Jump to content

Gallardo

Üyeler
  • İçerik sayısı

1002
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

47

Gallardo kullanıcısının paylaşımları

1. Gelecekte olası bir Myanimelist VS'si: Fullmetal Alchemist Brotherhood vs Kaguya-sama wa Kokurasetai Season 3

1. Moonliqht0s

Moonliqht0s

Fmab kadar güzel olduğunu düşünmüyorum :(

2. Gallardo

Gallardo

Kaguya-sama'nın 3. sezonunda, SnK'nın son sezonundaki gibi bir yükseliş bekliyorum. Myanimelist'te bir süreliğine 1. olması muhtemel. Sonra tabi FMA B fanlarının etkisiyle düşürülecektir. Gintama'nın eski sezonlarında olduğu gibi.

3. Moonliqht0s

Moonliqht0s

Bana da öyle geliyor...

2. Luffy aslında hastanedeymiş tüm olayları zihninde kurguluyormuş falan. Going Merry de tuzlukmuş.

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. lntegral

lntegral

Tüm evrenin yarısını bu hikayeye sığdırdı.Diğer yarısı da arka planda bir arada.İlk defa oluyor böyle birşey.Ancak seneye biter bu arc

3. Gallardo

Gallardo

Serinin 5 yıllık ömrü kalmış. Oda vitesi baya arttırmış demek. Buradan sonra doğrudan Raftel'e geçerler belki. Mangaya başlasam iyi olacak gibi.

4. lntegral

lntegral

Raftel'in gerçek adını da yazdı mangada Raftel ismi kalmadı pek :D Oku bence de :D

3. Gallardo

Aşk Uğruna [FF]

O zaman Savudetto için de pekala Takasu olabilir
  4. Gallardo

Genç Erkeği Seslendiren Kadın

Dragonball'u hala izlemediysem bir nedeni de bu. Kaslı kaslı adamları kadınların seslendirmesi acaip geliyor.
  5. Gallardo

Aşk Uğruna [FF]

İzlediklerimden yola çıkınca, mutlu son hayal etmek o kadar da kolay olmuyor. Ama bir açık yakalarsam da, anında mutlu sonu devreye sokabilecek biriyim :) Nedense Suvadetto'yu Hikigaya, Yukaina'yı da Yukino olarak hayal ettim okurken. Hoş, Yukino o kadar da enerjik değil. Yukaina daha çok Hayasaka'nın randevu versiyonundaki gibi bir kız.
  6. Yugami-kun ni wa Tomodachi ga İnai mangasını okuyan var mı? Nasıl bir seri? Ana karakteri nasıl?

7. Ben kendi FF'imde asıl konulara yarışma süresinden sonra gireceğim gibi görünüyor aynı konuda ''yarışma süresinden sonraki ilk güncel'' diye belirtip devam etsem olur mu?
  8. Ping Pong the Animation Kono Sekai no Katasumi ni Midnight Eye Gokuu Lupin III Kaguya-sama wa Kokurasetai Bonus: Hourou Musuko, Kuzu no Honkai Listede olmayanlara odaklandım. Beni de ekleyin.
  9. Teşekkür ederim. Evet esin kaynağı Mr. and Mrs. Smith filmi ve bu görseller: Hikaye, PCnin başına geçince aklıma ne gelirse :) İlk 2 bölüm giriş olacak. 3. bölümle birlikte asıl olaylara geçmeyi planlıyorum. Muhtemelen yarışmaya yetişmez. Discord u epey boşluyorum bu aralar bir gelip merhaba demeli :D
  10. 1. bölüm 2. bölüm 3. part gelene kadar not: Part 2 düşündüğümden uzun sürdü ve yarım kaldı. 1. part ile örtüşmesi için bir 3. part lazım oldu.
  11. Bir kuş olarak konmak için sağlam dal bulacaksın ama herşeyden önce, dal kırılınca düşüp mahvolmana engel olacak güçlü kanatların olacak. Önce kanatlarına güveneceksin, dala değil. Asıl soru dal neden sağlam değilden önce benim neden güveneceğim kanatlarım yok sorusudur.

12. Gallardo

TAÇE 2020 Yaz Projeleri

Siz iyi insanlarsınız anime çeviriyorsunuz. Bu sefer ekstra bomba liste.
  13. İsimden çok cisimciyim aslında
  14. Olabilir bak. Son yıllarda bir de Tachibana Akira diye bir karakter çıkmıştı onun da saç tarzını beğenmiştim.
  15. Gallardo

( 12 / 12 ) Yesterday wo Utatte

Haksızlık ettiler animeye. Hatta en yapılmaması gereken animelerden birine yaptılar. En azından teselli bulabilirim. Teşekkürler.
  16. Bazı karakterler inanılmaz şeyler yapsalar bile ancak geçici bir ''wauwww'' etkisi oluştururken bazı karakterler tek bir sıradan mimiğiyle nasıl kalbimle oyuncak gibi oynayabilir

2. Gallardo

Gallardo

Tanjirou'nun gülümsemesi ha :) Sevimli bir ikililer. Birbirlerinden başka kimseleri olmadığını düşününce, daha da sevimli geliyorlar.

Spoiler

Doktor olmadan önce izlemiş olsan yine aynı etkiyi yapar mıydı?

3. Amygirl

Amygirl

Olay orada tek bir gülümseme ile "ben de aynı şeyleri hatta daha beterini yaşadım" diyebilmesi aslında. Meslekle pek alakası yok ya. 

4. Gallardo

Gallardo

Karşıdakinin de o kadar sinirli haliyle anlayabilmiş olması enteresan ve güzel de.

17. Spoiler

2. Gallardo

Gallardo

Olur arada öyle :) Ben de küçükken mikrofona mikrop diyordum mesela. Bunu sürçülisanla bile açıklayamazsın :D ''Bir İdam Mahkumunun Son Günü'' bu da benim önerim olsun o halde :)

3. Perfectum

Perfectum

:D bende muhabbete muhammed derdim küçükken. Hepimizin var ya böyle :D Teşekkürler bu arada önerin için en kısa sürede dinleyip yorumu mu yazacağım sana :)

4. Gallardo

Gallardo

Seninkinde bir nebze anlam yakınlığı var :D Rica ederim, iyi dinlemeler. Bu aralar aradığın psikolojik tahlil yönünden epey zengin bir içeriği var.

18. Gallardo

En nefret ettiğiniz şeyler ?

Şu an aklıma gelen: Duyar Kasmak.
  19. Anime izlediğini bildiğim ama çok muhabbetim olmayan bir arkadaş vardı. Bana karşı ilgili görünüyordu ve benim kendimi pek açmamamdan biraz şikayetçi olduğunu anlayabiliyordum. Bir gün denk geldi ikimiz otururken kafamı kurcalayan bazı meselelerimden bahsettim. Tam da onluk bir konuymuş hemen kendi hayatından da örnekler katarak bana hararetli tavsiyelerde bulundu. Konuşma baya iyi geldi beklenmedik bir durum değildi ama iyi gelmesine de şaşırdım. Kısa ama öz bir slice of life sohbetten sonra ayrılırken içimden geldi ''Anime izleyenlerin farklı bir derinliği olduğunu düşünmüşümdür hep'' dedim. O da gülümseyerek ''Evet! Biz birbirimizi anlarız!'' dedi. Sonra çok süper yakın arkadaş olduk gibi bir olay olmadı. Eskisinden bir tık daha muhabbetli devam ettik. Anime izlemek gibi heyecan verici bir ortak nokta + sadece yakın arkadaşlarınızla yakalayabileceğiniz bir atmosfer. Kısa süreli de olsa. Bu da böyle bir anımdır :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.