Jump to content

Ohayou_Kerem

Üyeler
  • İçerik sayısı

78
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

10

İletiler bölümüne Ohayou_Kerem kullanıcısının eklediği dosyalar

1. syncdes, 41 dakika önce tarihinde yazdı:

Dün her yer aşırı tıklım tıklım olunca ben düşünmedim gezmeyi hiç ya, arkadaşlarım çalıştığından dolayı onlarla da yasak olmadığı saatlerde görüşemiyorum. Aslında dün üniversiteden bir arkadaşım eğitim için Antalya'ya gelmiş, buluşalım dedi ama otobüse binemeyeceğimden (tıklım tıklımdı dün) gidemedim..  Yok mu ödev hakkında bilgisi olan arkadaşın peki? Beni gerer ödevler hahah. 

Teşekkürler çok bir şeyi ya spesifik olarak. Genel kan değerleri, şeker ölçümleri falan. Uzun zamandır yaptırmamıştı da kontrol amaçlı. Bayram sonrasında olunca şekeri yüksek çıkmış biraz hatta ben kontrol ettim bildiğim kadarıyla e nabızdan.

Aslında dün buralar da çok kalabalıktı. Özellikle Beşiktaş'ın şampiyonluğu dolayısıyla Maçka Parkı tıklım tıklımdı fakat biz aralarından tüyüp sessiz yerlere gitmeyi başardık bir şekilde :D Bir de burada çok fazla alternatif oluyor, otobüs olmadı tramvay felan derken boş bir ulaşım aracına denk gelebiliyorsun :)

Ah ah... Kimsenin ne işlediğimiz konusunda en ufak fikri yok :D O kadar saçma bir durum ki, soruların cevapları bile var elimizde fakat yine de konuyu anlamıyoruz :D Gerçi şu an biraz tembel bir ruh halindeyim onun da etkisi var :/

Aa anladım. Spesifik bir şey olmamasına sevindim. Arada bu şekilde kontrole gitmek önemli gerçekten. Umarım tahlil sonuçları da tertemiz çıkar :)

2. syncdes, 17 dakika önce tarihinde yazdı:

Her zaman. :)

Hoş buldum, iyiyim genel olarak. Sabah bir dersim vardı ona katıldım falan öğleden sonra babamla hastaneye gideceğim tahlil sonuçları gösterecekmişiz.. Evden çıkasım yoktu ama ordan deniz kenarına ineriz dedi beni bi cezbetti. :D Azıcık gezeceğim yani. Sen nasılsın?

İyidir ben de ne olsun. Gezme tozma işlerini dün hallettim, bugün de bir ödev yapmam gerek ama gram bilgim yok ödev hakkında, koltukta uzanıp yapmasım mı acaba diyorum :D Deniz havası iyi gelir ya, hem babanı da yalnız bırakmamış olursun.

Bu arada geçmiş olsun nesi var babanın? Ciddi bir şey değildir umarım. 

3. syncdes, 52 dakika önce tarihinde yazdı:

Yurt hayatımda uzun bir süre poşet çay içmiştim o yüzden ondan uzuuuun bir zamandır uzağım, evde de bulundurmuyorum. :D Ben de dünün acısını çıkarıyorum şimdi çayımla geldim bu kez pcnin başına. :D

Şimdi çayımla beraberim, mutluyum. :) Ama uzun zamandır yeşil çay da içmemiştim sanırım, ramazan olunca baya bir şeyi unutmuşum iyi geldi sonradan teşekkür ettim babama. :D Soğumuş çay da bizi üzer..

Merhabaa bak şimdi de sabah hatta öğlen oldu. :D Senin adına mutlu oldum. Umarım hep istediğin çayı içersin. :bye2-onion-head-emoticon:

Herkese günaydın, tünaydın. Hangisini istiyor iseniz. :D 

Sabahım zaten aydındı, öğleden sonrası için ben bir adet Tünaydın alayım oradan, teşekküler :)

Hoş geldin bu arada. Nasılsın?

4. pegasusejder, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Bi pegasusejder summon edilmez, ancak ve ancak kendisi isterse teşrif eder. :)

Herkese günaydın. :)

:cool-onion-head-emoticon: haha şimdilik böyle pegasus efendi ama bu büyü de ustalaştığımda göreceksin sen asıl. Tüm müdavimlere hükmedecek tek yüzüğü dövüyorum şuan. Kendinizi kollayın :cool-onion-head-emoticon:

Hawa, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Günaydın:magic-right-crazy-rabbit-emoticon:

Günaydın herkese :D

5. Pseudohomophylus, 7 dakika önce tarihinde yazdı:

Bu kadar basit ve zahmetsiz bir şey sevilmesin de ne yapsın :floating-crazy-rabbit-emoticon:

İhtiyaç olduğuna yemin edebilirim ama etmeyeceğim insanların sosyalleşme ve iletişim ihtiyacı Maslow ihtiyaçlar hiyerarşisinde bence en altta yer almalı :cute1-onion-head-emoticon:

Aynen denenmedikten sonra aşılmayacak duvar yoktur hele bir çalışalım gerisi her türlü hallolur^^

Güzel dileklerin için ben de teşekkür ederim

Haha öyle gerçekten :D

Ben sizin gibi olaya bilimsel yaklaşamayacağım ne yazık ki :D Ama illa bir kaç kelam etmek gerekirse, insan için "zoon politikon" der susarım... :cool-onion-head-emoticon:

Ben teşekkür ederim :D Seninle konuşmak her daim çok zevkli :D

Ben de ufaktan kaçayım artık, saat ne ara bu kadar geçti acaba :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

Biraz uyusam iyi olur. Sohbetin için çok teşekkürler, hayırlı geceler :) :bye1-onion-head-emoticon:

Not: Yeni pp hayırlı olsun :D

6. Pseudohomophylus, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Balkonsuz evde yaşayamam. İki adımlık da olsa balkon olacak ki sandalye atıp gözleri kapatıp müziğin ritmini iliklerimize kadar hissedelim :happy-onion-head-emoticon:

İyi geceler Freesia-san, ben teşekkür ederim umarım görüşürüz

Allah rahatlık versin :bye1-onion-head-emoticon:

Yürümek paha biçilemez bir yeti benim için saatlerce nereye olduğunun bir önemi olmaksızın ayaklarım yara bere içinde de kalsa sanırım yürüyebilirim. Boş yapmak benim için bir lüks umarım bu lüksümü nefes almaya son verene kadar sürdürürüm

Sohbeti güzel insan olunca boş yapmanın tadından yenmiyor efendim :wow2-onion-head-emoticon: 

O zaman ders çalışman için sana da dua edem belki faydası olur

Burada o kadar çok sınavzede var ki dua edilecek... hepimize başarılar diliyorum umarım emeklerimizin karşılığını misliyle alırız:sleeping-onion-head-emoticon:

Yürümek konusunda benzer hislere sahibiz :floating-crazy-rabbit-emoticon: Benim de kulağımda kulaklık olduğu sürece Fizan'a kadar giderim gibi geliyor :D Haha umarım boş yapma yer yer bir ihtiyaç gibi geliyor bana :D Umarım bu lüksünü hep sürdürürsün :D

Dualarınız için şimdiden çok tişkürler :serenade-onion-head-emoticon: İnşallah hepimiz emeklerimizin karşılığını alırız. Halledeceğiz efenim halledeceğiz, sınavdır kıldır yündür hepsi hallolacak :smoking2-onion-head-emoticon:

Spoiler

force.gif.b4434c68a07d94057da4eb9c18a503d9.gif

7. Pseudohomophylus, 14 dakika önce tarihinde yazdı:

İstanbul haa... ii nee... Senin adına sevindim :whistling-onion-head-emoticon:Galata taraflarında uğrarsan Viyana Kahvesi'nden benim adıma bir kahve içiver şimdiden özledim bile oraları nasip bakalım bir daha ne zaman yolumuz düşecek İstanbullara

Ben saf yürümeyi özledim

Sanırım bu hafta sonu sabahın köründe köpeklere rağmen bir yürüyüşe çıkmak isterim onun dışında bugün temizlik ders çalışma yemek ve yine ders çalışmayla geçti akşam 10dan sonra da arkadaşlarımla eskileri andık güzel bir gündü paslanmamışız boş yapmada

Sizin adınıza sevindim ablamlar da yeğenlerle parka gitmişler, çimlerde bile oturacak yer kalmamış:suicideoniplz:

Dışarıda da olsanız insanca fakir yerlerde takılmanızı naçizane tavsiyem olarak belirtmek isterim

İvit doğma büyüme bir şehir bebesiyim efendim :D Haha eğer yolum düşerse bir uğramaya çalışırım mutlaka :D Açıkçası bana yürüme olsun, her yere yürürüm ya. Yanımda arkadaşlarım olunca (biz de senin gibi boş yapmada halen iyi durumdayız :D ) tadundan yenmiyor. 

Ahh ah... Ders çalışmak... Ramazan ayındaki düzenime o kadar alıştım ki hala tam toparlanamadım, bir ara benim de bakmam lazım o işlere :boohoo-crazy-rabbit-emoticon:

Freesia, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Evet, tedbiri elden bırakmamak lazım. Bizim buralar çok kalabalık yerler değil ama ne olacağı belli mi olur en iyisi bir süre daha evde kalmak olmadı balkona cıkarız artık. :D

Uykum gelmişken yavaştan yatsam iyi olur. Sohbettiniz için teşekkür ederim. <3 Umarım bir daha görüşebiliriz. İyi geceler.:bye1-onion-head-emoticon:

İyi geceler :bye1-onion-head-emoticon:

8. Pseudohomophylus, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Seni uyutmayan nedir? Beleşe dert dinlenir:snack-crazy-rabbit-emoticon: işin şakası bir yana uyku önemli arkadaşlar -benden duymuş olmayın-:teehee-crazy-rabbit-emoticon:

Aşk haa... o konuda konuşmayalım benim IQ'um yetmiyor o konulara küçücüğüm ben daha Kerem arkadaş:wow1-onion-head-emoticon:

Giderken kaçış müziği atıp topuklarım genel olarak Mika-chan'dan bu yana alışkanlık oldu, gerçi ilk kimin başlattığını da hatırlamıyorum muhtemelen Mika-chan'dı.

Ee neler yaparsınız? Tam kapanma sonrası en çok neyin özlemini giderdiniz?

Hahaha :D Merak etme ben de bu konular hakkında pek yetkili bir mercii değilim efenim :)

Bugün liseden arkadaşlarımı tavladım :pretty-onion-head-emoticon: Uzun süredir bir yerlere çıkmıyorduk. Biraz Beyoğlu, Cihangir oradan da Nişantaşı, Bomonti derken Allah yürü ya kulum dedi, biz de bol bol yürüdük :D Hava da şansımıza inanılmaz güzeldi, gerçekten ihtiyacımız varmış biraz yürüyüş çok iyi geldi. Hazır gitmişken müdavimi olduğum kahveciden kahvemi de aldım :serenade-onion-head-emoticon: Baya tatliş bir gündü benim açımdan. 

Siz neler yapmaktasınız efenim?

9. Pseudohomophylus, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Hmmm.. Nabersin Freesia? Sen de mi gece kuşusun ?

İçeriği Görüntüle

tenor.gif?itemid=12711012 

Süpersin bu yol devam gecelerin fatihi Kerem:)  şu aşinalığın verdiği mutluluğu başka hiçbir şey vermiyor bugün güzel bir hasret giderdik özlemişim onları :wow1-onion-head-emoticon:

Öyle düşün o kadar izledim aklımda tek bir kelime kalmış

Kaçan birini kovalarsın da bir yere kımıldamayan insan neden kovalanır anlamıyor benim beyin

Gidiyor musun ... Karpuz kesecektik daha :big-eye-onion-head-emoticon:

Haha teşekkür ederim :D 

Sorma ya :D Bir yandan da hak veriyorum aslında ya, Tada Banri de çok acayip vaka yani, bir var bir yok anlayamıyorsun :D Normalde dizinin başında bu kız hayatta birinin peşinden koşmaz dersin ama aşk işte neler yaptırıyor :D

Sen önceki mesajında hayırlı geceler deyince uğrayıp gidiyorsun sandım, yoksa buradayım bir süre daha :D

:happy-onion-head-emoticon:

10. Pseudohomophylus, 7 dakika önce tarihinde yazdı:

Merhabalar  gece oldu gerçi :')

İstediğim çayı içtim hem de çaydanlığın dibini görene kadar :cheer2-onion-head-emoticon:

Sence de biraz az olmamış mı bu verdiğin bilgi...

Neyse Golden Time değil çünkü izlediğin anime o olsa tek hatırladığın şey "Banri!" olurdu

1 anime eledik hadi yine iyisin:onion_yep_by_7anime7drawer7:

Hayırlı geceler Dutluklular ve diğer forum sakinleri:thank_you__onion_by_elcerbero:

Hoş geldin Homhom senpai :D Hep seninle denk geliyoruz :D (buranın gece bekçisi olma yolunda ilerliyorum ondandır :D) 

Valla beni demlik çay kesmedi üstüne sallama çay bile içtim :relax2-onion-head-emoticon:

Haha Golden Time'da öyleydi dimi ya... Yazık Koko'ya bir ara sürekli peşini kovalıyordu çocuğun :D

Hayırlı geceler :bye1-onion-head-emoticon:

11. unutkan, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Merhaba derdime çare olmanız dileğiyle 
    sizin başınıza gelip gelmediği hakkında bir fikrim yok fakat bu iki haftadır düşünmeden edemediğim bir konu var 
    neyse uzatmadan konuya geçeyim  
    unutmuş olduğum bir seri yüzünden  ne karakterlerin isimleri ne yüzleri ne mekan tek hatırladığım ses 
    Ana Kadın   karakter    Erkek karakterin başına bir şey mi  geliyor veya ayrılıyorlar mı  bundan da  emin değilim 
    sadece hatırladığım iki cümle ağlar bir şekilde Anata ga Anata ga   
    başka hatırladığım bir şey yok izlediklerime baktım  liste olarak eksik ekleme olasılığına karşı bilgisayara yapmış olduğum listeye de
    baktım tek tek yok bulamadım bir türlü
    böyle bir sahne hangi seri hakkında bilgi sahibiyseniz beni  çok sevindirmiş olursunuz
    Teşekkürler.

Üzgünüm fakat hiç çağrışım yapmadı. Anime bulmak için anime yardım diye ayrı bir konu başlığı var, orayı deneyebilirsin fakat çok çok az bilgi var elinde, pek umutlanma :/

Freesia, 9 dakika önce tarihinde yazdı:

İyi geceler. :3

Haha, hemen bana da öğret arada moralim bozulduğunda bende summonlarım. :D

Haha :D Henüz yeni öğrendiğim bir büyü tam ustalaşmadım hala ama olur öğretirim sana da :D 

12. syncdes, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Merhabaaa iyi akşamlar. Mutlu bir gün geçiriyordum kiiii babamın akşam için siyah çay yerine yeşil çay demlediğini görene kadar. Kupama yeşil çayımı doldurdum ve pcnin başına geçtim. Normalde severim ama şu an elimde siyah çay olmalıydı. :boohoo-crazy-rabbit-emoticon:Siz umarım iyisinizdir ve istediğiniz çayı içebiliyorsunuzdur. 

İyi akşamlaar hoş geldin :D Ne hissettiğini çok iyi anlıyorum ya, keyif çayı dediğin siyah çaydır yani :D Neyse günün güzel geçmiş, derdin bu oldun boşver :D

Ben de iyiyim çok şükür. Çayım da var fakat soğumuş ne yazık ki :D

13. Halihazırda böyle bir konu olduğundan yenisini açmak istemedim

:admire-onion-head-emoticon: Herkesin 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı'nı en içten dileklerim kutluyorum :) :admire-onion-head-emoticon:

Kurtuluş savaşının kıvılcımlarının atıldığı bu güzel günde, gününüz güzel, mutlu ve verimli geçsin :D 

Umarım hayatınızdaki tüm dertler karşısında Kurtuluş Savaşı ruhuna sahip bir asker edasıyla dimdik durabilirsiniz :D

Seviliyorsunuz.

Spoiler

19-mayis-wnoC_cover.jpg

14. Freesia, 4 saat önce tarihinde yazdı:

Tünaydınlar. Keyfin yerinde bakıyorum. Sınavın iyi geçti herhalde. Darısı finallerin başına artık :D

Haha evet enerjim iyi bugünlerde :D Bayram yüzünden bir haftadır spor yapamamıştım, bugün tekrar başladım o da biraz iyi geldi. Eh işte fena geçmedi diyelim :D İnşallah :D

Zorojuro, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Selam

Ve aleyküm selam :blush-crazy-rabbit-emoticon:

15. Kekkai Sensen

Spoiler

Bu kadar güzel anime bu kadar kötü işlenebilir herhalde. Hele ikinci sezonunun yarısından fazlası filler. Dolayısıyla finali bile yok adam akıllı.

Nisekoi

Spoiler

Biliyorum türü dolayısıyla böyle ama yine de çok kötüydü :D

Shichisei no Subaru

Spoiler

Yarım yamalak kalmış bir şey işte.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.