Jump to content

Songena

Üyeler
  • İçerik sayısı

886
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

18

Durum yanıtları bölümüne Songena kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Siteye üye istilası gelicek... :D Hoş geldiniz diyorum şimdiden herkese. asfsdafasdf

2. Siteye üye istilası gelicek... :D Hoş geldiniz diyorum şimdiden herkese. asfsdafasdf

1. Songena

Songena

Deniycem o zaman. :D Tabii ilk önce guaj boyalarımı bulmam lazım. asdfasdfdsa

2. (See 53 other replies to this status update)

3. Siteye üye istilası gelicek... :D Hoş geldiniz diyorum şimdiden herkese. asfsdafasdf

1. Songena

Songena

O iyi bir yöntem değil. :D Mangatürk'te işe yarıyor o. :D Bir süre sonra bakmayı bırakıyolar burda. O yüzden de açasım yok. safsdafs Meast'ın bile başına gelmiti o güzelim çizimlerle.

4. Siteye üye istilası gelicek... :D Hoş geldiniz diyorum şimdiden herkese. asfsdafasdf

1. Songena

Songena

Oyunlar arasında kaybolur ama açayım. :D

5. Siteye üye istilası gelicek... :D Hoş geldiniz diyorum şimdiden herkese. asfsdafasdf

1. Songena

Songena

B forum için emin değilim hala. asdfsdafsa Kamina'yı beklettim kusura bakma lan. ;( Dün koltuktan düşerek geçti. Bu günüm de hastanede geçti. (

Bir mucizeden dolayı koltuk yüzünden değil. Dişçideydim. :D ) Düzeltebilceğim kadar düzelttim. Boyaması kaldı artık. :D

6. Siteye üye istilası gelicek... :D Hoş geldiniz diyorum şimdiden herkese. asfsdafasdf

1. Songena

Songena

sdfsdafas Çok şanslıymışım öyleyse. :D

7. Forumda oyun bölümü de açıldığına göre, hatta benim iletimde silindiğine göre, forumda anlamını yitirdiğine göre; sanırım gitme vakti geldi demektir :D

8. Siteye üye istilası gelicek... :D Hoş geldiniz diyorum şimdiden herkese. asfsdafasdf

1. Songena

Songena

Sadistsin... :D Yarama basmıştın, tuz dökmüştün. :P Avatarına filan çizgi roman resmi yapanlardan sandım bir an. Çok sevenlere denk gelsem dayak yerdim. :D

9. Siteye üye istilası gelicek... :D Hoş geldiniz diyorum şimdiden herkese. asfsdafasdf

1. Songena

Songena

Şimdi bir şey diycem kızıcaksın. :| Ben bunların efsane filmlerini de sevmezdim. İnsanlar bahsedince anlamıyorum diye kendimi zorlayarak izledim birkaç tane. Bayıla bayıla izlediğim ve karakterini çok sevdiğim bir film var sadece o da V For Vendetta. MangaTürk'te çizgi roman için klavuz yapmışlardı yine de okudum sonuna kadar. Karakter tanıtımı olunca da bakıp çıkıyorum öyle. :D

10. Siteye üye istilası gelicek... :D Hoş geldiniz diyorum şimdiden herkese. asfsdafasdf

1. Songena

Songena

Çizgi roman sevmiyoreee. :/ Ya kafamdan büyük göğüsleri olan bir karakter olcam. Ya da burnundan bile kas fışkıran bir adam olcam. İkisi de eşit derecede itici :| evet takıldığım şey bu. :D

11. Yazık la... Forumun en kıdemsiz elemanları forum adminleri... Rutbe ismimizi dış kapının dış mandalları olarak değiştirilmesini talep ediyorum :S

12. Siteye üye istilası gelicek... :D Hoş geldiniz diyorum şimdiden herkese. asfsdafasdf

1. Songena

Songena

Aynı şeey. :D Emel'in konusuna yönetici öyle yorum yaparsa ben o foruma gidemem . :|

13. Siteye üye istilası gelicek... :D Hoş geldiniz diyorum şimdiden herkese. asfsdafasdf

1. Songena

Songena

Ben de Erdem napmaya çalışıyo diyodum. sfdsadfas Uzun zaman sonra bir forumda eğlenmiştim. Birazcık üzüldüm. ;( Allah'tan samimi olmamışım pek kimseyle. Yoksa ağlardım. :|

14. Siteye üye istilası gelicek... :D Hoş geldiniz diyorum şimdiden herkese. asfsdafasdf

1. Songena

Songena

He şey demeyi unuttum. O nooblukla Akatsuki olmam imkansızdı. :D MD ciddi ciddi kapanıyo lan. ;(

15. Siteye üye istilası gelicek... :D Hoş geldiniz diyorum şimdiden herkese. asfsdafasdf

1. Songena

Songena

Oyundaki tek kızı Tsunade yapmak çok saçma. safsadfsa O değil de ben sende şok yaşadım. :D Hep Wielder yüzünden. Bir de hayın Galame diyorum burdan. asfsadfa

16. Çok dertliyim çok :(

17. İç savaş günleri çok sıkıntılı geçmekteydi. Ezgi bu durumdan sıkılmıştı. Savaşa katılan herkesi yakıp yıkmakla sessiz kalmak arasında gidip geliyordu. Bir yandan da başka tercihlerle burun burunaydı. En sonunda önceliğini diğer tercihlerine verdi ve onları hallettiğinde gelip savaş meydanını kasıp kavuracağına dair kendine söz verdi. 1. bölüm sonu. Acımasız FF çok yakında sinemalarda. alsdhvajhdvasdjh Sustum.

18. Bilgisayar koltupunun ayağı kırıldı. 3 kere düştüm bugün. Normal sandalyeden nefret ediyorum. Telden nete girmekten daha çok nefret ediyorum. Of şimdi de kendime gülüyorum. asdfdsafasdf ;(

19. Bilgisayar koltupunun ayağı kırıldı. 3 kere düştüm bugün. Normal sandalyeden nefret ediyorum. Telden nete girmekten daha çok nefret ediyorum. Of şimdi de kendime gülüyorum. asdfdsafasdf ;(

20. Bilgisayar koltupunun ayağı kırıldı. 3 kere düştüm bugün. Normal sandalyeden nefret ediyorum. Telden nete girmekten daha çok nefret ediyorum. Of şimdi de kendime gülüyorum. asdfdsafasdf ;(

21. Selam herkese tekrar

22. şu alttaki durumlar hep ramazan etkileri

23. Rezil olmuşum of. ;(

24. Tensai Basketto (:D ) Man Sakuragiii

25. Tensai Basketto (:D ) Man Sakuragiii

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.