

Neden diğer ilişki türleri bana sempatik gelmiyor?

Bu sorunun bir bilimsel açıklaması varsa gerçekten merak ediyorum.

Fujoshi ve Fudanshi kardeşlerime soruyorum: Neden biz yaoi severiz?

Kendimi 18+ okuyan bir elit iken, fujoshilerin eziği gibi hissetmemi sağlayan soru budur.

Yalvarırım bu sorunun cevabını beraber bulalım.

:cry-milk-bottle-2-emoticon:

2. Rakuncuk
    3. Perfectum

Perfectum

Kime ne ya istediğini oku. Biz Erkek okuyucuların büyük bir çoğunluğuda Yuri, Ecchi ve H okumayı sever. Ben yaoi de okurum mesela hatta Kennet vardı burda bir ecchi efsanesi :D Demek istediğim biraz hedonist olmaktan zarar gelmez boşver :D :taichi-crazy-rabbit-emoticon:

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.