Jump to content

T-BAG

Üyeler
  • İçerik sayısı

93
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

İletiler bölümüne T-BAG kullanıcısının eklediği dosyalar

1. ChaneLaforet, 14.11.2020 - 20:04 tarihinde yazdı:

Hepsi benzer olmayabilir ama yazdıkların hariç sevdiğim Amerikan/İngiliz dizilerinden aklıma gelenleri yazayım:

11.22.63

Bates Motel

Black Mirror

Bojack Horseman

Castle Rock

Fringe

How To Get Away With Murder

Mr. Robot

Penny Dreadful 

Salem

Stranger Things

The Mentalist

Westworld

Konularına bakarsın, ilgini çeken olur belki :cute1-onion-head-emoticon:

senin yorumuna göre mr.robot başladım şuan 3.sezon 9.bölümdeyim mükemmel ilerliyor teşekkür ederim paylaştığın için

2. selam dostlar 2 yıldır anime izliyorum daha da eski olabilir ama artık gram haz alamıyorum konu karakter çizimler mükemmel olsa bile hiç heyecan yok öyle ekrana boş boş bakıyorum  

sizden istediğim izlenmeye değer amerikan veya ingiliz dizileri 

izlediğim şaheser dizilerden örnekler:

tepedeki ev

narcos

dexter

rick and morty

vikings 

the last kingdom

lost / en sevdiğim 

supernatural 

breaking bad

sherlock

GOT

bu dizilere benzer bildiğiniz varsa lütfen paylaşırsanız sevinirim

3. IronHeart, 14 saat önce tarihinde yazdı:

Sen hangilerini izledin bilmiyorum ama aklıma geldikçe önereceğim. (eğer bunları izlemiş veya ilgini çekmezse o zaman yaz başka birçok öneride bulunabilirim :)

-Ao no Exorcist

-Mondaiji-tachi ga Isekai kara Kuru Sou Desu yo?

-Code Geass: Hangyaku no Lelouch

-Kyoukai no Kanata

-K   (evet adı harbiden sadece ''K'' )

-Mirai Nikki

-Mahouka Koukou no Rettousei

ao no exorcist hariç hepsini izledim ve mirai nikki ve code geass dışında hiçbirini beğenmedim bu 2 animeye göre başka önerebilirsin zahmet olmazsa

4. hanımlar ve beyler ufak bir isteğim var o da aksiyon - büyü - gerilim - ve cıvık olmayan savaş sahnelerine sahip bir anime arıyorum tabi cıvık olmayan derken baya bir kanlı demek istedim

yalnız mümkünse shounen-seinen olmasın çünkü bu 2 kategoride cinsiyet eşitsizliği fazla oluyor. kızın erkeğe vurması ama erkeğin kıza vurmaması gibi klişeler...

cinsiyet eşitliğinden kastım örnek:

akame ga kill-re-zero-konosuba-demon slayer-opm-guilty crown-aot ( demon slayer -opm ve aot shounen olsada büyük bir cinsiyet eşitliği var kanımca)

5. 908, 19 saat önce tarihinde yazdı:

Eheh :d Doğru.

Açılan başka bir konunun altına uzun bir yanıt yazmıştım, sadece özet geçmek istiyorum

Kitlesinin 90% berbat maalesef .-. (tokyo ghoul kitlesi gibi) Ama bunun için animeye kötü demem.

ve bu animenin neden "harem" tagı almadığını bilmiyorum..

anime genel olarak herkese hitap ediyor aslında erkek-kız

ama kesinlikle harem etiketini hak ediyor eğer sakallı eleman olmasaydı o zaman etiket olmasa bile harem derdik

6. V3X, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Selam herkese ben V3X bir sorum olacak ben Naruto ve Naruto Shippudeni tamamen bitirdim boruto ya başlamalı mıyım çoğu kişi boruto bu kötülütyor o yüzden sordum

eğer 6-10 yaş aralığındaysan izlemeni öneririm bir ara trt çocuk boruto dublajlayıp yayınlayacaktı vazgeçti sanırım hitap ettiği kitle çocuklar bile değil

7. Hakuouki Hekketsurok  izledim ana karakter kadın ve güçsüz (izlediğime bin pişmanım)

Amnesia izledim aynı şekil 1 kadın var diğerleri erkek hatta yanlış hatırlamıyorsam erkeklerin hepsi aynı kadına aşıktı

ghost 07 fazla izlemedim ama aynı şekil kadın karakter az

adını unuttum bir seri daha vardı ana karakter kediydi sanırım 

Makai Ouji sanırım böyleydi ismi burdada kadın karakter yok 

zaten başka josei yada shoujo izlemem tövbe ettim

8. Perfectum, 6 saat önce tarihinde yazdı:

Orochimaru'nun seiyuusu Kujira aklıma geldi benimde. Ben açıkçası çok göze batmadığı sürece takılmıyorum.

çok iyiymiş bu arada ya ilk defa böyle kadın seiyuu gördüm cidden görmesem erkek seslendirmiş derim

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.