Jump to content

Amygirl

Forum Admin
  • İçerik sayısı

7341
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

184

Durum yanıtları bölümüne Amygirl kullanıcısının eklediği dosyalar

1. İyileşmek için ilaçlara bel bağlayan insanlardan hoşlanmam!/Bay İlaç Satıcısı-Mononoke... Ben bu animeyi neden yarı bırakmışım ki?

2. İyileşmek için ilaçlara bel bağlayan insanlardan hoşlanmam!/Bay İlaç Satıcısı-Mononoke... Ben bu animeyi neden yarı bırakmışım ki?

3. İyileşmek için ilaçlara bel bağlayan insanlardan hoşlanmam!/Bay İlaç Satıcısı-Mononoke... Ben bu animeyi neden yarı bırakmışım ki?

4. Nefret etmeye yeminli bedenleri ovalarda çürümeye terk edilmiş, ruhları kanla lekelenmiş, bağlar kılıçla koparılmış, karanlıkta terk edilmiş ruhları feryatta... Sevenler ölecek!!!

5. Nefret etmeye yeminli bedenleri ovalarda çürümeye terk edilmiş, ruhları kanla lekelenmiş, bağlar kılıçla koparılmış, karanlıkta terk edilmiş ruhları feryatta... Sevenler ölecek!!!

6. Nefret etmeye yeminli bedenleri ovalarda çürümeye terk edilmiş, ruhları kanla lekelenmiş, bağlar kılıçla koparılmış, karanlıkta terk edilmiş ruhları feryatta... Sevenler ölecek!!!

7. Kendime yalan söyledim. Yalnızım bunu ben istedim. Paramparça bütün aynalar. İçimde kan revan birisi var...

8. Kendime yalan söyledim. Yalnızım bunu ben istedim. Paramparça bütün aynalar. İçimde kan revan birisi var...

9. Çok acı var Dünya'da, beynime cam kırıkları gibi batıyorlar. Yoruldum patron, yollarda yağmurdaki serçe gibi yalnız olmaktan. J.C

10. sınavım çok kötü geçtiii ;( hep senin yüzünden Tsuruga Ren ;(

11. Anime önerisi alabilir miyim acaba? Şöyle izleyince keyfimi yerine getirecek, beni "tatil oh miss" moduna geçirecek bir şeyler :D

12. Uzak doğulu arkadaşın profil resmini yanlış mı yorumladım yoksa Naruto Manga'da olay mı var :o

13. Gece gece midem bulanıyor ya. :/

14. Gece gece midem bulanıyor ya. :/

15. Gece gece midem bulanıyor ya. :/

16. Gece gece midem bulanıyor ya. :/

17. yeter yaa anime izlemek istiyorum yaa :((

18. yeter yaa anime izlemek istiyorum yaa :((

19. yeter yaa anime izlemek istiyorum yaa :((

20. Biz, Rihanna T

21. İmza boyutları kuralları yenilenmiştir. Tüm forum ahalisinin dikkatine. Yeni kuralları kontrol edelim lütfen.

22. Çok ilginç! Hesabımdan çıktıktan sonra Manga Genel bölümünü göremiyorum :D Acaba üye olmadan foruma girenlerin göremedikleri başka bölümler var mı :D

23. Çok ilginç! Hesabımdan çıktıktan sonra Manga Genel bölümünü göremiyorum :D Acaba üye olmadan foruma girenlerin göremedikleri başka bölümler var mı :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.