Jump to content

kirpii

Üyeler
  • İçerik sayısı

6
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Karmaşık
    kirpii got a reaction from Nani youkai in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Denemede sosyal sormadılar   Ben her türlü mezun olurum lütfen
  2. Beğen
    kirpii reacted to pegasusejder in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Yoo o kadarsın. :D 

Haha pekii kullanırım ara ara. D: 

Ben gençlikten çıkalı çook oldu... :)
  3. Üzgün
    kirpii got a reaction from pegasusejder in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Annemler diyor 
  4. Üzgün
    kirpii got a reaction from pegasusejder in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Evet kaybettiniz :D
  5. Beğen
    kirpii reacted to pambuk in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Güünaydın herkese 
    2 gündür ilk ben yazıyodum serimi elimden aldın asdfs
  6. Harika
    Eveet :DD  Teşekkür ederiim 
    Evet diğerlerini beğenmedim :D 
  7. Beğen
    kirpii got a reaction from Freesia in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Günaydın
    Günaydın hoş geldin 
  8. Beğen
    kirpii reacted to Ohayou_Kerem in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    HAHAHA:D Geçmiş olsun. Ben de bir keresinde sandalyeye yaslanırken düşüp kolduğun kaplamasını yırtmıştım :D Az çok anlayabiliyorum seni.
  9. Beğen
    Hahaha eminiz. :D 
  10. Beğen
    kirpii got a reaction from Ohayou_Kerem in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Günaydın herkese 
  11. Beğen
    Öyle olsun bakalım Hawa Hanım. :) 

Haha hadi hayırlı olsun o zaman, tamam kızım dalgalı senin saçların, kıvırcık diyeni dövelim. :D 
  12. Harika
    Haha :D tamam
  13. Beğen
    Günaydın ikinize de :D

Şu güzel mi güzel şarkıyı şuraya bırakıyorum, gününüz şenlensin :D

14. Beğen
    Ayh içim dışım okey oldu yeter artık :D Çok soğudum o oyuna karşı artık, bilsem bile izliyorum en fazla yancı olup çay içiyorum işte :D

Sen nasılsın nasıl geçiyor bayram? Tatlılar bitti mi? :D
  15. Beğen
    kirpii reacted to saku in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    tamam tamam en 180 sensin :D

doğrudur cennetten arazi falan istersen bir discord uzağındayım unutma ;))
    nedir bu gencecik yaşımızda sınavlardan çektiğimiz... benim arkadaşlarımla saatler uymuyor anca yazın oynıycaz herhalde :/
  16. Beğen
    Olsun gene de ortada hocanın yanlışı var hala. :D Dersi ona göre işleseymiş veya quiz'i ertelesin... 

Ooo motivasyon fışkırtmaca. :D 
    Haha tebrikler o zaman. :)) 
  17. Beğen
    Oo diyorsun :D O zaman üçüncü sezon çıkana kadar bekleyip başlarım ben de :D
    Çinlilerin savaş sahneleri çok uçuk kaçık oluyor :D
    Haha öyle diyorsun ha :D Kenichi kadar bölümü varmış, yakın zamanda biter mi acaba? Bitince başlamayı daha çok seviyorum :D
    Seni çok anlıyorum kader ortağım 
  18. Beğen
    Herkese günaydın  
    Gününüz güzel geçsin <3
  19. Teşekkür
    kirpii got a reaction from exdegie in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Yani birazını yapabildim :D

Kolay gelsin
  20. Harika
    kirpii got a reaction from Caprihorn in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Yani birazını yapabildim :D

Kolay gelsin
  21. Beğen
    kirpii reacted to Ucanbirkedi in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Herkese günaydın,güzel bir gün geçirmeniz dileğiyle...
  22. Beğen
    kirpii reacted to syncdes in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Herkese günaydııınn!! Musmutlu bir gün diliyorum herkese. Ben güne güzel başladım umarım gerisi de öyle gider. Göz ucuyla baktım dünden biriken mesajlara ve birazdan başlayacak dersime doğru gidiyorum...

@burakwozhoş geldiin. :) Ben de biyomedikal mühendisiyim. Görüntüleme dersleri, mantığı falan derken canımın çıktığı bir dönem olmuştu ama gerçekten en sevdiğim derslerden biriydi. Umarım severek okuyup bitirirsin bölümünü İzmir'de olamasan da.. İzmir'e dönmek için çokça dua ettiğine emin ol ama önce şu pandemi için lütfen. Antalya'nın ortasında Antalya özleminden gideceğim ben de çok yakında....
  23. Beğen
    Haha biliyorum da pek yazmadığından dedim. :) İyiyim, sen nasılsın? :) 
    Hahaha evet bir de onun devamı var yani. :D 
    Hahaha yani ne doğru ne yanlış diyelim. :D Teşekkürler takip için. :) İstediğin gibi gelip konuşmaktan çekinme. :) 
    Haha sabah girememişsin demek, oh ne güzel kaçırdığın dersleri görebileceksin. .D 
  24. Beğen
    Günaydınnlaar.
    Umarım iyisinizdir. Bana çok da gün aydın olamadı zira hala dünü yaşıyor gibiyim. Yine sağa sola dönmeli bir gece geçirdim :/ Umarım sizler zımba gibi başlamışsınızdır güne 
  25. Beğen
    kirpii reacted to syncdes in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    alıngan günümdeymişim demek ki. :D Mantarın üstüne lor peynir atan biri yüzünden mantar yiyememiş olmam pek? Hahahah. Kendi de sevmedi sonra canım babacığım. Anladım anladım. Kapılar kapalı ders çalışacağım bugün o yüzden. :D

Kızmadım kızmadım. Kızmam kolay kolay. :D Mantar hayal oldu ama neyse. Bir dahakine kimseyi sokmayacağım mutfağa kendim yapacağım mantarımı. 

Günaydın herkeseee. Bugün derslerimden birinin notlarını tamamladıktan sonra geldim. Kendimi sınırlandırıyorum. :D Birazdan başka derse atlayacağım. Kendinize iyi bakın. Sizi birbirinize emanet ediyorum. :D Hawa ben de emojideki haldeyim şu an çocuklarım çok güzel söylüyorlar. Hatta japonca bir saniyee size de atayım. 

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.