Jump to content

Amygirl

Forum Admin
  • İçerik sayısı

7341
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

184

Durum yanıtları bölümüne Amygirl kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Bildiğiniz en uzun süre sonra 2. sezon alan anime hangisi? Benim aklıma 9 yıl sonra 2. sezon alan Mushishi geliyor.

1. Amygirl

Amygirl

Saiyuki 3. sezon 2004 4. Sezon 2017 de geldi. Tabii arada ovalar var bir iki bölüm ama sezon olarak aklıma geldi.

Tiger and Bunny de 2022 de gelecek yanlış hesaplamadıysam 10 yıl sonra 

Higurashi de 2007 idi 2. sezon bu sene yeni sezon geldi 

2. (See 11 other replies to this status update)

2. yine bir şeyler değiştirmişler 612 içerik ile 2012 eylül ayından itibaren çaylak olarak gözüküyorum, neyim ben naruto falan mı 9 sezon çaylak son sezon hokage mi olucam

3. Trinity Blood izlerken en zevk aldığım 2 karakter. Biri coolluğun öbürü dobralığın sözlükteki tanımı. 

1. Amygirl

Amygirl

Romi Park tan romantik kadın çıkar mı ki ya hahahah gerçi Osaki Nana gerçeği var :thank_you__onion_by_elcerbero:

2. (See 12 other replies to this status update)

4. Trinity Blood izlerken en zevk aldığım 2 karakter. Biri coolluğun öbürü dobralığın sözlükteki tanımı. 

1. Amygirl

Amygirl

Katsuyuki Konishi kesin top 10da zaten :embarrassed4-onion-head-emoticon:

Spoiler

Şair adam Hisoka hahahahah

5. Trinity Blood izlerken en zevk aldığım 2 karakter. Biri coolluğun öbürü dobralığın sözlükteki tanımı. 

1. Amygirl

Amygirl

HunterxHunter'da 

Spoiler

Chrollo nun herkesin falına baktığı bir sahne vardı hatırlarsan. Pakunoda dönüp Hisoka'dan falını göstermesini istiyor. O da "Haaiiii.." diyor. Hehehhe bu Amy nasıl mest oluyor o sahnede bir bilsen hahahahha

Murder Princess isimli bi animede de aynı kadrodalar. Kısa ve güzel bir seridir o da

6. Trinity Blood izlerken en zevk aldığım 2 karakter. Biri coolluğun öbürü dobralığın sözlükteki tanımı. 

1. Amygirl

Amygirl

Düşündüm de aslında top 5 ime Hayami Saori giriyor kadın olarak Romi Park tan sonra onu gözden kaçırmışım :D diğer 4 ü doğru 

Namikawa Daisuke, Romi Park, Nakai Kazuya, Suwabe Junichi, Hayami Saori, Kobayashi Yuu diye sıralardım ehehe

Kugimiya Rie, Fujiwara Keiji... Anime resmen seslendirme sanatçısı şöleni... 

7. Trinity Blood izlerken en zevk aldığım 2 karakter. Biri coolluğun öbürü dobralığın sözlükteki tanımı. 

1. Amygirl

Amygirl

Top 5 seiyuu listelesem 5'i de o animede hahahah

Romi Park ile NamiD nin aynı animede yer aldığını bildiğim 3. anime ama Romi Park çok yan bir karakter seslendiriyor :bad-luck-crazy-rabbit-emoticon:

8. Trinity Blood izlerken en zevk aldığım 2 karakter. Biri coolluğun öbürü dobralığın sözlükteki tanımı. 

1. Amygirl

Amygirl

Bir bu bir de 07 Ghost

Animeler hakkında zırrık bilmezken nereden bulup izlemişsem iyi ki denk gelmişim de izlemişim. 07 Ghost un konusu da bambaşka 

9. Trinity Blood izlerken en zevk aldığım 2 karakter. Biri coolluğun öbürü dobralığın sözlükteki tanımı. 

1. Amygirl

Amygirl

Yeni animeler bu kadar çekmiyor içine yaw kaç sene oldu hala başkadır yeri :thank_you__onion_by_elcerbero: keşke hikayenin devamını bilebilseydik :(

Zindan sahnesinde ağladın mı sen de :boohoo-crazy-rabbit-emoticon:

10. Trinity Blood izlerken en zevk aldığım 2 karakter. Biri coolluğun öbürü dobralığın sözlükteki tanımı. 

1. Amygirl

Amygirl

lel karakter kadrosu full kakkoi :embarrassed4-onion-head-emoticon:

Favım daima Guslinger olsa da :loveloveplz:

Endingini openingini beğendin mi reyiz :thank_you__onion_by_elcerbero:

My broken wings

Still strong enough to cross the ocean with

My broken wings

How far should i go drifting in the wind

Higher and higher bla bla sözleri çok güzel...

11. Claymore, Teresa karakteri anime ve manga dünyasının en havalı karakterlerinden biri bence. Hiçbir listede denk gelememek beni üzüyor.. 

12. Claymore, Teresa karakteri anime ve manga dünyasının en havalı karakterlerinden biri bence. Hiçbir listede denk gelememek beni üzüyor.. 

1. Amygirl

Amygirl

10 yıl olmuştur izleyeli... Daha ondan güzeli, ondan güçlüsü, ondan asili gelmedi anime/manga dünyasına. Sanırım hep en sevdiğim kadın karakter olarak kalacak.

Romi Park etkisi de büyük tabii :thank_you__onion_by_elcerbero:

Mangayı remake yapılır diye 2019a kadar beklettim ama gelmedi :(

2. (See 10 other replies to this status update)

13. Hunter X Hunter hiç izlememiş biri olarak acaba kendimi şanslı görmeli miyim yoksa one piece'de yaşadığım hüsranı bunda da mı yaşayacağım, iki seri de fazla övülüyordu malum zamanda biri övgüleri o kadarda hak etmediğini düşünüyorum.

1. Amygirl

Amygirl

Keşke ben de hiç izlememiş olsam ya da senede bir kez hxh hafızam sıfırlansa da bir daha izlesem :sad__sad__onion_by_elcerbero:

Tabii eksik gedik şeyleri olacaktır ama şahsi görüşüm hxh en sevdiğim shounendir

2. (See 6 other replies to this status update)

14. Dünyanın en stres atan mesleği halkamsı bir şeyle sivilce sıkan güzellik merkezi çalışanı olmak bence :cute2-onion-head-emoticon:

1. Amygirl

Amygirl

Pandayı nereden bulalım da bakalım :boohoo-crazy-rabbit-emoticon:

2. (See 8 other replies to this status update)

15. Dünyanın en stres atan mesleği halkamsı bir şeyle sivilce sıkan güzellik merkezi çalışanı olmak bence :cute2-onion-head-emoticon:

1. Amygirl

Amygirl

Aslında omuz gibi yerlerde aslında sivilceyi aşmış apse olmuş oluyor sıkıntı 

16. Dünyanın en stres atan mesleği halkamsı bir şeyle sivilce sıkan güzellik merkezi çalışanı olmak bence :cute2-onion-head-emoticon:

1. Amygirl

Amygirl

Şeye çok güldüm top list hazırlayanlar ya da sivilce büyüklüklerini depiştirenler var şu omuzdakiler çok fena :suicideoniplz:

17. Dünyanın en stres atan mesleği halkamsı bir şeyle sivilce sıkan güzellik merkezi çalışanı olmak bence :cute2-onion-head-emoticon:

18. Romantizm konulu olmayan animelerdeki romantizm > romantizm animelerindeki romantizm. Çoğu zaman geçerli bir formül.

1. Amygirl

Amygirl

Hxh de 

Spoiler

Meruem'in Komugi üzerinden aşkı keşfetmesi... O gelişim on romantizm animesine bedeldir. Kör ve shogi oynamaktan başka bir şey yapamayan sümüklü bir kızın evrimin tepesindeki varlığa öğrettiği "her yaşamın bir değeri vardır" ilkesi... Hele o kale içindeki yırtıcı kuş sahnesi üffff 

"Efendim, ben doğuştan körüm ve aileme maddi desteği sadece shogi oynayarak sağlayıp onlara yük olmuyorum. Siz benimle ilk shogi oynayacağınız zaman hayatımı ortaya koyarak oynamamı söylemiştiniz. Oysa ben her oyunumda hayatımı ortaya koyarak oynuyorum. Çünkü bu oyunda kaybedersem elimde başka bir şey kalmayacak." Bu replik HxH nin en sağlam repliğidir. Meruem karakter gelişimi en mükemmel karakterlerden birisidir.

19. Romantizm konulu olmayan animelerdeki romantizm > romantizm animelerindeki romantizm. Çoğu zaman geçerli bir formül.

1. Amygirl

Amygirl

@Pseudohomophylus örnek istemişsin vereyim: Hunter x Hunter izlemiş miydin?

1. Amygirl

Amygirl

Bir düşün reyiz en az kaç tane yılbaşı bölümü vardır 2 sene büyüyor olamaz :evil-smile-onion-head-emoticon: Keşke büyüseler Hijikata 25 inde kalmazdı en azından hepsinden büyüğüm ya :boohoo-crazy-rabbit-emoticon:

20. Bugün aklıma geldi de izlediğim animeler içinde duyduğum en iyi lakap "hanbunyaro" sanırım :D 

Spoiler

9e9d6d73cc6adeb4a61d87128136813f.jpg

1. Amygirl

Amygirl

Keşke doğru olsa yapımcılar bile trollüyor :D Gintoki'nin 27 yaşında olduğu biliniyordu ancak Gintama karakterlerin yaşlanmadığı animelerden birisi. (Tabii yaşlandıkları, çocuklaştıkları ya da 2 yıl büyüdükleri arclar var ama hepsi geri dönüşümlü) Kendileri de bunu anime içinde dile getiriyorlar özellikle One Piece e benzetiyorlar bu konuda kendilerini :D O kadar sezon ve yeni yıl geçirdiler keşke yapımcılar sallarken biraz daha destekli sallasalarmış :tuzkistrokeplz:

21. Bugün aklıma geldi de izlediğim animeler içinde duyduğum en iyi lakap "hanbunyaro" sanırım :D 

Spoiler

9e9d6d73cc6adeb4a61d87128136813f.jpg

1. Amygirl

Amygirl

@Pseudohomophylus sen suwabe junichi nin Amazing! anısını biliyor musun? Bir radyo programında kendisi anlatıyor. Bir Bleach etkinliğinde Yuri on Ice henüz proje iken Tite Kubo bunu "Amazing!" repliğini çalışırken yakalamış hahahaha Grimmjow hırçınlığından Victor minnoşluğuna kafayı iyi sıyırmıyorlar :tuzkistrokeplz:

2. (See 17 other replies to this status update)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.