Jump to content

LeornKayn

Üyeler
  • İçerik sayısı

674
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

25

Durum güncellemeleri bölümüne LeornKayn kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Forumun canın bu kadar sıkıldığını bilmiyordum :D

1. free word

free word

sabah barış admın toplu ban atacak bize bence :D

2. LeornKayn

LeornKayn

Durumun son kullanma tarihi geçiyor yorum atıyor yaaaaa... :D

2. Ulan Leo azıcık sıkıp çalışacaktın o lys sınavlarına...bak olum sana 2 sene daha şans veriyorum çalışacaksınz dedi kendi kendine...Narutoyu örnek almam lazım yada Rock Lee daha iyi örnek olabilir :D

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. LeornKayn

LeornKayn

Senarist olmak gibi bi uçuk hayalim var :)) buda yolu senaristli bölümü olmadığı için sinema tv ve radyo tv sinema bölümüne çıkarıyor ki Türkiyede bu bölümlerle ilgili işlerde genelde torpil var diye duydum eğer iyi okuldan değilsen çoğu kişi iyi bir okul kazanamıyorsan gitme o bölüme diyor...

3. AlmightyAA

AlmightyAA

e nediyim şimdi haklılarmış :D ben bilgisayar mühendisliği istiyordum büyük ihtimalle sakaryaya gideceğim

4. LeornKayn

LeornKayn

Mattan çaksam giderdim...ama biri bana kalkıp yardım ederse pc hakkında öğrenirim severim pc olaylarını araştırmayı olmadı bi pc'nin yanında işe gireceğim zaten...

3. Korkmak isteyene Outlastı öneririm oyun olarak gerçi temmuz sayısındada göstermişler oyunu sadece pencereden içeri girip kapattım oyunu korku oyunu adamı değilim ben :D o atmosfer beni geriyor...

2. free word

free word

paralı dostum

3. LeornKayn

LeornKayn

Her oyun paralı,yok ama ben korsanda indiririm beni bozmaz dersen indirebilirsin nosteam'dan...ama paran varsa al derim verdiğin paraya değer harbi harbi korkutur...akıl hastanesinde gece tek başına şüpheli olaylar var ışık yok ortalıkta elinde sadece kamera ve tek ışık kaynağın elindeki kameranın gece görüşü silahın yok savunmasızsın adamlar ise akıl hastaları :D

4. Cувєя efsanedir. :)

Cувєя efsanedir. :)

:D Baya ekşın yani bide gece oynaması olur onu ama sesi fazla açarsam ben bile korkarım yani heralde :D Slender man da baya bilindik ve korku dolu bi oyundur hemde hamachi sayesinde arkadaşlarınla kurup oynayabiliyosun diye biliyorum. (yanlışda olabilir.) farklı farklı modları var ve free oyun :)

4. Naruto ship. ultimate ninja stormu sonunda kurabildim nosteam sağolsun...şimd Outlast oynıyalım indir dedi kuzen de ben oynıyamam onu ya harbi oynıyamam Half life 2 De ravenhoothu zombili kasabayı hileyle geçmiş adamım ben :D mermileri sınırsız yapıp...

5. Naruto ship. ultimate ninja stormu sonunda kurabildim nosteam sağolsun...

6. Korra'nın 3.sezonunu acaip sevdim ben ya ilk 3 bölüm fena başlamış...hele o toplanan çete yokmu acaip iyiler Zuko ihtiyar ama karizma hala...o aşk üçgeni mevzusuda yoktu ilk 3 bölüm o kadar keyifle izledim ki bozmazlarsa bana göre korranın en iyi sezonu olur...aksiyon sahneleride baya bi iyi geldi...Asumi kalkıp tekrar mako denen elemanla çıkarsa çok pis laflar ederim diziye o bozmasınlar bu gidişatı...

7. Şu an ne dinliyorsun konusunda beğendiğim yeni bir müziği paylaşaçaktım ki açarken bölümünü dedim içimden oğlum bu admin sinirli sinirli dolanıyor etrafta bak kesin o konuyu gereksiz bulup ve çokça şarkı paylaşanlar yüzünden kapatmıştır sanırsam haklıyım dimi ? yahu ben oradan ne güzel müzik grupları keşif ediyordum kimi suçlasam kararsız kaldım deli gibi oradan şarkı paylaşan ve konunun kapanmasına zemin hazırlayanlaramı yoksa konuyu temizlemek yerine yok eden adminemi...

2. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Sadece adminler yetkili değil ki, dolu kişide bu yetki

3. TKomuro

TKomuro

yazık olmuş ama :D o kadar müzik falan :D

4. Kaxell

Kaxell

olmadı bunu dinle kendine gelirsin: (İntikam) http://inciswf.com/15kisiyesaldirdimlan.swf

8. Post kasma nedir ya abi harbi varmı o mantıkla bu forumda mesaj atan...hadi animetürktv'de var ama burada pek görmedim ben sanırsam yanlış yerlerede bakıyor olabilirim yada çok iyi niyetliyim :D

2. LeornKayn

LeornKayn

Düşünmüyorum olması gerekmiyormu yazının gidişatına göre :D

3. free word

free word

hayır beni en çok üzen şeylerden biri yeni bir FC açacaktım ayarlamıştım da ama şimdi açamam -_-

4. Toprakezgi

Toprakezgi

Hala düzeltmedi. Demek ki inatla foruma girmek istiyor. Azmine hayranım Ayhan. ashdlasjhd

9. Lol yayını yapan bir koreli ama tamamen TÜRKÇE annesi ve babası müslüman olduktan sonra TR'ye gelip burayı çok sevip burada kalma kararı almışlar :D asyalı eleman bulduk bak çok iyi :D http://www.twitch.tv/asankos

10. Zeyzey forumun sevgi yumağı valla :D nedir bu sevgi nedir bu mutluluk nedir bu forum sevdası...nerde kaos nerde şiddet nerede öfke nerede nefret İtachiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

2. ohmy34

ohmy34

ben en çok "bana aitsin" resmini beğendim çok anlamlı geldi ama şimdi düşününce herkes resimleri kendine göre yorumlar

3. Nayru

Nayru

'Ruhlarımızı kurtar' da benim favorim bna çok derin anlamlı geldi :D

4. minik animesever

minik animesever

Hepsi çok güzel ama ben çok bana aitsini beğendim :D

11. Dün Japonya Fildişi maçını izledim ilk açtığımda sevinçliydim bizimkiler Honda'nın(kendisini fifa transfer etmişliğim vardır) golüyle 1-0 öndeydi Fildişinde oyuna Drogba girdi birden oyuncuların özgüveni bi arttı kaptan etkisi sanırsam sonuç 1 dk içinde 2 gol 2-1 yenildi bizimkiler...

1. Nayru

Nayru

özeti izlerken bile içim acıdı favorim brezilya olmasına rağmen japonyayı da sonuna kadar destekliyorum

12. Gece kabusu gibiyim saat 03:57'de milletin durumların altına yorum atıyorum noel baba bile bu saate çalışmıyor...One piece 17 bölümdeyim Usop denilen böyle acaip bi burunlu arkadaş babaya hiç çekmemiş annesinin tıp demiş burnundan düşmüş tayfaya katıldı :D

2. LeornKayn

LeornKayn

İnsan tıklayınca korkutucu bir görüntü çıkıyor sanki roman satırı gibi güncelleminin içi :D

3. Mileydi

Mileydi

o kadar derken o.O bu 3. yawf belki 4. bilemedim şimdi :D sen uğramıyorsun ki buralara :( 1000 vuuvvv hadi bağalım hadi bağalım :D neresi korkutucu ?_? anlamadım o.O

4. ohmy34

ohmy34

usopp'un öyle olduğuna bakma ileriki bölümlerde çok fazla güçlenicek ve kas yapıcak hehheh :D izle 300. - 400. bölümler çok güzel ve bir tane çok önemli tarihi savaş var kesinlikle o sahneyi izlemeden bırakma ! (çoğu arkadaşım sıkılıp bıraktı ne yazık ki :c )

13. Ve Leo artık liseli değil :D özliyecem seni lise...bekle beni üni ama belki bekle kesin değil belki gelemem :D

1. Namida

Namida

Sonunda mezun da olduk :D

14. Bir öğrenci koca bir yılın geçtiğini yılbaşında değil okulun son günü geldiğinde anlar derki "olum ben buna sınava çalışacam derken ne kadar zaman vardı ne ara bitti" Okul bittiğinde bizim içinde o yıl biter :D en azından benim takvimim böyle işliyor...

1. Toprakezgi

Toprakezgi

Takvim benim icin de boyle isliyor cidden. Eylul senenin basi, haziran sonudur. Ben sene basi dedigimde Eylul'u kastederim karsimdaki Ocak anlar. Bazen karisiklik oluyor. :D

15. Dün One Piece'nin ilk bölmünü izledim güzel başladı...Bleach ve Naruto izleyip diğer 3.Büyüğü izlememek haksızlık olur millet övüyorsa bişe vardır dedim hiç sıkılmadım umarım gelicek bölümlerdede sıkılmam yoksa 648 bölüm çekilmez :D

2. quincy

quincy

Sende mi Amigo-san -_- bende sırf zoru yüzünden izlemek istiyorum ama seneye Ağustos civarı başlamayı düşünüyorum

3. LeornKayn

LeornKayn

O vakit 5 bölüm anime izler sonra manga döner sonra tekrar anime 5 bölüm izlerim :D böylelikle değiştirilen yerleride görürüz...

4. ohmy34

ohmy34

one piece de ilk 100-200 bölüm duygusal falan tarihi bir kaç dövüş sahnesi var izleyeceksen peçetelerini hazırla ben 3 ayda 600 bölümden fazlasını bitirdim. Şu an takip etmiyorum seriyi ama en yakın zamanda geri bakıcam

16. Touch animesinin 3.bölümünün finali çok iyidi Tatsuyanın havasına bak :D

17. Ayamaysın Özündü Ayamaysın Yaşavdan arıdım dep yılamaysın

18. Vikings belgesel diziymiş bende diyorum history chanel'da ne iş bu dizi :D Ragnar lothbrok tarihte yaşamış gerçek bir vikingmiş...ama adamlar ne pislikmiş be öyle valla Medieval Total War 2 oyununda Danirmarka'yı almama rağmen hiç o zamanın Danimarkası gibi oynanamışım ben :D modern takılmışım

19. Demin animezde Sailor Moon animesine baktımda seslendirmeleri çok hoş sırf seslendirmeler için bile izleyebilirim :D zaten öylede oldu alt yazı bölümün yarısından sonra gözükmesine rağmen izledim :D

2. Centılboy

Centılboy

hahahhh aman yanlış hatılamıyorsam 9:30 veya 9 dan önce açmayın kidz de pepe tarzı çizgifilm izlersiniz :D

Not: D gray man, naruto, bleach hepsinin ilk bölümlerini veriyor başa al al izle :D :D

3. LeornKayn

LeornKayn

Aynen bende Bleach'e o kanal sayesinde başlayıp bu foruma adım atmıştım :D ne izlemiştim be çok güzel vakitlerdi valla 360 bölümü 1 haftada bitirdim...

4. Kaxell

Kaxell

yalnız benim kafa uçmuş... http://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/anime.php?id=15693 ahada bak yenisi çıkıyor. belki remake tir bilmiyorum kafa 1.000.000

20. 47 Ronini izleyeyim bakayım nasıl birşeymiş yaşasın korsan film yaşasın Jack Sparrow :D

21. http://www.haberself.com/h/8522/ bunlardan birini free worldun imzasında görmek istiyorum :P :D:D:DD:DD harbi ilginç hangisi izlemiştiniz gençler bu animelerden:D ve tepkiniz neydi :D
    2. ohmy34

ohmy34

anime indirmek istiyorum okulda boş derslerde izleyeceğim de çok alternatif var bildğin bir site varsa linkini atar mısın ?

3. LeornKayn

LeornKayn

malesef hiç oralarda parmağım olmadı net üzerinden izlerim genelde :)

4. free word

free word

ben buun neden geç gördüm :( yaparız bir ara abicim :D

22. Supernaturel 9 sezon sezon finalinde bak işte bunu beklemiyordum dedim bu kardeşler ne çekti be hayattan :D

2. quincy

quincy

Aynen iyice sıkmaya başladı.Bakalım bi daha ki sezon toplu ölüm mü olucak yoksa sıra Sam de mi :D

3. LeornKayn

LeornKayn

Dean acaba tekrar insan olabilecekmi onu merak ediyorum...çünkü hiçbir şeytan şuan insan haline dönemedi...

4. quincy

quincy

Adam öldükten sonra nasıl dirildiyse ve vampir olduktan sonra nasıl tekrar insan olduysa şeytandan yine insana döner merak etme :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.