Jump to content

RynerLute

Üyeler
  • İçerik sayısı

15
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    RynerLute got a reaction from Songena in İtiraf Köşesi   
    İnternette birilerine yazı yazarken bile utanıyorum. Asosyallik tavan. Fakat sosyal olmaya çalışıyorum. (Örnek A: burası)
  2. Beğen
    RynerLute got a reaction from Witch in Sword art online 1 de en sevdiginiz karakterler (neden?)   
    Kayaba Akihiko. Neden bilmiyorum ama o adam bana çok karizma geliyo.
  3. Beğen
    RynerLute reacted to £ɱŔ£Қה¥Ŕ in Onigiri Online   
    İndirme linki nerede ben bulamadım.  :wub:
  4. Beğen
    RynerLute got a reaction from °•°NekoAiri°•° in Onigiri Online   
    Tekrar okul zamanı başladı. Gene online sürem kısıtlandı. Lisedeyken daha fazla devamsızlık yapabiliyordum :(
  5. Beğen
    RynerLute got a reaction from Nume in İtiraf Köşesi   
    İnternette birilerine yazı yazarken bile utanıyorum. Asosyallik tavan. Fakat sosyal olmaya çalışıyorum. (Örnek A: burası)
  6. Beğen
    RynerLute reacted to Kaxell in Onigiri Online   
    Valla bu tarz bir oyunu ingilizce bulabilindiğine şükretmek lazım. 

Ben bir hafta sonra açık olurum. Anlamadığınız yer (ingilizcede) olursa sorarsınız bana. 
  7. Beğen
    RynerLute got a reaction from Park_BoRam in İtiraf Köşesi   
  8. Beğen
    RynerLute got a reaction from Megane-san in İtiraf Köşesi   
  9. Beğen
    RynerLute got a reaction from graylifee in İtiraf Köşesi   
  10. Beğen
    RynerLute reacted to MetroFM in Onigiri Online   
    :D
    tanıtım güzel olmuş ama ben 1. görevi bitürlü yapamadım ve benimle beraber oynamak isteyen olursa iyi olur
  11. Beğen
    RynerLute reacted to MastaAssu in TURKAN!ME E-Dergi Haziran 2014   
    Merhaba arkadaşlar öncelikle ben "Ronin". Anime Tanıtımlarının olduğu, Japonya ile ilgili yazılarımızın grafikeri ve e-Dergimizin iki editöründen birisiyim. Mayıs ayı sayımızın çıkmadığını biliyorsunuz elbet-öyle düşünüyorum "-,- - Bu sayımızda yeni yazarlarımzda var ve çeşitli tasarım hatalarımızı düzelttik. Hala düzeltilecek çok şey var farkındayız ^^ Zaten "Editör Notu" kısmınıda okursanız neden aksattığımız falan tüm sorularınızın cevabını bulacaksınız ^^

Ee haliyle yaz da geldi, şöyle bi' şey düşündük. Her sayımızda göndermek istediğiniz one-shot hikayelerinizden 2 tanesini yayınlamaya karar verdik. Kısacası gönderdiğiniz one-shotlar e-Dergimizde yayınlanacak. Hikayelerinizi bekliyoruz...

Öhm iyi okumalar... Lütfen görüşlerinizi ve sorularınızı bildirin ^^

Link: http://dergi.turkanime.tv/

Ronin
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.