Jump to content

Songena

Üyeler
  • İçerik sayısı

886
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

18

Durum yanıtları bölümüne Songena kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Hotarubi Mori e eeeg eg eg eg ;(

2. Kurokono Tasuke nedir ya. xD

3. Bu haftanın bitiminde dolaya doya anime izliycem.. Eve gelince ne izlesem acaba? Bleach'i mi izlesem(221. bölümdeyim) yoksa No Game No Life'ı merak ettim ona mı baksam..

4. Kurokono Tasuke nedir ya. xD

5. Kurokono Tasuke nedir ya. xD

6. LYS de epey yaklaştı zor da olsa artık bilgisayara 1 ay ara verme zamanı, kendinize iyi bakın ,görüşürüz

7. Hotarubi Mori e eeeg eg eg eg ;(

8. Kaderde Naruto'nun çocuklarını görmek de varmış :D

9. Kaderde Naruto'nun çocuklarını görmek de varmış :D

10. Sorun giderilene kadar durum yazamasak iyi olurdu...

1. Songena

Songena

Garip olan bende duzelmis olmasi. Kendimi cok yalniz hissediyorum. :( hahshfgj

2. (See 37 other replies to this status update)

11. Bu sezon kim ne izliyor? Yazın bakayım.

12. ya birisi iki-üç haftadır durmadan beni anıyor ya da artık hastaneye gitmeliyim :D

13. ya birisi iki-üç haftadır durmadan beni anıyor ya da artık hastaneye gitmeliyim :D

14. ya birisi iki-üç haftadır durmadan beni anıyor ya da artık hastaneye gitmeliyim :D

15. Çok ilginç bir konuya değinmiştim halbu ki :/

16. Çok ilginç bir konuya değinmiştim halbu ki :/

17. Cizim yarismasinin sonucunu bekleyenler? ("Yalniz degilsin" desin biri piliiis. :( )

18. Cizim yarismasinin sonucunu bekleyenler? ("Yalniz degilsin" desin biri piliiis. :( )

19. Kardesimi foruma uye yaptim. Cok mutluyum lan. :D Kardesi foruma uye olan biri vardi. Cok ozeniyodum onlara. *-* Yalniz burda burda saf/guleryuzlu davraniyorum. Gercekte de sert konustugum cok oluyor. Gercekteki benden soguyup, benimle artik fotumda konusur mu aceba? Ahsgsgdhs

20. Kardesimi foruma uye yaptim. Cok mutluyum lan. :D Kardesi foruma uye olan biri vardi. Cok ozeniyodum onlara. *-* Yalniz burda burda saf/guleryuzlu davraniyorum. Gercekte de sert konustugum cok oluyor. Gercekteki benden soguyup, benimle artik fotumda konusur mu aceba? Ahsgsgdhs

21. Kardesimi foruma uye yaptim. Cok mutluyum lan. :D Kardesi foruma uye olan biri vardi. Cok ozeniyodum onlara. *-* Yalniz burda burda saf/guleryuzlu davraniyorum. Gercekte de sert konustugum cok oluyor. Gercekteki benden soguyup, benimle artik fotumda konusur mu aceba? Ahsgsgdhs

22. Hayatimin hatasini yaptim. :/

23. Kardesimi foruma uye yaptim. Cok mutluyum lan. :D Kardesi foruma uye olan biri vardi. Cok ozeniyodum onlara. *-* Yalniz burda burda saf/guleryuzlu davraniyorum. Gercekte de sert konustugum cok oluyor. Gercekteki benden soguyup, benimle artik fotumda konusur mu aceba? Ahsgsgdhs

24. Kardesimi foruma uye yaptim. Cok mutluyum lan. :D Kardesi foruma uye olan biri vardi. Cok ozeniyodum onlara. *-* Yalniz burda burda saf/guleryuzlu davraniyorum. Gercekte de sert konustugum cok oluyor. Gercekteki benden soguyup, benimle artik fotumda konusur mu aceba? Ahsgsgdhs

25. Kardesimi foruma uye yaptim. Cok mutluyum lan. :D Kardesi foruma uye olan biri vardi. Cok ozeniyodum onlara. *-* Yalniz burda burda saf/guleryuzlu davraniyorum. Gercekte de sert konustugum cok oluyor. Gercekteki benden soguyup, benimle artik fotumda konusur mu aceba? Ahsgsgdhs

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.