Jump to content

BURUN

Kayıtlı Üye
  • Content Count

973
  • Last visited

• Days Won

17

BURUN last won the day on January 2

BURUN had the most liked content!

About BURUN

• Rank
    Ben Aslında Yoğum
  • Birthday 10/20/2001

Profil Bilgileri

: Maid cafe de gidecek paraları hesaplıyor. :(
  • İlgi :
    Eskiden bir sürü vardı ama şu sıralar yatakta pineklemek dışında pek bir şey ilgimi çekmiyor.

Recent Profile Visitors

2,494 profile views
  1. Kimi kaybetiğini bilmiyorsun sen pega efendi survival skillerim max benim. Babamın zor eğitimleri sayesinde uygun malzeme olursa 3+1 daire dikerim oraya Botumu alıp gidiyorum köpekbalıklarıyla uyuyucam h-ıh
  2. Gorjek beni aç bırakır. Sunum hazır da memnun değilim.Hemde
  3. Ama eski sunumuma bakınca buna ekmek veresim gelmiyor. Nerdeeee hem zaten o tarihte olsa yine erteler erteler son 1 2 gün uğraşırım
  4. Sunumdan kaçıp duruyorum allahın izniyle hiçbir zaman
  5. Nası ama kaç saate yaptığım hakkında hiçbir fikrimin olmadığı acayip sunumum. Çohh kısa oldu ya Neysem iyi geceler hepinize
  6. Ya Pu sana aklımda 1 milyon tane şey varken bir de onu ekledin Ama muhtemelen konu seçimim başlı başına bir hata olabilir. Dur ya az soluklanmam lazım. Türkçe olsa bile aşırı zor olacak bir konuyu ingilizce olarak sunmam lazım. Bir de konuyu seçerken yüzeysel anlatırsam izi demiştim beynime ... Hocaya konuyu ilettikten sonra baktım her şey bir biriyle bağlantılı Allah Belamı Verdi Yeminle
  7. Mehh rahat bana batıyor kardişim. Yalnız sunum yetişir ama konuşma
  8. Sabah sunumum var ve daha %30 u hazır. Ve bilin bakalım ilk kim sunucak Hakkınızı helal edin
  9. Bir bakmaya geldim ... Baktım ... Ve gidiyorum.
  10. Ne kadan hayırsız olduğumu biliyorsunuz anlatmaya gerek yok ben kaçıyorum ama tekrar gelicem.
  11. Sağol kardeşim Proje işi inş yetişir ama konuşmam çok kötü olucak muhtemelen. Sunumu güzel yaparsam avunacak bir yerim olur en azından.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.