Jump to content

Kudaran

Banlı Üye
  • İçerik sayısı

44
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Durum yanıtları bölümüne Kudaran kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Hi geri geldim 

1. Kudaran

Kudaran

ben de tanımıyom da admin olsam bunun hesabını vermezdim şu admin de kimin varlığını sürdürüp sürdürmeyeceğine karar verebilecek biri gibi görünüyor şu an bunu görüp adminde mükemmellik aramaya başlamak art niyet belirtisi olur eyyorlamam bu kadar

2. (See 21 other replies to this status update)

2. sen de saatin küfür etmeye doymadığı biri misin

1. Kudaran

Kudaran

düşünsene şuan uyanıp güne başlayanlar var

???

2. (See 3 other replies to this status update)

3. sen de saatin küfür etmeye doymadığı biri misin

1. Kudaran

Kudaran

sonra deliriyosun bari bişey yapıp uyuyamasaydım :D

4. "insan oğlu hayatta o kadar acı çeker ki; canlılar arasında yalnız o, gülmeyi icat etmek zorunda kalmıştır."

1. Kudaran

Kudaran

her doğan kesin gülüyomuş gibi söyledin ama önüne geçelim aynen :d

2. (See 15 other replies to this status update)

5. "insan oğlu hayatta o kadar acı çeker ki; canlılar arasında yalnız o, gülmeyi icat etmek zorunda kalmıştır."

6. Nerelerdesin sen ? :confused-onion-head-emoticon:

7. Mutlu noluyor mutlu?

1. Kudaran

Kudaran

(burada günah çıkarıyoruz)

"Açıkça büyük amaçlar tasarlayan ve daha sonra bu amaçlar için oldukça yetersiz olduğunu gizlice kavrayıveren kimse, çoğu zaman bu amaçlardan vazgeçecek kadar da güçlü de değildir. İşte o zaman ikiyüzlülük kaçınılmazdır."

ben de biraz ikiyüzlü gibi hissediyorum. gel sarılalım bi sen özlemedin :D

2. (See 9 other replies to this status update)

8. Mutlu noluyor mutlu?

9. Oda, neler oluyor böyle pöfür pöfür enies lobby esiyor. İnşallah tahminlerim boşa çıkmaz...

10. Abur cubur yemeyi bıraktım diyorken odadakilerin cikilota cips doldurmasi resmen irademe birndarbe oldu. Ancak 2 gun direnebildim. :[

1. Kudaran

Kudaran

daha geçen 1 adet cips parçası yemedim diye kafayı yediler aşağılanmış hissettiler çok bozdum :D üstelik yeni değil çok iyi bildikleri halde zaten onun için ısrar ediyorlar :dunno-crazy-rabbit-emoticon: patır kütür kalp kırmaya hazır ol :cool-onion-head-emoticon:

2. (See 4 other replies to this status update)

11. Abur cubur yemeyi bıraktım diyorken odadakilerin cikilota cips doldurmasi resmen irademe birndarbe oldu. Ancak 2 gun direnebildim. :[

1. Kudaran

Kudaran

asla bitmez pek yakınımdakilerden biliyorum hahahahaha die.

2. (See 4 other replies to this status update)

12. Abur cubur yemeyi bıraktım diyorken odadakilerin cikilota cips doldurmasi resmen irademe birndarbe oldu. Ancak 2 gun direnebildim. :[

13. Bu kıza dışarıda sürekli elektrik çarptığını ve onun da avm, sokak vb yerlerde çiçek topraklarına elini sokup topraklama yaptığını biliyor muydunuz? Bilmiyordunuz ama öğrendiniz. O toprak nicki nerden geliyo sanıyodunuz? Eşfpvpvş

1. Kudaran

Kudaran

çocukken yiyecek sanıp hep sarı kablo yemiş sgjsd

2. (See 5 other replies to this status update)

14. Çevirmen lazım daha çok çevirmen...

1. Kudaran

Kudaran

çevirmene de bişeyler lazım ona bile lazım.. xd

15. "insan oğlu hayatta o kadar acı çeker ki; canlılar arasında yalnız o, gülmeyi icat etmek zorunda kalmıştır."

16. Gai Tsutsugami. :depressed1-onion-head-emoticon: Guilty Crown benim için bitmştir. :bsod-onion-head-emoticon:

1. Kudaran

Kudaran

bi tüp kan bağlasınlar sana öyle izle :d

17. "insan oğlu hayatta o kadar acı çeker ki; canlılar arasında yalnız o, gülmeyi icat etmek zorunda kalmıştır."

1. Kudaran

Kudaran

yani icat etmese normalde gülüşü bile olmayan boş bi canlı insan, ona göre. bilgilik bilimlik bi yanı yok pek xd 

18. Gai Tsutsugami. :depressed1-onion-head-emoticon: Guilty Crown benim için bitmştir. :bsod-onion-head-emoticon:

19. "insan oğlu hayatta o kadar acı çeker ki; canlılar arasında yalnız o, gülmeyi icat etmek zorunda kalmıştır."

1. Kudaran

Kudaran

icat etmeden gülüyo ama. adam diyor ki sen icat etmek zorunda kaldın  

20. "insan oğlu hayatta o kadar acı çeker ki; canlılar arasında yalnız o, gülmeyi icat etmek zorunda kalmıştır."

1. Kudaran

Kudaran

'tam gülerken kafama fırlattın niçe abi sakin olamaz mısın bari acı biraz ' demek istedim sanırım :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.