Jump to content

Perfectum

Üyeler
  • İçerik sayısı

207
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

26

Durum güncellemeleri bölümüne Perfectum kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Bugün dandik Migrostan Sabahattin Ali gibi bir yazarın kitabını (sanki boyama kitabı anasını satayım) 7 liraya aldığıma sevinemedim.

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Ekşi de haber olmuşta bir ara. Dinci bim ve A101 de Sabahattin Ali kitabı satıyor diye :D

2. Perfectum

Perfectum

Biraz bakındım. Sabahattin Ali kitaplarındaki telif bir kaç sene önce kaldırılmış. Bu nedenle pek çok yayınevi kitapları bastırıyormuş ve haliyle de ucuza satılıyor. Birde şu soru bugün hep kafamdaydı "Bir kitabın değerini ne oluşturur?". Öteyandan bugün nedense kendimi suçlu hissediyorum. Kitabın değerini parayla ölçüyor olabilmem fikri canımı sıktı ama gerçekten bumuydu düşündüğüm bilmiyorum.

2. Game of Thrones' un yeni sezon fragmanının ikinci kısmı yayınlanmış Cersei reis coştur bizi :allthethingsplz: 

1. £ɱŔ£Қה¥Ŕ

£ɱŔ£Қה¥Ŕ

En sevmediğim karakterlerden biri. Cersei Lannister coşturmasın otursun yerinde münkünse ölsün Starklar ölene kadar Lanniterlar öleydi ne olurdu . :D

2. Perfectum

Perfectum

Her ne kadar kimse sevmese de bilmiyorum bir sempatim var kendisine. Mad queen havalarını pek bir yakıştırmaktayım :D Basit bir ölümü kendine şans saymalı Cersei ama koltuğunda öylece oturacağını sanmıyorum :) Starklarsa hep katı doğruculuklarından öldüler hele Ned.. gelin beni öldürün modundaydı :D

3. Gene vize haftası gene mahşer gibi kütüphane :bsod-onion-head-emoticon:

1. Gallardo

Gallardo

Herkes kütüphanede çalışmaya kalkınca kütüphane çalışılacak bir yer olmaktan çıkıyor.

2. Perfectum

Perfectum

Çimenlere iniyoruz mecbur 

4. Lucas Film Star Wars: the Clone Wars 7. Sezonun çıktığını duyurmuş a şimdi fragmanını izledim kyaa:bye2-onion-head-emoticon: çok mutluyum.

1. GalMinus

GalMinus

Haberin linki var mı ?

2. Perfectum
  5. Koca, yaşlı, şişko dünya   

6. Bu aralar mini dizilere başladım. Hazır tatilin son demlerine doğru, derslerde başlamamışken biraz kendimi şımartayım istedim. The Undoing bitti. Konusu biraz klişe gibi ama oyunculuklara hayran kaldım. Şimdi Unorthodox'a başlıyorum. Tavsiyeleriniz varsa yazarsanız memnun olurum. <:D:dandyonionplz:

1. Perfectum

Perfectum

Unorthodox'ta bitti. Değişik, etkileyici bir diziydi. Yahudilerle alakalı baya bir şey öğrendim. 

7. İnsülin ihtiyacı olanlara gelsin. 

1. Gallardo

Gallardo

Tek rakibim yine kendimim demiş

8. Uzun zamandır gelmiyordum. Hayırlı bayramlar arkadaşlar. Herkese mutlu, bol bol tembellik yapıp rahatlayabilecekleri bir bayram dilerim. Esen kalın :)

1. pegasusejder

pegasusejder

Hoş gelmişsen. :) Sana da hayırlı bayramlar. :D 

9. Buralar eskiden vahaydı şimdiyse bu halde:

Hey gidi günler :depressed1-onion-head-emoticon:

10. Re:zero'nun ikinci sezonunu bu yaz sezonunda görecek olmamız güzel oldu.

1. Gallardo

Gallardo

Maaya Sakamoto be. Ama görünceye kadar gelmeyebilir ihtimalini de gözardı etmeyeceğim. 

11. Berserk ne güzel bir manga ya beni hem üzerken arada da salak salak güldürüyor :P :whistling-onion-head-emoticon:

1. Red-King

Red-King

Berserk bu yani, miura adamdır, daha azını bekleyemezdin :D

12. Gençler ütü alacağım ama markalar konusunda hiç bir fikrim yok. Öğrenciyim bir de.. bana öneri de bulanabilirsiniz bence :D

13. Çok güzel bölümler izledim ve bazı yerleri o kadar beğendim ki gif yapıp kullanasım var şu an. Ama nasıl yapıldığını öğrenmem lazım.

14. Bu Dororo çok güzelmiş ya. Bu duyuları tekrar kazanma olayında büyük bir anlam olduğunu düşünüyorum. Neyse devam ediyorun :hypnosis-onion-head-emoticon:

1. Perfectum

Perfectum

Dororo o tombik yanaklarından sıkmak istiyorum salak şey ya :d

15. Hemen iş hayatına atılmak istemek ahmaklık mıdır bilmiyorum. Bence değil. Birde sıkıldım artık üniversiteden :homelessonionplz:. Yok gençlikmiş özleyecekmişsin geçin valla. Ruhum seksenine basacak heyhaaaat :D

1. Can

Can

Türkiye'de yaşamak hiç stresli değil Perfectum 80 yaşında hissediyor.

16. Yılların deviremediği Sidious, namı diğer Senato' nun son anları böyleymiş meğer. :D

Spoiler

17. Şöyle dolu dolu olan, içinde bir çok olguyu barındıran animelere bayılıyorum ya :D Mesela legend of the galactic heroes içinde siyaset, strateji, menfaatler, entrikalar say say bitmiyor. :) 

18. "Ben gölgeyi getiren ışığım."

19. Vagabond okumaya tekrar başlayasım var. Okuyorum okuyorum hep araya bir şey giriyor, yarım kalıyor.

20. Bakın ne buldum.

:(

21. Şu an Need for Speed:Most Wanted(2005) müzikleri dinleyerek feci nostaljiler yaşamaktayım. Şöyle bir 2007 lere gittim babamın ilk bilgisayarımızı aldığı zamanlar... Bilgisayarda nfsmw full sürümünün yüklü olması vs. gecelere kadar oynardım. Ansızın ablamın oyunu virüs zannedip silmesine kadar :drama-crazy-rabbit-emoticon:  Hala sitemliyim :( sjsjsk

22. Türkiye bir cennet. Tatlı Türkçesiyle Mick amca bize sahip olduklarımıza verdiğimiz değer hakkında kısa bir ders veriyor. Ben izlerken utandım.

23. Şöyle masmavi bulutsuz günleri çok seviyorum yahu. :relax2-onion-head-emoticon:

24. Guardian Tales oynayan varsa discorda bekleriz :)

25. Daha önce İngilizce şiir okumuştum. Ama dinlemeyi hiç düşünmemiştim. Benim için bir zamanlar Kont Dooku, bir zamanlar Dracula, bir zamanlarsa Saruman olarak hatırlanacak Christopher Lee'nin sesinden. :)

Şair Edgar Allan Poe

The Raven

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.