Jump to content

Amygirl

Forum Admin
  • İçerik sayısı

7341
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

184

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Amygirl got a reaction from Heimatlos in Neden üye olduğum her sitede bayan sanıp ö.m atıyorlar   
    Yavşamak biraz ağır olmadı mı 
    Amygirl yüzünden siteye girl gelmeyecek o da iyi :D
  2. Beğen
    Amygirl got a reaction from Singularity in Neden üye olduğum her sitede bayan sanıp ö.m atıyorlar   
    Naber güzelim  benim gibi bir yakışıklıyla takılmak ister misin  birlikte noddle yeriz 
  3. Beğen
    Amygirl got a reaction from Barış D. Baryshx in Myanimelist top airing listesine bakar ve hiç şaşırmam. Bugün TürkAnimeTV de en çok y   
    Çok kıskanırım keşke benim de hafızamı silseler baştan izlesem :D
  4. Beğen
    Amygirl reacted to Heimatlos in Profil resmi olmayan üyelerin profil resmi nicknamelerinin baş harfi oluyor. Ne güzel   
    Bende diyorum forum neden benim telefeon rehberi gibi oldu :D
  5. Beğen
    Amygirl got a reaction from Heimatlos in Bugün forumda beşinci yılım 8)   
    Tişikkirlir :) Gidelim @partybeastcatadın üstünde zaten :D 
  6. Beğen
    Amygirl got a reaction from lntegral in Bugün forumda beşinci yılım 8)   
    Milli uas günümüz ne party si 
  7. Beğen
  8. Beğen
    Amygirl reacted to Heimatlos in Tek başına iki saat yemek yiyip tek başına 34 beden kıyafetleri görüp tek başına mora   
    ehem... steroid değil o kortizon :D ayrıca tüberküloz tedevisi için yaptılar :D nereden bilsinler içimde bir conevor olduğunu :D
  9. Beğen
  10. Beğen
    Amygirl got a reaction from Heimatlos in Vakti boşa harcama: Hizmet içi eğitim   
    gece de uyudum :D
  11. Beğen
    Amygirl reacted to Lizardon in Nurettin Rençber - Eski Yara şarkısına Kore Dizisinden MV yapmak nedir ya :D   
    Bu konuda da dünyada tekiz :D 
  12. Beğen
    Amygirl reacted to Barış D. Baryshx in Bazı shounenlere 25 yaşında başlanmazmış -.-   
    Ben 4-5 sene önce izlemiştim yamulmuyorsam :D
  13. Beğen
    Amygirl got a reaction from Heimatlos in Daha da taşınmam -_-   
    Benim eşyalarım bir de 4 çocuklu bir aileninki gibi -_-
  14. Beğen
    Amygirl got a reaction from Heimatlos in Daha da taşınmam -_-   
    nayn ! Ağzından yel alsın ! :D
  15. Beğen
    Amygirl got a reaction from lntegral in Bu şarkı gibi şarkı arıyorum   
    Evde artıkın T-T
  16. Beğen
    Amygirl got a reaction from Kadir- in Hakkımda yazısını güncelledim. İşsizler okuyabilir keh keh keh   
    Teşekkürler 
  17. Beğen
    Amygirl reacted to Heimatlos in Hakkımda yazısını güncelledim. İşsizler okuyabilir keh keh keh   
    benim işim var ama yazan işsizin hatırına okudum :D
  18. Beğen
    Amygirl reacted to Luluna in Sakamoto Desu ga? Deli işisin ya başka bir şey demiyorum :D Ama keşke o gözlükl   
    benim olmayacaksa başka bir kızın da olmasın mantığı :P 
  19. Beğen
    Amygirl got a reaction from Luluna in Sakamoto Desu ga? Deli işisin ya başka bir şey demiyorum :D Ama keşke o gözlükl   
    ne yapsa ne olsa cooldur :D
  20. Beğen
  21. Beğen
    Amygirl got a reaction from Heimatlos in 1000 oldu 1000   
    Niye geçmiş olsun ya
  22. Beğen
    Amygirl got a reaction from Byperest in Ana karakterin başından sonuna kadar güçlü olduğu bir anime söyler misiniz One punch   
    Devil May Cry der kaçarım tamam vurma gidiyorum
  23. Beğen
    Amygirl got a reaction from RedSingOra in Şöyle selamlık dövüştüreceğim bir kız yok şu forumda :|   
    Bir insanın nasıl waifuusu ya da husbando u olmaz ya 
  24. Beğen
    Amygirl got a reaction from lntegral in Zuraaaaağğğğ sen olmasan ben ne yapardım   
    Hiç beklemiyordum resmen ters köşe yaptı 
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.