Jump to content

Amygirl

Forum Admin
  • İçerik sayısı

7341
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

184

Durum yanıtları bölümüne Amygirl kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Slam Dunk'a başladım :3

2. Slam Dunk'a başladım :3

3. Slam Dunk'a başladım :3

4. Ya şizofren ya da ilgi görmek isteyen ben buradayım diye bağırmak isteyen bir çocuk..

5. Ya şizofren ya da ilgi görmek isteyen ben buradayım diye bağırmak isteyen bir çocuk..

6. Ya şizofren ya da ilgi görmek isteyen ben buradayım diye bağırmak isteyen bir çocuk..

7. Kaağğ... neeeöğ haa.. me HAAA :D Gintama'daki en iyi Dragon Ball parodisi. :D
  8. Death Note severlere gelsin kendimi Kira gibi hissettim bir an :D http://dagobah.net/flash/Death_Note_Type_Game.swf

9. Kaağğ... neeeöğ haa.. me HAAA :D Gintama'daki en iyi Dragon Ball parodisi. :D
  10. Arkadaşlar geçen yolculuğa çıktığımda bir film izledim... Yavuz Seçkin taksi şoförü idi. Dolayısı ile film komedi türünde :) adını bilen var mı?

11. Arkadaşlar geçen yolculuğa çıktığımda bir film izledim... Yavuz Seçkin taksi şoförü idi. Dolayısı ile film komedi türünde :) adını bilen var mı?

12. Bugün bir yaşımı daha doldurdum. Zaman çok hızlı akıp geçiyor O_o

13. :D Sınavlar Güzel mi Kötü mü geçtim anlıyamadım .s sonuçları bekliyorrum

14. mangada ichigonun yeni kılıcı belirdi beyler :D görmek istiyen bakar

15. Forumdan kurtulmak için birebir, aç, tartışma konularını oku hevesin kaçsın.

16. Forumdan kurtulmak için birebir, aç, tartışma konularını oku hevesin kaçsın.

17. Şu istek şikayet öneri bölümüne konu açıp da anında cevap alanları çok kıskanıyorum. Forumun beslemesi Amy :(

18. Sabah çarşafın kırışmış yeri yüzüme denk gelmiş. Kalkıp aynaya bir baktım Kenpachi olmuşum :O

19. Sabah çarşafın kırışmış yeri yüzüme denk gelmiş. Kalkıp aynaya bir baktım Kenpachi olmuşum :O

20. Sabah çarşafın kırışmış yeri yüzüme denk gelmiş. Kalkıp aynaya bir baktım Kenpachi olmuşum :O

21. Sabah çarşafın kırışmış yeri yüzüme denk gelmiş. Kalkıp aynaya bir baktım Kenpachi olmuşum :O

22. Sabah çarşafın kırışmış yeri yüzüme denk gelmiş. Kalkıp aynaya bir baktım Kenpachi olmuşum :O

23. Eyvah Emel :O 6666. iletiyi unuttuk ya la :O

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.