Jump to content

MrTeddy

Üyeler
  • İçerik sayısı

749
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

İletiler bölümüne MrTeddy kullanıcısının eklediği dosyalar

1. pegasusejder, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Yeni gelenler foruma bile uğramıyor :D 

Kendisini saklamaya çalışıyor ama bizden kaçmaz :D Bu arada bu kız en az uğrayan olmasına rağmen şuan bu konuda en çok mesaj atanlarda üçüncü :D Yani durum ne kadar vahim sen düşün :)

Herkes koşuşturmaca içinde zaten, o yüzden buranın tutması biraz zor :/

Neyse en azından namım devam ediyor :D

Rica ederim yumuşçuğum :good-job-onion-head-emoticon: arada benim de unuttuğum var mı bilmiyorum :D

Ben de en çok mesaj atanlardan olmak istiyorum o yüzden forumda biraz daha aktif olucam :big-eye-onion-head-emoticon:

2. pegasusejder, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Bende arada bir şey olduğunda eskilere dalıyordum :D

İyi başladık diyorsun zaten bir önceki de o gazla 300'e kadar gitmiş sonra tıkanmıştı :D Ben sağlam pabuç değilim, ikizimi hiç bilmiyorum :D Arada sizde çok az oluyorsunuz, hadi bakalım hayırlısı :D 2020-2025 olmaz da 2021-2025 olur :D

@yumulonely

https://forum.turkanime.tv/profil/24962-pegasusejder/?status=32537&type=status&page=2&dir=prev

Tıkanırsa Burun'un yaptığı gibi biri keşfeder ve sonra uzun muhabbetler döner yani umarım :scary-onion-head-emoticon:

3. yumulonely, 15 saat önce tarihinde yazdı:

@pegasusejder

@Zorojuro

@pseudohomophylus

@DieNase

@heymely

@muratika

@nagito_komaeda

@barbarosa

@lntegral

@YatonunYenSisesi

@MrTeddy

@ChYRoN

@KRHerusaizu

@AraharaFox

@mikasathenoface

@ShadyRogue

Aklıma gelmiyor daha fazlası T^T 

Sizin aklınıza gelenler varsa veya etiketleyemediklerimin yeni adlarını biliyorsanız söyleyebilir misiniz? Aklımdaki yılbaşı olayını unutmadım ve unutmayacağım:admire-onion-head-emoticon::admire-onion-head-emoticon:

Ve eski 3000'i aşkın sohbetin unutulmayacak adları karşınızda sjsjssj

Yeni konuda umarım daha fazla anımız olur :admire-onion-head-emoticon::loveloveplz:

Eski konuyu özlüyorum :boohoo-crazy-rabbit-emoticon:

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.