Jump to content

sphinxd

Üyeler
  • İçerik sayısı

24
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    sphinxd reacted to Mr. Irish in Dış güzellik mi ? İç güzellik mi ?   
    Herkese sorsan "ÖNEMLİ OLAN İÇ GÜZELLİK" der. Ama kimse çirkin bulduğu birinin içini merak etmez.
    Güncellemesini paylaştım farklı farklı görüşler geldi zed ise fikir verdi bende konuyu açıyorum size göre hangisi bana göre iç güzellik çünkü birinin dış görünüşü ne kadar iyi olursa olsun huyları kötüyse onu sevemezsin
  2. Beğen
    sphinxd reacted to Lethal in Kostüm Partisinde Ne Giyerdiniz?   
    Bunu giyipte insan içine çıkma bence :D yani en azından Türkiye de :D

3. Beğen
    sphinxd reacted to Ogeday in Kostüm Partisinde Ne Giyerdiniz?   
    kolaya kaçardım ya böyle

ya da böyle giyinirdim :)

4. Beğen
    sphinxd reacted to DragonSoul in Komik Japon Haberleri   
    Kimisi açlıktan ölür kimisi tokluktan...
  5. Beğen
    sphinxd reacted to Meroe in Ruh İkizi   
    Benim ruh öküzüm var ikizim yok :(
  6. Beğen
    sphinxd reacted to Toprakezgi in Ruh İkizi   
    Valla bu konuda bir şeyler söyleyecek en son kişiyim denilebilir. Ben bu konularda biraz çekimserim zaten. Öyle güvenme duygusu gelişmemiş bir kızım bilemiyorum nedenini. Altında bir neden vardır elbet. Gerçi tahmin de ediyorum da dur neyse pas geçelim bu konuları.
    Şu ruh ikizi olayı olabilir bence. Yani bu işin kolaylaştırılmış bir yolu vardır. Şimdi çok fazla insan geldi ve geçti dünya üzerine. O kadar insanı muhakkak birileri eşleştirmiştir kolaylık için. :ph34r: Ben biraz garip düşünüyorum. Eğer varsa da umarım bulurum ya. Benim mutlu bir ailem olsun gibi hayallerim küçüklüğümden beri hep vardır. Belki bu benim mutlu aile özlemimdendir. :huh: ruh ikizimi buldum deyip de boşanan insanlar da görmedik değil. Bazılarının ikinci baharında ortaya çıkıyor. Ne demeli kader falan mı ? Olabilir, napalım. Biz de bekliyoz anlayacağın :D Gerçi bana daha erken :D
  7. Beğen
    sphinxd reacted to AdminSlayer in Ruh İkizi   
    Bilmiyorum ne düşünürsünüz, ben insanların çiftleriyle yaratıldığına inanırım. Şanslı olanlar o çiftlerini bulurken şanssız olanlar yanlış insana düşüyorlar. Ya da onun gibi bir şeyler. Şehir dışından arkadaşlarım geldi ki yılda 2 kere gelirler, 1 hafta gezer tozarız. Bugün yine Ankara-Kızılay'da geziyoruz, bardakta mısır alacağız, çok da severim ben. Yanıma bir kız geldi hoplaya zıplaya. Ayağında topuklu vardı ama yinede iyice yükselmeye çalışıp omuzumun üstünden mısır sipariş etti. Döndüm bir baktım o ne? WTF diyesim geldi, hani tanıyormuşum gibi hissetti, baktı bana bir güldü. Yani hayalimdeki ideal eş formunun canlanmış hali gibi bir şeydi, tarif etmeyim şimdi. Minicik bir diyaloğumuz oldu, sonra gitti. Arkadaşlar vardı yanıma, çok abazaca görünürdüm tanışmaya kalksam, 5 sapız :( Normalde çekinmem ama o kız gitti artık. Ayrıca bilmiyorum ki kişilği nasıl, belki çirkef fesadın teki. Bir daha çıkar mı karşıma onu da bilmiyorum ama bazen bu muammayı düşünüyorum. Nasıl bir insanla evleneceğim? Ruh ikizimi bulur muyum gerçekten? gibi. Dertliyim lanet olsun, bir şeyler söyleyin, teselli edin beni :(
  8. Beğen
    sphinxd reacted to kawaii kereste in Zorunlu güldügünüz durumlar hakkında ne düşünüyorsunuz?   
    bunun bi üst versiyonu sen yapmacık güldüğünde karşındaki de bunu farkederse oluşuyor. utansan mı akışına mı bıraksan başka bi espri mi denesen yoksa bugün bende iş yok diyip topu karşıya mı atsan falan o an insanın aklında binbir tilki dönüyor  :ragecomic29:

neyse. en iyisi yapmacık gülmemek  :ragecomic10:

bu kadar yeni smileyler memeler trollfaceler koymuşsunuz iyi güzel de niye benim fıstık gibi bıyıklı yakışıklı smileylerim yok burda  :ragecomic31:
  9. Beğen
    sphinxd reacted to AlucardHell in Zorunlu güldügünüz durumlar hakkında ne düşünüyorsunuz?   
    Hoca belki bi kıyak çeker umuduyla kaç tane berbat espriye güldük be kardeşim
  10. Beğen
    sphinxd reacted to Cувєя in Zorunlu güldügünüz durumlar hakkında ne düşünüyorsunuz?   
    Hani olurya bir büyügünüz veya sosyal statüsü sizden cok daha yukarılarda olan bir insanla konusurken o bir espri yapar sizde ne oldugunu farkedemeden kendinizi gülerken veya tebessüm ederken buluverirsiniz. Bu konu hakkında düşünceleriniz neler? 

Ben nefret ediyorum bu durumdan ya  <_< Ulan daha adamın ne dedigini anlamamısım başlıyor ordan haha huhu hihi bu ne be  -_-  Birde o gülüyor diye anlamadanda ortama ayak uydurmak için yalancıktan atılan gülümseme. Kendimden tiksinmeme neden oluyor arada sırada  :ph34r: Neyse canım sıkıldı aklıma böyle bi konu geldi açayım dedim iyi iftarlar  :full-onion-head-emoticon:

11. Beğen
    sphinxd reacted to Amygirl in En Üzüldüğünüz An!   
    Çoğunuzun üzüldüğü nokta yemek ve anime :D Forumcak tembel tenekeyiz :D

Ben size bir olay anlatayım; bu olay 2 hafta önce başıma geldi...

12. Beğen
    sphinxd reacted to Centılboy in Einstein'ın Zeka Sorusu   
    O zaman marlboro varmıymış :D
  13. Beğen
    sphinxd reacted to Beytize in İtiraf Köşesi   
    Önce arkadaşımı aldı daha sonra sevdiğim kişiyi aldın  buda yetmedi sevdiğim grubumu yıktın az geldi sevdiğim hayatımda önemli yeri olan animeleri izleyip öneride bulundun onuda geçtim sevdiğim beğendim anime karakterlerini de ismi yaptın daha ne kaldı acaba daha benden ne alacaksın  daha senle neyi paylaşmak zorunda olucam ha neden sen 
  14. Beğen
    sphinxd reacted to Notabigone in İtiraf Köşesi   
    Kendimi bulmak için her gün saatlerce anime izleyip insanlardan uzaklaştıgım dogrudur ınsanlardan korkuyorum burayı da yenı kesfettım belki rahat olabilecegim bir ortamdır diye düşündüğüm için yazıyorum şuan neyse.
  15. Beğen
    sphinxd reacted to KaryuNoTekken in İtiraf Köşesi   
    Gerçek dünyadansa sanal dünyayı daha çok seviyorum. daha huzurlu geliyor bana. :)
  16. Beğen
    sphinxd reacted to Sena33 in İtiraf Köşesi   
    Kendimi çözemiyorum bazen kendime yabancı kalıp yalnız hissediyorum.
  17. Üzgün
    sphinxd reacted to WindHarmony in İtiraf Köşesi   
    Konya'da yaşadığım için benimle geek muhabbeti yapacak kimse yok ne sınıfımda ne çevremde kendimi çok yalnız hissediyorum. Şu an tek amacım ders çalışıp şu şehirden kurtulmak.
  18. Beğen
    sphinxd reacted to Wanteds in İtiraf Köşesi   
    Annemizin yada Babamızın cüzdanlarından 1-2 lira alıp ses çıkarmasın diye ayrı cebe koymak... :D
  19. Beğen
    sphinxd reacted to uchiha_n in İtiraf Köşesi   
    hoşlandığım çocuğun adı ve soyadıyla akrostiş şiir yazmıştım. söyledim rahatladım utanıyorum :P :D
  20. Beğen
    sphinxd reacted to Chris_Yukine in Death Note FC   
    Beni ekler misin ?
    Death Note'un büyük fanıyım. Animesini yaklaşık 12 kere bitirdim ve 12 cilt mangasını da aldım.
  21. Beğen
    sphinxd reacted to Udon in Anime Seçerken Neye Dikkat Edersiniz?   
    Belli bir süre sonra piyasadaki güzel animeler bitiyor ve işte o zaman dikkat edilmesi gereken tek şey
    Bu anime IQ seviyemi düşürür mü? sorusu oluyor :D
  22. Beğen
    sphinxd reacted to MelodyArLu in Anime Seçerken Neye Dikkat Edersiniz?   
    Psikolojik tarzda anime izlemeyi sevdiğim için bu tarzın içeriğindeki hikayeye bakarım. Genelde Seinen olur... Psikolojik tarzda en sevdiğim anime Shin Sekai Yoridir... Ve genelde diğer izlediklerimede hiç düşük puan vermedim... Ve de izlenecek psikolojik animem kalmadı :( Grisaia hariç.
  23. Harika
    sphinxd got a reaction from busephantomhive in Masaüstü Resimleriniz?   
  24. Beğen
    sphinxd reacted to itsmeapotato in Masaüstü Resimleriniz?   
    Olmazsa olmazım

25. Beğen
    sphinxd reacted to crazyturtle64 in Masaüstü Resimleriniz?   
    En müthişinden

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.