Jump to content

Songena

Üyeler
  • İçerik sayısı

886
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

18

İletiler bölümüne Songena kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Enee. :o Doğum günün kutlu olsun.

tumblr_mugbjeRlzv1rl2yqho1_1280.jpg

Bugün doğum günün olduğunu deyince hiç tınmadı birileri.  -_-

247755_10150202713844329_4547356_n.jpg

Düşünürken yakaladım Gintok'yi. :D

Artık nasıl bir sürpriz yapar bilemiciim. :P

Lynx'le sen olmasan Gintama'nın ilk bölümlerine sabredemeyip çok şey kaybetmiş olurdum. :D  Nesini bu kadar çok sevdiğinizi anlamak için çok sabrettim. Birkaç ay ilk 20  :ph34r: bölümde kaldım ama değdi.  :lol:

Şimdi yolunuzdan gidiyorum, Gintama'yı tavsiye ediyorum arada bahsedip eğleniyorum filan... :D Teşekkür ederim lann.  :wub:

Sakata.Gintoki.600.1008212.jpg

Gintoki de(kocan da mı deseydim?  :ph34r: ) seni çağırdığına göre veda edip sizi baş başa bırakabilirim artık. :D

2. ilk bölümü yazdığım günlerde çıkmış hemde.  :blink:   :ph34r:  Söylemesen daha çok gözümden kaçardı. Bu aralar tek derdim yarım bıraktığım serileri tamamlamak. :D 

Kısa bölümlere alıştım biraz. Pupa'da çok mızmızlık etmiştim başlarda ama birkaç dakikaya olaylar sığdılınca ve hemen bitince farklı bir zevk de alınıyor. :) Eğlenip gülersem 7 dakika da yeter bana. :D 

Neyse animeyi izlemeye gideyim hemen. Söylediğin için de sağ ol bu arada.  :lol:

3. İtiraf ediyorum; 2 gün önce gözlüğümü en hayvan şekilde kırdım. d1%20(22).gif

Geometri sınavından çıkmıştım. Eve gelir gelmez montumu bir yere,çantamı başka yere attım. Sonra da koltuğa yüzüstü atladım. Kafamı kol koyma yerine çarptım. Gözlüğümün çerçevesi kırıldı. d1%20(10).gif

Hala yeni gözlüğün yapılmasını bekliyorum.

Çerçevenin rengi de pembe.  d1%20(24).gif

Gelsin artık. İşim gücüm var. Yarın iki sınavım var.d1%20(17).gif

4. Of Meltem of.  :angry: Benim doğum günümde o kadar emek vermiştin birde.  :unsure: Bu seferlik yapabildiğim kadarıyla idare et.  :lol:

Nice senelere.gintama-b-day.jpg

:lol:

gintoki_birthday__by_jeannette11-d5hf367

Sonraki tepkin. :D

Pastamı elletmem onlar benim  :P

G__HBD_Gin_san_by_tooaya.jpg

Ben pasta yemeye gelirkene... :D

tumblr_mvz5m0TPeJ1sj1f5no1_500.gif

Sonuç.  :mellow:  

tumblr_mjkos0zKFc1ra28o0o1_500.gif

Pasta bitince  partiyi bitiren ben.  :ph34r:

tumblr_mqig1iuYjo1stfjeio1_r5_500.gif

Resim çekinirken forumdakiler biraz sıkıştı ama olsun.  :D 

Pastada kardeş payı yaptım. Çok güzel hediye veriyorum. :D (Sağlığını düşündüğüm için pastayı aldım hem. :rolleyes:  )

tumblr_mrwbyqv1n51qc9zfzo2_500.gif

5. şu an ki halim sıkıntıdan patladım valla final haftası da başladı ühüüüüü :desperate2-onion-head-emoticon: sınavlara çalışırken iyice şaftım kayıyo ya  :bled2-onion-head-emoticon:

bu mal yurtta niye rujlu taçlı duruyo diyebilirsiniz ikisinide yeni aldım hefes işte  :embarrassed1-onion-head-emotico

DSC00559_zpsd17edeff.jpg

Oo kanka yakıyon. d1%20(24).gif

Benimde yarın sınavım var ve  çalışmadım düzgünce. Cuma gelmesin, gelmesin!d1%20(22).gif

6. Asıl büyük şok; bazen Usui'yi sevmiyor oluşum. Yine demeyi unuttuğum bir karakter. :D  :mellow:

Elf olsa bir şey demiycem. :D Saf iyiliği sevmiyorum sanırım.  :ph34r:

Karşılaştırmak istemiyorum ama mesela Gintama^da her karakterin eksik bir yönü gösteriliyor ve o yönüne rağmen seviliyor. Çünkü: Seveceğimiz yanları daha çok ortaya çıkıyor. Bizden biriymiş gibi hissettiriyorlar kendilerini. :D

Edit: Uta no Prince-sama karakterleri genel olarak itici geliyor.  :ph34r:  Göz yoran saçları... <_<  Özellikle İchinose'nin nazlı tavırları... :D

Ne kadar çok itici bulduğum karakter varmış öyle. :ph34r:  Nefret ettiğim pek karakter olmadığı için hepsi iticiler  arasına mı yığıldı?  :huh:

7. Asıl sen açıklama yap önce :D Bunların hepsi neden kız :D Minato hariç :D

Ek olarak: İtici bulmak la gıcık olmak aynı şey değil bu arada :)

ve ve ve Matsumoto nun neresi itici  :(

Iıı.. Animelerde erkek karakterlere ayrı bir sempatim var.  :wub:

Matsumoto'nun kişiliğini genel olarak severim de... O kıyafeti düzgün giysin.  :angry:  :rolleyes:

Lelouch demeyi unutmuşum. Fazla kibirli. Bir de Kira var. Zekiler ama kendini beğenmişlik yapmaları itici.  :mellow:

Edit : İnori yerine İnori'nin seiyuusu mu yazsam? Kıskandığım yönü o.  :unsure:

8. Minato: (Bazen)  Kishimoto gereksiz şekilde mükemmel yaratmış sanki. Bazen bu durumu yapmacık geliyor bana. Gerçi çok da tanıdığımız bir karakter değildi.   d1%20(1).gif

Rias: Şu an gıcığım ama gerçekten itici olup olmadığına bakmak için izleyebilirim.  :mellow:

Matsumoto: (Bu da bazen itici bulduğum bir karrakter.) Shinigami kıyafeti... :unsure:

Misa Misa, Yuno: Açıklama bile yapmıyorum size. Ölün! d1%20(9).gif

İnori: Gerçi kızın pek suçu yok. Kıskanıyorum evet.  :ph34r:

Edit: Bari Deidara için açıklama yapma zahmetine gir Emel.  : :D İçim parçalandı.  :ph34r:  Sanata ilgisi olması bile yetiyor bana, :wub:

9. Düşüncelerimin doğru olduğu onaylandığına ve şahitler olduğuna göre rahat olabilirim artık.  B)  Köşemden kalkma vakti geldi. :D  ^_^

Bir şey sorabilirmiyim solda benim resmimim altında uyarı durumu diye yazıyor sizde Location diyew yazıyor bunu nerden ayarlıyorsunuz

Herkes kendi öyeliğinde görüyor onu. :) Kalsın öyle bir şey olmaz. :D 

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.