Jump to content

Perfectum

Üyeler
  • İçerik sayısı

207
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

26

Durum yanıtları bölümüne Perfectum kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Bu aralar fantasi/macera tarzı anime/mangalar okumak istiyorum. Tavsiyesi olan var mı? Çizimleri berserk ya da basiliske benzeyen varsa ,ki bu türün çoğu modern örneğinde yok, çok güzel olur :). Teşekkür ederim şimdiden.

2. Bu aralar fantasi/macera tarzı anime/mangalar okumak istiyorum. Tavsiyesi olan var mı? Çizimleri berserk ya da basiliske benzeyen varsa ,ki bu türün çoğu modern örneğinde yok, çok güzel olur :). Teşekkür ederim şimdiden.

3. Bu aralar fantasi/macera tarzı anime/mangalar okumak istiyorum. Tavsiyesi olan var mı? Çizimleri berserk ya da basiliske benzeyen varsa ,ki bu türün çoğu modern örneğinde yok, çok güzel olur :). Teşekkür ederim şimdiden.

4. Her yenilik aslında birer endişedir insan için. Ya olmazsa? Ya yolunda gitmezse işler? Ama, aynı zamanda bir merak da yaratır peşinden sürükleyen. Bilinmez. Şu an otobüs penceresinden dışarıyı izlerken hissettiklerim aynen bunlar. Sanırım içimde bir yerlerde bir romantik yatıyor. :D

5. Bulutlar gökyüzü için hem gündüz, hem gece kombinine giden bir aksesuar gibi resmen. Ay çevresine veya günbatımına koy birkaç parlayan bulut, al sana çay içmelik, çekirdek çitlemelik manzara :D

6. Bulutlar gökyüzü için hem gündüz, hem gece kombinine giden bir aksesuar gibi resmen. Ay çevresine veya günbatımına koy birkaç parlayan bulut, al sana çay içmelik, çekirdek çitlemelik manzara :D

7. Bulutlar gökyüzü için hem gündüz, hem gece kombinine giden bir aksesuar gibi resmen. Ay çevresine veya günbatımına koy birkaç parlayan bulut, al sana çay içmelik, çekirdek çitlemelik manzara :D

8. Selamun Aleyküm benim adım halik tanıştığımıza memnun oldum arigato gosayimasu itadakimas afiyet olsun

9. Sınavın yükünü de attık, hadi tekrardan selamlar! 

10. 80'lerden 2 bombastik şarkı forumdaşlarıma gelsin :))

Spoiler

Spoiler

11. Lanet gelsin sana superonline :get-out-crazy-rabbit-emoticon: 

12. Eski gönderilerimi silip utancımı azaltmaya geldim 

13. Şu sahnedeki (0:57 - 2:09) ostyi ararken bir sürü güzel parça keşfettim ama bu lanet olası ostyi henüz bulabilmiş değilim. Bakalım bulabilecek miyim..

Spoiler

14. Youtube üzerinden tesadüfen bulduğum Irozuku Sekai no Ashita adlı animeyi sizlerin  şiddetle izlemenizi tavsiye ediyorum. Uzun zamandır anime izlememekten midir bilemeyeceğim, çok hoşuma gitti bu anime. Konu olatak klasik Japon yalnızlığı, arkadaşlık(hayattan kesitler ve büyü, zamanda yolculuk gibi doğaüstü) konularını bünyesinde barındırıyor. Çizimleri çok hoş. Şimdi daha önce hiç anime,film, dizi tanıtımı da yapmadığımdan ve eliminde ayarının olmamasından mütevellit spoiler vermekten korkuyorum. Bir kaç sahnesinin linkini koymayı ve izleme tercihini size bırakmayı düşünüyorum. Bence seveceksiniz :) 

15. Şu sahnedeki (0:57 - 2:09) ostyi ararken bir sürü güzel parça keşfettim ama bu lanet olası ostyi henüz bulabilmiş değilim. Bakalım bulabilecek miyim..

Spoiler

16. Size bulduğum an çok sevdiğim bir şarkıyı armağan etmek istiyorum.

https://youtu.be/nZmwwPbTAIQ

17. Size bulduğum an çok sevdiğim bir şarkıyı armağan etmek istiyorum.

18. Size bulduğum an çok sevdiğim bir şarkıyı armağan etmek istiyorum.

19. Ölmedim, yaşıyorum... Sanırım... Neyse :D Eskilerden pek kalan yok ha? Neyse şimdiki arkadaşlara iyi akşamlar dilerim ^^ Zümrüd-ü Anka'nın Evi'ne bayağıdır şarkı çevirisi atmadım. Eğer çevirmemi istediğiniz bir anime OST'si varsa alta yazabilirsiniz uygun zamanda çeviririm ^^ Şimdilerde youtubeda çevirenler var ama yine de ben bloga düz yazı şeklinde kendi çevirilerimi atma keyfimden vazgeçemiyorum :D 

20. Ölmedim, yaşıyorum... Sanırım... Neyse :D Eskilerden pek kalan yok ha? Neyse şimdiki arkadaşlara iyi akşamlar dilerim ^^ Zümrüd-ü Anka'nın Evi'ne bayağıdır şarkı çevirisi atmadım. Eğer çevirmemi istediğiniz bir anime OST'si varsa alta yazabilirsiniz uygun zamanda çeviririm ^^ Şimdilerde youtubeda çevirenler var ama yine de ben bloga düz yazı şeklinde kendi çevirilerimi atma keyfimden vazgeçemiyorum :D 

21. İnsan ilişkileri çok zor be. :(

22. "Ne kadar istersen iste, ne kadar hayal kurarsan kur; sahip olamayacağın şeyler vardır. Bu yüzden onları öylece unutmak ve vazgeçmek bazen daha kolaydır."

23. Hava delicesine sıcak. Param olsaydı salardım kendimi buzullara :( 

24. Hava delicesine sıcak. Param olsaydı salardım kendimi buzullara :( 

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.