Jump to content

Gorkito

Üyeler
  • İçerik sayısı

205
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

5

İtibar Etkinliği

1. Harika
    Gorkito got a reaction from pegasusejder in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    "The Living Legend Pegasusejder"
  2. Beğen
    Gorkito got a reaction from Orewaousama-EmreArs in Bir Anime Magazası Açıyorum - Orewaousama-Emre Ars   
    Not: Bunlar kendi düşüncelerim, fazla bilgim yok bu konuda.

giyecek olarak aklımda: şapka, atkı, tshirt, sweetshirt, bileklik, kolye geliyor
    hediyelik ıvır zıvır olarak da: biblo, figüran, poster, kupa, kılıç gibideğişik maketler, masa süsü, vazo, ışık geliyor
    aslına bakarsak buraya daha bir ton şey sıralanabilir ama kısa tutmak istediğimden burda bırakıyorum, birde reklamınızı yapmanız lazım discord sunucularında, forumlarda falan.

Reklam vermek ayrı masraflar oluşturabilir ama insanlar böyle bir sayfanın olduğunu bilmez ise kimse alışveriş yapmaz.

Fiyat konusunda ise fiyata göre yüzdelik kar payı eklemelisin, belli bir fiyatın altındaki eşyalarda ise belli bir kar payı ile satış yapmalısın ve kargo şirketleriyle anlaşma yapabiliyorsun diye biliyorum. 

ayrıca sadece instagram değil ürünleri trendyol,çiçek sepeti'ne falanda koymanda fayda var çünkü şahsen ben bir figüran falan almak istersem önce bu tür sitelere bakarım hatta instagrama bakmak aklıma dahi gelmez.

Birde zorunda değilsin ama kargolara kart bastırıp kartını koyarsan iyi olur sitelerden falan satış yapmak istersen çünkü insanlar seni tanır ise daha fazla satış yapma imkanın olur.
  3. Üzgün
    Gorkito got a reaction from pegasusejder in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    İnternet bozuk yarın servis gelicek
  4. Karmaşık
    Ayı yavrusunu severken öldürürmüş diye deyim var bilirmisin?
    Kısaca fazla sevgi zararlıdır

5. Harika
    Gorkito reacted to Caprihorn in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Daha ağaç kesmedim.O iş beni aşar:)
  6. Beğen
    Gorkito got a reaction from SoredemoDodo in Rewatch yapmaktan neden nefret ediyorum   
    Konuya göre giden animelerde rewatch yapmak cidden sıkıcı oluyor ama Grand Blue gibi komedi veya gintama,Saiki K gibi anime arclar halinde olunca tekrar izlerken bile zevk alıyor insan, olayın ne olduğunu ve nasıl biticeğini biliyorsun ama insanı tekrar tekrar güldürüyor o tür animeler.
    Bu sadece animelerde de geçerli değil bazı dizileride rewatch yapmak güzel oluyor.
  7. Beğen
    Gorkito got a reaction from Pseudohomophylus in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Hoş geldin, nasılsın?
  8. Beğen
  9. Beğen
    Gorkito got a reaction from 10sakuragi in Anime İstek ve Önerileri   
    yani baya anime biliyorumda, izlemediğimden onları listeme kaydetmedim o yüzden çoğunu söyleyemem bide izlemediğimden dolayı açıklamada yapamıyacağım 
    ama yinede benden beklentinden dolayı gururlandım 

nedense şu aralar hep izlemediğim yerden geliyo öneriler 
    Slam dunk Kaptan Tsubasa (çocukluğuma döndüm hatırlayınca ) : Bunu açıklama gereği duymuyorum. Haikyuu Dumbbell nan kilo motteru? : Spor salonuna kilo vermek için yazılan kızı anlatıyor. Ping Pong the Animation Kuroko no basket Major Keppeki Danshi! Aoyama-kun : Futbolda çok iyi olan ama temizlik hastası olduğu için kıyafetini kirletmeyen Aoyama yı anlatıyor. Yuri on İce Grand Blue (Yani çok az spor ile alakalı bişey görsekte sonuçta spor animesi :D) : Üniversitede aqua diving kulübüne katılan birini anlatıyor. Free Olympia Kyklos : Eski zamanlarda atlet olan bir adam, bir anda kendini günümüz dünyasında buluyor. Uma Musume : at kızların yarıştığı bildiğin koşu animesi. Dog Days : Jimnastik yaprak savaşılan bir dünyaya transfer olan çocuğu anlatıyor.  
    Benim bildiğim bunlar var ama bu animelerden bazılarını izledim sadece o yüzden izlemediklerimde açıklama yapamıyacağım 
  10. Beğen
    Gorkito reacted to pegasusejder in Ne Dinliyorsun? (müziksiz hayat hayat mı be, diyenlerin mekanı)   
    Lisede çokça dinlerdim bunu ama üniversitede nakarat aklıma gelse de açıp dinlemeyi unuturdum. Uzun süredir de tamamen unutmuştum ve bana bu şarkıyı hatırlattığı için @Lycaenidae-sama'ya teşekkürlerimi sunuyorum. :))
  11. Beğen
    Gorkito reacted to pegasusejder in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    O seni tanır ama sen onu tanımazsın, gaipten gelir gaibe gider. Hem görünür hem görünmez. Bir bakarsın senden daha yakın ama asla hissedemezsin. @ChaneLaforetböyle birisidir.
  12. Harika
    Gorkito got a reaction from saku in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    profiline en son bakanlara bak birkaç gün sonra gelirse görürsün.
  13. Harika
    Gorkito got a reaction from saku in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    kutsal soru geldi...
  14. Harika
    müziği dinlerken fotoğraf çekme sesini, sesli konuşmadaymışımda biri mikrofonu düzeltiyomuş gibi hissettim 2 saat ekrana baktım DC kapalı diye dmskmfkdmklşsf
  15. Harika
    Bırak bu işler...
    Kana'yı sevmediğini kendin söyledin.
    Tamamdır. :)
    Buradakiler ilişkiye başlamamış insanlar, hani devam ettirmek ne onu bilmiyoruz. :D
  16. Beğen
    Gittin ikizime anlattın ama bana anlatmadın demek. Sus daha konuşma.

17. Üzgün
    anlıyorum @Mutaika 
  18. Beğen
    Oooo Murat bey hemen aşk hayatına giriyor. Kendisinin ki hakkında bir şey anlatmayan adam başkalarının aşk hayatını merak ediyor. :D @Beytize sakın anlatma. 
  19. Beğen
    Gorkito got a reaction from Mutaika in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
  20. Harika
    Geçen gün babam, annem ile dizi izleyip teori üretiyolardı. Bu gün de annem, babam ile birlikte tavla oynuyo. Karantine günleri gün geçtikçe daha çok garipleşiyo 
  21. Üzgün
    İyiyim çok şükür, neler yapıyosrun?
    Lise de ilginç anılarım var ama sonradan bıraktığım tuhaf bir huyum pek yok herhalde. Bir onu sevmeyi bıraktım o kadar... ;(

Hafta sonları falan sürekli şapka takardım, şapka takmayı çok seviyordum. Bahar gibi birde şapkanın üzerine kapşon geçiriyordum bazen kapşonlu hırkayı giymeden kapşonu geçirirdim öyle dolanırdım. 
    Aklımda canlandı şimdi bu sahneler. Hesabını nasıl vereceksin!
  22. Teşekkür
    Gorkito got a reaction from TouaTokuchi in Anime İstek ve Önerileri   
    tabikide, fazla izlemedim ama önerebilirim;

Btooom! :  Ünlü bir oyun olan Btooom!'u oynayan oyuncular bayılıyorlar ve bir adaya atılıyorlar, son hayatta kalanın hayatta kalmasına izin verilecek. Gleipnir :  Bir şekilde canavara dönüşen çocuk bir kız ile takım oluyor ve başka canavar insanlar ile karşılaşıp 100 tane bozuk para biriktirmeye çalışıp süper insan olmayı hedefliyor. The God of Highschool : Turnuvayı kazananın her dileği gerçek olucak denilen "God of Highschool" turnuvasına katılan jin mori'yi anlatıyor. Darwin's Game : Kendini bir anda darwins game adındaki ölüm oyununda bulan çocuk istediği her şeye puan kazanarak yani adam öldürerek sahip olabileceğini anlıyor ve hayatta kalmaya çalışıyor.  
    ilk defa bir türde bu kadar az anime izlediğimi fark ettim 
  23. Üzgün
    Hoş geldin. :D
    Aynen onu da yapmayı severdim. :D
    Sonra yeni nesil niye böyle, çocuğun önünü kapatırsanız tabii böyle olur. :D
  24. Üzgün
    Gorkito got a reaction from Mutaika in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Hoşgeldin amca
  25. Teşekkür
    Gorkito got a reaction from Akame777 in Anime İstek ve Önerileri   
    arkadaşını tanımadığım için şunları önericeğim,
    Benim tercih ediceklerimi maviye boyayacağım,
    Aksiyonu şiddetten sayabilirmiyiz bilmiyorum ama aksiyonlu olanlar için ayrı bir liste yapıcağım;

aksiyonlu:
    Konosuba: Öldükten sonra reankarne olan kazumanın yanında tanrıça Aqua'yı getirmesini anlatan komedi animesi. One Punch Man: Herkese tek atmaktan sıkılmış süper kahramanın hikayesi.(2.sezonda şiddet olabilir) Tensei shitara slime datta ken: Slime olarak reankarne olan adamın hikayesi.  
    Aksiyonsuz:
    Honzuki no Gekokujou: Kitabın pahalı olduğu dünyada ufak bir kızın içine giren kızın o dünyada kitap okumaya çalışması. Kaichou wa Maid-sama: Okulun öğrenci başkanının fakir olduğu için okul çıkışlarında hizmetçi kafesinde çalıştığını öğrenen çocuğun aşk hikayesi. Mahoutsukai no Yome: Kendini köle olarak satan kızı satın alıp karısı olmasını söyleyen büyücü ile kızın aşk hikayesi. No Game No Life: Abi kardeşin o dünyanın tanrısı tarafından her şeyin oyun ile karar verildiği dünyaya transfer olması. Handa-kun: Popüler birisi olmasına rağmen okuldaki öğrencilerin kendinden nefret ettiğini düşünen handa adındaki çocuğun komedi hikayesi. Maoyuu Maou Yuusha: iki ırkı bir araya getirmeye çalışan birbirine aşık şeytan lordu ile kahramanı anlatıyor.  
    Birde Grand Blue var ama onda cinsel şakalar var bide echi sayılırmı bilmem ama erkekler çıplak genelde (Homo değil :D), konusu : Üniversiteye yeni başlayan iori'nin dalış kulübüne katılması
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.