Jump to content
Türk Anime TV Forum

Otakuch

Üyeler
    13
  • Son ziyareti

Otakuch hakkında

• Derece
    Level 1

Profil Bilgileri

1. Otakuch

( 01 / ?? ) Gleipnir

Çeviri için teşekkürler.
  2. Otakuch

Gintama Tüm Bölümleri ?

Altyazıları PlanetDP'den bulabilirsin.
  3. Otakuch

MangaTR

Veriler neden silindi hocam?
  4. Otakuch

Bleach

O da bir şeydir be.
  5. Otakuch

MANGA UYGULAMASI

Tachiyomi manga konusunda her daim en iyisidir, çoğu site var "extensions" kısmı ile de çoğu siteyi ekliyebiliyorsun. İngilizce okurum diyorsan Tachiyomi'nin sitesinden apklarını yüklemelisin.
  6. Happiness'ı çevirmeniz çok iyi olmuş, Okuma listemde vardı başlayayım hemen. Çevirileriniz için teşekkürler!
  7. Otakuch

MangaTR

MangaTR'ye ayrıyetten bayılıyorum, manga arşivi çok geniş ve en sevdiğim bir özellikleri ise okuma özelliğini webtoona alınca cookieleri silmediğin sürece hep öyle kalıyor, bazı siteler gibi bölüm başı değiştirmekle uğraşmıyorsun. Umarım başarılarınız devam eder severek takip ediyoruz efendim.
  8. Otakuch

Miryuscal FanSub

Sonic, küçükken oyunlarını az oynamadık bize, türkçe anime hayranlarına sonic'i kazandırdığın için teşekkürler, çevirilerinin devamını bekliyoruz.
  9. Otakuch

Himitsu FanSub ^^

Çevirileriniz için çok teşekkür ediyorum, umarım hevesiniz hiç bozulmadan devam edersiniz.
  10. Otakuch

( 13 / 13 ) Overlord

Ellerinize sağlık, hocam.
  11. Otakuch

TÜRKAN!ME E-Dergi Download Bölümü

Aslında, gayet güzel bir deneme imiş. Devamı getirilseydi günümüze kadar, tutma oranı baya yüksekti. Yıllar geçtikte kitle bayağı bir arttı, dergi 5 TL olsa okumak isteyen ve siteyi desteklemek isteyen kişiler alıp okuyabilir böylelikle reklamlardan arınabilir site.
  12. https://www.youtube.com/watch?v=m7UDqJgeF-Q
  • Yeni Oluştur...