Jump to content

Freesia

Üyeler
  • İçerik sayısı

62
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

7

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Freesia got a reaction from FeyoChama in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    İyi geceler, bende artık yatsam iyi olur :D
  2. Beğen
    Freesia got a reaction from FeyoChama in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Matematik öğretmenliği bölümü farklı ama istersen ön lisans yapıp öğretmen de olabiliyorsun.
    Ben bölümü bitirince ön lisans okuyup bilgisayar mühendisliğine geçmek istiyorum :D
  3. Beğen
    Kolay gelsin 
  4. Beğen
    Matematik bölümü okuyorum daha ilk senem :D

Ppni her görüşümde tekrar izleyesim geliyor ama biraz üşeniyorum :D
  5. Beğen
    Güzel animeydi be... Belki bir ara tekrar izleyebilirim, şu vizeler bir bitsin de :D

6. Beğen
    higurashi nasıl bir anime ilk defa ismini senden duyuyorum .
  7. Beğen
    Öyle belirli bir türüm yok konusu ve karakterleri iyi olan animeleri severim 

Steints gate , clannad ,fullmetal alchemist brotherhood ,attack on titan, code geass , zankyou no terror, Seishun Buta Yarou wa Bunny Girl Senpai ,hellsing ultimate diyebilirim
  8. Beğen
    İyidir sağolasın, senden naber :D
  9. Beğen
    Ne tarz animeler seversin ? 
  10. Beğen
    Hayırlı sahurlar :3 
  11. Beğen
    Tamamdır gizem animelerini zaten çok severim. Nasıl gözümden kaçtı anlamadım ,İzlenecek listeme ekledim . Teşekkür ederim 
  12. Harika
    Freesia reacted to pegasusejder in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Hahaha psikolojik açıdan çalışmalara başlıyorum hemen. :D 
  13. Beğen
    Ooo Martin gerçekten güzel kitaptı, kesinlikle tavsiye ediyorum, okuyunca haber edersin. :)) 
    Evet onları memlük yapması biraz uzun sürüyordu. :D Haha evet ben Nord veya Veagir nişancısı kullanıyordum oklarda. :D 
    Gördüm gördüm. :D Maşallah herkese başlatacağız. :D 
    Oh oh ne güzel şeylere vesile olmuşuz öyle. :) İyi yapmışsın, bu kitap hakkında bir inceleme mi yazsam ki acaba? :D 

Bu arada söylemiş miydim hatırlamıyorum ama otomatik portakala başlamayı düşünüyorum bende. :) 

Herkese iyi geceler. :)
  14. Beğen
    Freesia reacted to kirpii in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Günaydın
  15. Harika
    Freesia got a reaction from syncdes in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    O da loncaya arkadaşlarının geleceği güne kadar göz kulak oluyordu ya, bilemiyorum bana kalırsa biraz benziyorsun :D
  16. Beğen
    Freesia got a reaction from exdegie in Merhaba çizimlerime bir bakabilir misiniz   
    Çizimlerin bence gayet güzel. Herhangi bir göze battan kısım yok :D .Ama illaki kusur bulmam gerekiyorsa, çizimlerinin biraz düz olduğunu söyleyebilirim karaktere kendinden bir şey katmalısın. Orijinal yapımda göremeyeceğimiz şeyler çizmelisin (fanart misali). Bu şekilde gerçek potansiyelini ortaya çıkarabilirsin. Elinden geleni yap .İyi şanslar. İyi forumlar :D 

17. Beğen
    @syncdes ve herkese hayırlı sahurlarrr, inşallah gününüz güzel geçer. :)) 
  18. Beğen
    Haha takılıyorum ya. :) Yani kendi adamlarına karşı sevgi dolu ama insanlara saygılı ve nazik değil, ne olacağını umursamıyor ve bir şey hissetmiyor lakin eskiden insan olduğu için zorla bir emptai kuruyor gibi.
    Haha 1181 sadece görünen. :D Teşekkürler. :D 
  19. Beğen
    İyi geceler sana da. :)) 
  20. Harika
    Freesia reacted to dwashere in Merhaba çizimlerime bir bakabilir misiniz   
    yorumun için çook teşekkürler kesinlikle tavsiyeni ciddiye alacağım ?
  21. Beğen
    Freesia got a reaction from syncdes in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    İyi gecelerr :D 
  22. Beğen
    Freesia got a reaction from kalikaa in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Sabırsızlıkla bekliyorum :D
  23. Beğen
    Freesia got a reaction from Ohayou_Kerem in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    yok ya politikacılardan beni doyuracak kadar kan çıkmaz gibi 
  24. Harika
    Freesia got a reaction from Luna6528 in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
  25. Harika
    Freesia got a reaction from kalikaa in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.