Jump to content
  • Create New...

eskiçeviri

Kayıtlı Üye
  • Content Count

238
  • Last visited

• Days Won

12

eskiçeviri last won the day on January 11

eskiçeviri had the most liked content!

4 Followers

About eskiçeviri

• Rank
    14th.
  • Birthday June 4

İletişim Yöntemi

• Website URL
    http://eskiceviri.blogspot.com.tr

Profil Bilgileri

Facebook

• Facebook
    www.fb.com/eskiceviri

Recent Profile Visitors

5,231 profile views
  1. Çevrilmesini istediğiniz serileri bu durum altına MAL linki olarak bırakırsanız sevinirim. 

2. Tamamen göz zevkine göre yapılan bir şey.
  3. Manga olarak gelecek zaten, tanıtım amaçlı animasyon çıkarmışlar ki bunda bir yanlışlık yok. Koskoca AsuraFilm yanlış yapacak diye bir şey yok, bilmişlik güzel bir şey.
  4. Torrent sistemi maalesef kapatılmıştır, arşiv yapan kitlenin %99'u indirdikten sonra seed vermediği için bu sistem de sonlandırılmıştır. Yeni sistemimiz sitemizde ve Discord sunucumuzda duyurulmuştur.
  5. Nerede o eski durumlar... Arkadaşlar çevrilmesini istediğiniz (maks. 50 bölüm) animeleri durum altına yazarsanız, listeye alalım. 

1. Show previous comments  3 more
    2. eskiçeviri

eskiçeviri

Ike! Ina-chuu Takkyuubu, Emblem Take 2, Honoo no Tenkousei, Otaku no Video, Project A-Ko serisi eklendi. Diğer seriler maalesef Hardsub ya da bulunmadığı için ekleyemedim. Çevrilecekler listesine aldım çevirmenler seçtiği vakit çevrilecektir. Daha fazla çevrilmesini istediğiniz seri var ise Discord sunucumuzdaki #ceviri-istek kısmına yazabilirsiniz. @Gallardo

3. Lycaenidae

Lycaenidae

Hala istek alıyor musunuz bilmiyorum ama ben de Mobil Suit Zeta Gundam öneriyorum. 

https://myanimelist.net/anime/85/Mobile_Suit_Zeta_Gundam

4. eskiçeviri

eskiçeviri

@Ferris listeye ekledim, çevirmen seçtiği vakit çevirisi başlar. 

6. Altta verdiğim sitede şimdiki ve ilerleyen zamanlarda düzeltmek/değiştirmek istediğin yerleri yapabilmen için detaylı bir şekilde anlatılmış bir makalesi mevcut. Kolay gelsin. https://unanimated.github.io/itw/tsblok.htm
  7. Seri şu an ilk bölümden itibaren yazım hatalarının giderilmesi ve yüksek kalite için tekrardan encode ediliyor, bütün eski seriler tekrardan bu işlemden geçiyor bu yüzden uzun bir süreç var. Bu işlemi yapan tek bir kişi olduğu için yakın bir tarih aralığında olmasa bile birkaç ay içerisinde tamamen seri bitmiş olur, anlayışınız için teşekkürler. İyi günler.
  8. Hajimari no Boukensha-tachi: Legend of Crystania torrent olarak eklenmiştir.
  9. Zettai Shounen serisi torrent olarak eklenmiştir.
  10. Tomoe go Yu! animesi torrent olarak eklenmiştir.
  11. Torrent sayfamız güncellenmiştir. Zetsuai 1989 Earthian Battle Royal High School Taneyamagahara no Yoru Dragon's Heaven Yamatarou Kaeru Arete Hime Yuugen Kaisha Gundress serileri torrent olarak eklenmiştir.
  12. Assemble Insert animesi torrent olarak eklenmiştir.

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.