Jump to content

Beytize

Üyeler
  • İçerik sayısı

173
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

7

İletiler bölümüne Beytize kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Misafir Pelin, 01.06.2015 - 21:33 tarihinde yazdı:
      Shinzõ♡0.0, 01.06.2015 - 21:06 tarihinde yazdı:

Seviyorsun =')

onunla 3 ayın geçiyor ilk defa senin olan bir şeyin oluyor onunla geçeni gündüzü geçiriyorsun, sevdiğin her şey onun içinde ve bir anda gidiyor açılmıyor kalbim durucak gibi aylar sonra kavuşuyorsun ama ona dokunamıyorsun :( tekrar bozmaktan korkuyorum tekrar zarar vermekten ve onu ben yerine başkasına vermek ben dokunamazken dokunmaya kıyazmazken onun açması istediğini yapması :( ilk defa bu kadar yaptıklarından sonra en çok bunun koyması :(

Eşyalarıma neden bu kadar değer veriyorum insan olsa ne yapardım kimbilir :(

sanırım bu sene başıma gelen bundan 5 sene önce gelse akıl sağlımı yitirirmişim ve insanlar seni öyle güzel terbiye ediyor ki değer verecek eşyan kalmıyor. değer vermeye korktuğun eşyaların oluyor...

itirafım ise sabahın körü itiraf sayfasında ne yapıyorum bilmiyorum tuhaf 

2. pegasusejder, Şimdi tarihinde yazdı:

Olsun ben gene atayım :D Bu geyiği hep birlikte başlattık :D 

Bende rapora başlamayı düşünme aşamasındayım :D 

Forum değişmiş biraz daha hoş olmuş ama imzalar yarım gözüküyor :D 

aaa bence birz önce fln değişmş olabilir mi daha önce yoktu böyle bir şey yeni denk geldim ilginç bencede yarım olması çok iyi bazı imzalar kafamı döndürüyordu :D

başlattıkta o sadece özelde kalsın başka yerlere taşarsa ben pes ederim :sigh-onion-head-emoticon:

3. pegasusejder, 5 saat önce tarihinde yazdı:

Sen daha benim formumdayken kaç mesaj alıntıladığımı bilmiyorsun :D 

Nerden böyle bir yanılgıya düştün :D Her yerde de söylerim sarışın olduğumu :D

Kötüye kullandığım yok, inanma öyle şeylere :) @Mutaika bak milletin aklını karıştırıyorsun :)

Bir tane eşek düşün böyle kanatları olan :D Gerisi senin hayal gücüne kalmış :D

Genelde toplu mesaj atıyorsun da rekorun kaç bilmiyorum :D

Ankaralı diyince ister istmez kara kuru işi geliyor ondan :D (abisi ablası da saırşın bu kızın niye böyle bir algım varsa bilmiyorum :'DD )

Tamam tamam inanmıyorum hep @Mutaika bu arkidişın yüzünde sdlkfjlkds suçuda sana attık oh mis :D

ya hayal ettim inanmıyorum kendime uf :DD 

4. Mutaika, 23 saat önce tarihinde yazdı:

Burası kalabalıkta ne oluyor? Herkes kendini önemsiyor sadece :depressed2-onion-head-emoticon:

ah bencil insanlar demek :sigh-onion-head-emoticon: üzülme dostum biz burdayız sen bizim için hep önemilisin  :shy-onion-head-emoticon: :D

Hangi birisini alacağım da cvp vereceğime şaştım baya gülerek okudum :D @pegasusejder

pegasusejder, 22 saat önce tarihinde yazdı:

Sarışın olduğumdan herhalde, gerçi sarışınlarda gözüme bir hoş gelebilir :D 

ben seni kara kuru bişi bekliyordum çok şaşırdım :D

pegasusejder, 22 saat önce tarihinde yazdı:

Sana da mı laf sokmuşum, ne kadar kötü bir atmışım ben :D 

Bende bulutların arasında süzülüyorum :)

belki sokmadım bilmem bana öyle gelmişte olabilir :) bunu kötüye kullanıyormuşsun ya ondann :DD 

oooo mükemmel bir his olmalı bu durum *-* süzülme işlemini nasıl yapmaktasınız beyfendi 0.0  :super-onion-head-emoticon: gözümde tam olarak böyle canlandın sjkldjssdlk

5. Mutaika, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Genelde beni linç ettikten veya benimle dalga geçtikten sonra kullanıyor, senin için iyi kullanıyormuş demek ki :D Öyle mi @pegasusejder?

Bu arada bulutların altında hayat güzel orada nasıl?

düşününce şöyle azcık alttan alttan laf soktuğunda da kullanıyordu bana :D iyi anamda kullandığı da olmuştur belki :D bunu bilen tek kişi bulutlarda :P @pegasusejder

biraz yalnız tekim burada oranın güzel olmasına sevindim :onion_gomen_by_7anime7drawer7:

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.