Jump to content

Barış D. Baryshx

Emektar
  • İçerik sayısı

4463
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

84

İtibar Etkinliği

1. Harika
    Barış D. Baryshx reacted to Amygirl for bir durum güncellemesi, Gözlüğü çıkarıp saçları geri atınca Aizen gibi olan ben soyulabilir yüz maskesini uyg   
    Gözlüğü çıkarıp saçları geri atınca Aizen gibi olan ben soyulabilir yüz maskesini uygulayıp soyarken Orochimaru'ya dönüşüyorum jsjsjsjsjd
  2. Beğen
    Barış D. Baryshx reacted to UnderminE for bir durum güncellemesi, 28 Haziran   
    28 Haziran
  3. Beğen
    Barış D. Baryshx reacted to UnderminE for bir durum güncellemesi, 21 Haziran   
    21 Haziran
  4. Harika
    Barış D. Baryshx reacted to Gallardo for bir durum güncellemesi, One Piece'de ki önemli bir sahnenin ilham kaynağı Yeşilçam sahnesi   
    One Piece'de ki önemli bir sahnenin ilham kaynağı Yeşilçam sahnesi

5. Beğen
    Barış D. Baryshx reacted to UnderminE for bir durum güncellemesi, 31 Mayıs   
    31 Mayıs
  6. Beğen
    Barış D. Baryshx reacted to UnderminE for bir durum güncellemesi, 19 Nisan   
    19 Nisan
  7. Beğen
    Barış D. Baryshx reacted to Gallardo for bir durum güncellemesi, Berserk... özlemişim.   
    Berserk... özlemişim.
  8. Beğen
    Barış D. Baryshx reacted to UnderminE for bir durum güncellemesi, 12 Nisan Steins;Gate 0   
    12 Nisan Steins;Gate 0
  9. Harika
    Barış D. Baryshx reacted to Nyoteida for bir durum güncellemesi,   
  10. Karmaşık
    Barış D. Baryshx reacted to Golge_Kaze for bir durum güncellemesi, Her şey bir kenara 30 GB'lık manga arşivini ne ara yaptım ben ya o.O -Benim gibi biri   
    Her şey bir kenara 30 GB'lık manga arşivini ne ara yaptım ben ya o.O -Benim gibi biri için büyük bir rakam :P
  11. Üzgün
    Barış D. Baryshx reacted to Nones for bir durum güncellemesi, Özlemişim be burayı   
    Özlemişim be burayı 
  12. Üzgün
    Barış D. Baryshx reacted to LeornKayn for bir durum güncellemesi, Isao Takahata için diyeceğim tek şey erkekler hayalleriyle ölürler.   
    Isao Takahata için diyeceğim tek şey erkekler hayalleriyle ölürler.
  13. Üzgün
    Barış D. Baryshx reacted to Amygirl for bir durum güncellemesi, Forum o kadar ölü ki tek beğeni ile zafer alıyorum falan khsdgsdkhgs   
    Forum o kadar ölü ki tek beğeni ile zafer alıyorum falan khsdgsdkhgs
  14. Beğen
    Barış D. Baryshx reacted to eskiçeviri for bir durum güncellemesi, Ve yarın InuYasha serisinin final bölümü yayınlanacaktır...   
    Ve yarın InuYasha serisinin final bölümü yayınlanacaktır...
  15. Üzgün
    Barış D. Baryshx reacted to Fumi for bir durum güncellemesi, Çocuğa itiraf ettim.Sadece ellerini açıp "eee" dedi. Ben kafamı nerelere vursaaaaaaaa   
    Çocuğa itiraf ettim.Sadece ellerini açıp "eee" dedi.
    Ben kafamı nerelere vursaaaaaaaaaaam
  16. Karmaşık
    Barış D. Baryshx reacted to LeornKayn for bir durum güncellemesi, Rito'nun içinde bir bleach fanı var.   
    Rito'nun içinde bir bleach fanı var.

17. Üzgün
    Barış D. Baryshx reacted to quincy for bir durum güncellemesi, naruto vs sasuke savaşından kesilmiş sahneler :d   
    naruto vs sasuke savaşından kesilmiş sahneler :d 

18. Beğen
    Barış D. Baryshx reacted to UnderminE for bir durum güncellemesi, 7 Mart   
    7 Mart
  19. Üzgün
    Barış D. Baryshx reacted to LeornKayn for bir durum güncellemesi, Ne zamandır anime,film,dizi izlemiyorum izleme düzeninden kopunca geri dönmesi bir as   
    Ne zamandır anime,film,dizi izlemiyorum izleme düzeninden kopunca geri dönmesi bir asır alıyor.
  20. Harika
    Barış D. Baryshx reacted to LeornKayn for bir durum güncellemesi, Naruto'nun gösterilmeyen gizli bölümünden bir kesit Madara devasa planının arkasındak   
    Naruto'nun gösterilmeyen gizli bölümünden bir kesit Madara devasa planının arkasındaki gücü ortaya çıkarıyor.

21. Üzgün
    Barış D. Baryshx reacted to torotoro for bir durum güncellemesi, Gene elimde olmayan sebeplerden ötürü uzun bir süre Türk Anime'de olamayacağım. Bana   
    Gene elimde olmayan sebeplerden ötürü uzun bir süre Türk Anime'de olamayacağım. Bana mesaj atanlara geç dönüş yapacağımdan, bir sorun veya ihtiyacınız olduğunda @FeeLing7d veya @SweetParade'ye ulaşmayı denemenizi öneririm.
    Ayrıca Facebook sayfamıza da mesaj atabilirsiniz; http://fb.com/turkanitv
  22. Beğen
    Barış D. Baryshx reacted to Nyoteida for bir durum güncellemesi, "Sınavla karşılaştığımızda genellikle öfke ya da umutsuzlukla tepki gösteririz; bize   
    "Sınavla karşılaştığımızda genellikle öfke ya da umutsuzlukla tepki gösteririz; bize haksızlık gibi gelen şeyi haklı olarak reddederiz. Ama öfke sağırlaştırır, umutsuzluk kör eder. Bize sunulan büyüme fırsatını kaçırırız. Bu durumda sert darbeler ve yenilgiler birbirini izler. Üzerimize çullanan şey kader değildir, mesajını yenilemeye çalışan hayattır."
  23. Teşekkür
    Barış D. Baryshx reacted to Rakuncuk for bir durum güncellemesi, Dün kendime bir kıyak geçeyim azıcık rahatlatayım kendimi okula gitmeyeyim dedim. Pla   
    Dün kendime bir kıyak geçeyim azıcık rahatlatayım kendimi okula gitmeyeyim dedim. Planladım böyle en sevdiğim film türü olan Western filmlerinden, Bir Avuç Dolar’ı izleyeyim dedim. 
    Bugün de açtım filmi, izliyorum. Clint Eastwood’a hayran hayran izliyorum böyle filmi. Aksiyon sahneleri falan güzel aha şimdi ben de kovboy oldum deyip filmin içine kendimi kaptırmışken elimin yanlışlıkla bir yere basmasından ötürü film kapandı.
    Ama vazgeçmeyeceğim o filmi izlemem gerek ölmeden önce izlemem gerek VAZGEÇMEYECEĞİM 
  24. Teşekkür
    Barış D. Baryshx reacted to LeornKayn for bir durum güncellemesi, Hahaha gece gece güldürdü :D hadi arap şeyhleri bunu da açıklayın   
    Hahaha gece gece güldürdü :D 
    hadi arap şeyhleri bunu da açıklayın 
  25. Teşekkür
    Barış D. Baryshx reacted to Nyoteida for bir durum güncellemesi, "Güzel arabalar vasat insanların kıskançlığını, entelektüellerin küçümsemesini ve uya   
    "Güzel arabalar vasat insanların kıskançlığını, entelektüellerin küçümsemesini ve uyanmış ruhların merhametini çeker."
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.