Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MrNose

Kayıtlı Üye
  • Content Count

346
  • Last visited

• Days Won

7

MrNose last won the day on June 2

MrNose had the most liked content!

About MrNose

• Rank
    Level 3
  • Birthday 10/20/2001

Profil Bilgileri

Recent Profile Visitors

271 profile views
  1. Konu sahibi komuyu açıp kaçmış bir aydınlatsa bizi. Belki şu HxH li bir anime vardı acchili o olur da adını bulmaya üşeniyorum. Anlamıyorum ben konu açtığımda sürekli girip kontrol ediyorum bu adamlar kim yazmış diye merak etmiyor mu acaba ?
  2. Aynen yanlışlık oldu galiba Yalnız herkes öneri yapmayı bıraktı adamın tam olarak ne istediğini anlamaya çalışıyor.
  3. Moruk bence sen yanlış anlamışsın. Adam güçsüz güçsüz takılan MC'li anime istemiş .
  4. Moruk sen izlerken zevk alabiliyormusun bu türü. Ben ana karakter bir şeye yaramayınca tilt olup bırakıyorum.
  5. Ben öğrenci almam yiğidim benim zorlu antrenmanlarıma dayanamazlar asdadadsads Burada çok boş muhabbet çevirmiyek ya ban yiyicem en sonunda
  6. He ya bu uğurda savaşan bir benim sanıyordum adsasdasd @CaferhanS de yok oratalıkta uğraşıcak bir sen kaldın
  7. Bu başlık daha önce açılmıştı konu açmadan önce forumu araştırın ve kuralları okuyun lütfen.
  8. Çok güzel bir öneri zeki ana karakter seviyorsan bire bir hatta.
  9. 1 dk arayla 2 konu açacağına bir konuya ikisini birden yazsan daha mantıklı olmaz mı sence ?
  10. Bana öyle geldi ne bilim. Psikoloji de kaldıramayacağın sahneler,can sıkıcı olaylar vb. şeyler olabiliyor o yüzden pek tercih edilmiyor.
  11. Monogatari serisi senjougahara Ve tabiki Kenichi: The Mightiest Disciple den shigure bide appa-san
  12. Keşke Code Geass ı unutup bir daha izliyebilsem ama hepsini izledim teşekkürler.
  13. Eureka seven hariç hepsini izledim bu da listemdeymiş ama hiç dikkatimi çekmemişti teşekkürler.
  14. Anime izliyorsan alışacaksın. En iyi animeler bile insanı sıkabiliyor. Şahsen ben AoT yi 3 kere bıraktım bir türlü izliyemiyorum. Psikoloji türünü de zaten öyle herkes izliyemiyor.
  15. Beyler ve Bayanlar yeni konu açmak istemiyorum gören 1-2 kişide olsa bana yeter., Bana mecha önerin lütfen böyle popüler olanları muhtemelen izlemişimdir ama yinede yazabilirsiniz belki bilmediğim çıkar.
  • Create New...