Jump to content

metalblood

Kayıtlı Üye
 • Content Count

  21
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About metalblood

 • Rank
  Level 1

Profil Bilgileri

 • Cinsiyet :
  Erkek

Recent Profile Visitors

780 profile views
 1. hoşgeldiniz.Oyunumu kullandım. Merakla bekliyoruz çıkack eseri
 2. @Strix. ve @Black Angel doğum gününüz kutlu olsun arkadaşlar. Daha mutlu yıllar ve yaşlar diliyorum size
 3. Beyaz saç rengine; soğuk ciddi karakter, buz bükücü (başka tabir bulamadım. Fantastik konulu animelerde sıkça yeri olan karakterler olduğuna atıf yaptım :D) ve soğuk diyarlardan gelen karakter motiflerinde rastladım daha çok animelerde. Animelerde Gri/ Gümüş saç rengi: Sakin, dengeli, mütevazi, bilgili, asil, mantıklı, kendi halinde, olgun, açık vermeyen, edepsiz, açık sözlü karakterler için kullanılıyormuş. Bi japon gözüyle bakıldığında ruslara, bu tanımlamalar arasında bi uyum var bence
 4. Bu seri tek sezonla yarım kaldı gibi. 2. sezon haberleri yok mu yahu?
 5. reLİFE - 10/9 Yine bu yılın animelerinden.. Dikkat ettiğim son yıllarda animelerde çizimler kadar özgün oluşları ve izlerken yaşattığı gerçeklik hisleri bakımından önceki muadillerine nazaran ciddi bir gelişme var. reLİFE izlemeden önce; isminin ağırlığına bakarak yoğun bir macera, zamansal ve mekansal kurguyu geniş bir zemine yaymış, önce kafaları bir güzel karıştırıp sonra toparlayan tarzda bir anime çağrışımı yaptı bana. Ancak tam aksi yönde ilerleyerek şaşırttı biraz beni. Konusunun özgün ve fantastikliğinin yanında oldukça sade karmaşıklıktan uzak, yormayan bi anlatımı var. ve İlgi
 6. shigatsu wa kimi no uso İzlediğim en iyi dram konulu animeler arasında yerini aldı. Tavsiye de ediyorum çokça
 7. Naber hemşerim:)

  1. Show previous comments  4 more
  2. Amygirl

   Amygirl

   Karataş yakın ya gene... ben Saimbeylideyim :D

  3. metalblood

   metalblood

   Ooo epey uzakmış seninki be :/ İnsanlar genelde ilçeden merkeze gelir iş için. Bi terslik var 'iş'te :p

  4. Amygirl

   Amygirl

   Tam tersi valla 

 8. Listeni genel olarak inceledim. Ben de beğenilerini daha çok ciddi animelerden alan birisi olarak; Sana Great Teacher Onizuka, Highschool of the Dead , Kimi no Na wa. , Koutetsujou no Kabaneri , Phantom: Requiem for the Phantom , Samurai Champloo animelerini tavsiye edebilirim. Hepsi de kendi türlerinde sağlam olan animeler. Bi bakmanı tavsiye ederim bunlara.
 9. Kanalınızı takibe aldım. Vakit buldukça gözatmayı umuyorum. Hoşgeldiniz bu arada
 10. Wayy Adanadan mı sen de Arrigato Amy girl. Ben de öyle umuyorum : ) Merhaba Suikastci. Balcalı kampüsündeyim ben. Farklı olabilir belki :)
 11. Ozaman hoşbulduk Lizardon Kohai olarak alıyorum karşılamanı. Arrigato Hala yapma düşüncen varsa ve danışmak istediğin bir konu olursa çekinmeden sorabilirsin bana Teşekkür ederim. Hoşbulduk : ) Hoşbulduk. Ben de öyle umuyorum efendi kaptan Hoşbulduk Luluna chan Hoşbulduk Seher-kohai Umarım efendim. Hoşbulduk : ) Hoşbulduk. Teşekkür ederim :)
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.