Jump to content

LeornKayn

Üyeler
  • İçerik sayısı

674
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

25

Durum güncellemeleri bölümüne LeornKayn kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Fate serisini bitirince Fairy Tail'e başladım ne güzel animedir öle :D ilk defa animedeki böle ufak tipli bi karakteri sevdim Happy'den bahsediyorum :D ne rahat birşey öle :D Ayrıca Gray'ın üstündeki kıyafetleri fark etmeden çıkartması :D Alacakaranlıktaki kurtadamı oynıyan eleman gibi oda sürekli üstsüzdü :D ayrıca Fairy Tail loncası çok kafa lonca orada olmak isterdim...

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. LeornKayn

LeornKayn

Baktımda sevmem büyük olasıkla hoşuma gitmiyor o tarz çizimdeki ve o tarz karakterleri one piece sırf o garip tipler yüzünden başlamayan biriyim o derece diyeyim oradada abuk sabuk tipler var düşman dediğin cool olucak abi gizemi olucak eli ayağı düzgün olucak...fairy bitireyim gintamayada geçicem popüler adı duyulan animeleri bitirme çabasındayım :D

2. Fate Stay Night 17 bölüme kadar izlemiş biri olarak yorum yapacağım kısacası spoiler içerir Üvey evlat Emiya Shirou üvey evlatsın anladık insan yinede birazmı çekmez babasına...adam harem ağası olucak bu gidişle ev kızla dolup taştı...o kahraman archer haline nasıl geldin bilmiyorum Shirou ama bir önce gelsen iyi edersin şuan haraketlerin biraz sinirime dokumaya başladı...Lancer kıyamam yakışıklı abimize yine gelen vuracak giden vuracak gibi...Saber yine aynı yolda gidiyor fakat bu sever duyg...

2. LeornKayn

LeornKayn

Aslında Stay night'da Shironun Archer hali ana karakter olaymış direk çok hoş bir seri olabilirmiş fakat o gençlik yılları olmamış pek uymamış yani az bişe Kiritsuguya çekeymiş...

3. Estable

Estable

Ben Fate Zero'dan başlayan biri olarak Fate Zero'dan başlamanın daha iyi olduğunu sanıyorum :P Şu Fate serisinde beni en çok yiyip bitiren olay Angra Mainyuu olayı kasenin kirlenme nedeni 3 savaşta olup bitenler. Shironun archer hali ile bağlantısı olduğunu düşünüyorum yanılıyoda olabilirim. Görsel romanda Shironun archer haline yer verilmiştir herhalde.

3. Bu tiplemeyi nasıl kaçırmışım yahu :D aradığı olaya bak ya :D "duzlu fıstğım ile bira münasetime karışmıyacak" :D hep yidim hep yidim :D:D:D https://www.youtube.com/watch?v=ZiW8xV9FGi8

4. Hahaha Tom :D bu bölümü hiç izlememiştim merak ettim yahu Tom'a bak sen Howoyy http://u1312.hizliresim.com/1j/4/v5ktg.gif

1. KomşununOğlu

KomşununOğlu

bunu biliyorum :D

2. LeornKayn

LeornKayn

Ben ilk defa görüyorum bilsem bölümünü izleyecem valla :)

5. "Bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp" sözcüğü çoğu hocanın gerilerek sanki bak laf sokuyorum havalarında söylediği bir sözdür halbuki bu söz saçmalıktan başka bişe değildir bir biriyle çelişkilidir...Bilmeyen biri öğrenmemiştir ve öğrenmeyen biride bilemez sen kalkıp bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp dersen bende şunu derim bilmeyen biri ayıp işlemiyorsa aynı zamanda öğrenmenyen biridir çünkü öğrenmiş olsaydı bilirdi ve öğrenmeyip bilmediğine göre hem ayıp işleyip hemde nasıl ayıp i...

2. LeornKayn

LeornKayn

Karanlık suikastçı Leorn Kayn kendine dikkat edicektir fakat kendisi çok sakardır :D iyi geceler...bende Paprika'nın FF'sine bakıcam hazır vaktim var...

3. quincy

quincy

Adam haklı dağılın...

4. Tzu-kun

Tzu-kun

Evet bu cümle biraz yanlış anlaşılma yaratıyor fakat anlamında sıkıntı yok, belki şu şekilde olabilirdi: "Bilmemek ayıp değil, öğrenmeye çalışmamak ayıp."

6. Fate/zero Bugün bitirdim...izlemenyelere tavsiye ediyorum...Dizideki en iyi karakter Rider olan İskenderdir daima o herif kazansın istedim kaseyi bir insan bu kadar adamın dibi olabilir...Emiya kiritsugu acılar içindeki iyi niyetli kahramanımız çok acı çekmişin be bu herif Stay Night'da kahraman olarak çağıralabilirdi bile diğer kahramanlar kadar hayatından çok şeyler feda etmiş biri...Kotomine Kirei Caster bu herifin yanında daha az tehlikeli duruyor abi bu herifin ne istediği belirsiz n...

2. Mileydi

Mileydi

ne pis gaz gelmişim yazdıkça yazmışım kendimden tırstım biran o.O susuyor ve köşeme çekliyorum saygılar :D

3. LeornKayn

LeornKayn

Açtığım yorum konusunada atıcam bu yazıyı ben atınca yazarım sende bu yazdıkları toplar yorum atarsan temiz bir okunma düzeni olur :D ama aynı fikirdeyiz konularda ama bence boş karakter assassin'di ne yaptı ne etti belli değil bi numarısı yok :D

4. Mileydi

Mileydi

konu ilerlesin ortaya aksiyon ve bulmaca çıksın diye yapılan bir oyun du diye düşünüyorum diğerleri tuzağa çekmek onun haricinde bende pek bir etkisini göremedim :P

konulara bu şekilde hiç yorum yapmadım o.O yaparmayım meçhül -_-

7. Zekat veren bir kişi servetinin 40/1 ni veriyorsa ali ağaoğlunun zekat verdiği kişinin fakirliğimi kalır haahahahahaha :D aynı sene onda zekat vermek zorunda kalırmı :D

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

diş macunu esprisi güzel, her sene aynı saçmalıkları televizyonlarda izliyoruz gerçekten, birde ciddi ciddi cevap veriyorlar yaa televizyonda insan gıcık oluyor, yaşar nuri öztürk böyle dandik sorulara iyi cevap veriyor XD

8. Şuan annemle aynı odadayım annem fox'da bu izdivaçmıdır nedir onu izliyor arada kulaklık olmasına rağmen abuk sabuk olayları duyup şahit oluyorum Allah'ım ne zaman bitecek bu saçmalık bu nedir ya duydukça ayar oluyorum...şunun yerine anime olaydı ya nerede....

1. Skadi

Skadi

Ayni durum bende de oluyor ara sira :) Birak animeyi yerine pepe koysalar bile raziyim...

9. Bu nedir arkadaş...bir küçük kardeş kurtarabildi kendini bak o çocuğun geleceği parlakta bu şişko ergenin geleceği pek parlak değil :D

10. Bu ayva ne biçim meyvedir arkadaş çiğne çiğne yutamıyorsun... :)

1. Mileydi

Mileydi

yutabilirsen de boğazında kalıyo :D

2. LeornKayn

LeornKayn

Evet demin yutarken fark ettim :D su lazım şimdi bana :D

3. Mileydi

Mileydi

sırtına birisinin vurması lazım kuru kuru suyla olmaz :D

11. Legend Of Korra'nın 22.bölümünde gözüken Zuko'nun amcası Iroh'dan tamda kendisine yakışır bir söz seviyorum bu adamı :D "Karanlıkla tehtidkar görünen bir çok şey üzerlerine ışık saçtığımızda dost canlısı olurlar"

12. Hatırlanacak bir an- kore yapamı romantik dram sıktım kendimi ama nafile oldu ağlamakmı istiyorsun aç izle...ben izledim beğendim tavsiye ediyorum...ancak izledikten sonra uyuyana kadar kötü hissediyorsunuz...aşkı sevgiyi çok saf haliyle anlatan çok güzel bir film olmuş...ancak ben birdaha uzun süre kore dram filmi izlemeyim :D

1. Toprakezgi

Toprakezgi

Bir dizoden sonra bir hafta muzikleriyle kafayi buldugum oldu. Psikolojik olarak hazirlamak gerekiyor bunyeyi. :D Vaktim olursa bunu da izleri.

2. Songena

Songena

2 kere izledim. Etkisi bayaa sürdü bende. Kızın bi yönü annanemle aynı olması iyice duygulandırdı. Artık izleyen ne kastettiğimi anlar. :D Etkisini kaldırcam diye komedi filmleri izledim. İşe yarıyor. :D

13. Nasıl bir çocuktur abi bu ya on şekiş yiymi Şekiş oçuz doçuz :D:D http://www.youtube.com/watch?v=B16eXkmqDh0

1. Amygirl

Amygirl

yimmmiiiii :D :D ay bayıldım :D

2. LeornKayn

LeornKayn

Kık birler kık yejiler var daha :D bu kaçtane daha videosuda varmış :D masalanlatıyor ile şarkı söylüyor

:D çok tatlı yahu yanaklara bak :D
    3. Amygirl

Amygirl

:D nazar değecek :D

14. Bu anime Türk'ün chat kısmına modları kim seçiyor arkadaşım ne abuk sabuk tipler bunlar 2 öncede öylelerdi halada öleler forumdaki gibi kaliet görmek zor...ayrıca abuk sabukda tipler var forumun gözünün yağını yiyeyim :D burdada var gerçi ama az bişe...

2. LeornKayn

LeornKayn

Seni kast etmedim ben yahu :D nasıl anlıyorsun :D daha doğrusu kast ettiğim insanlar bu dediğim tarzda haksızlık yapanlar onlara dedim umarım açıklayıcı olmuştur yazım...

3. Hokage_Minato

Hokage_Minato

He o zmn devam et kardeşim :D

4. Toprakezgi

Toprakezgi

Tekrar yorumlari gorememe sorununa lanet okuyaraktan bu durumu terk ediyorum. :/

15. Güvenlik görevlisinin soluğunu ensesinde hisseden hırsız:D http://www.youtube.com/watch?v=7kCTv6Z-x8w

16. Youtube dolaşırken moğolça bir rap şarkısına denk geldim :D ben rap dinlemeyen biri olmama hoşuma gitti ilginç bir şekilde içinde Türk ve Sultan selim gibi kelimelermi geçiyor banamı öle geldi :D şarkı bana biraz böle milliyetçi tarzı geldi :D link;

17. Geleneğe uyup bende bir FF yazsammı yoksa yazamı bıraksam kararsız kaldım...

1. Super Otaku

Super Otaku

ilham gelince yaz :D

2. Paprika

Paprika

mantık hatası eren kardeş, eğer kısaltmasaydın açıklamayı yapmakla uğraşmayacaktın.

18. Shingeki No Pingu :DDDDDDDDD g

2. LeornKayn

LeornKayn

Yazarım :D ama önce youtube üyelik almam lazım ne üşenmekten hiç alamadım :D istersen sende yazabilirsin :D fark etmez

3. quincy

quincy

Join the penguin remember and faced him. seal bunun gibi :D Google translatede bu kadar oluyo :D

4. LeornKayn

LeornKayn

Ben abime yazdırırım :D:D o az çok çakıyor ben anlarım ama cümle kuramam genelde tabi basitini anlarım öle kalkıp derinini değil:D

19. Shingeki No Kyojini bugün başladım 5.bölümdeyim burdan sonrası izleyemenler için spoiler içerir :D İyi seriymiş ana karakter olan Eren'nin 3-4. bölümde harcanması ilginç daha yeni yeni bişeler olmuşken gitti eleman...tabi çoğu seride olduğu gibi ana karakterlerin etkileri ölümünden sonrada devam eder bundada öle olucaktır büyük ihtimal etki dönüş vb...

2. quincy

quincy

sen 49a kadar okumadın mı :O Ben 49a kadar okudun sanıyorum :( O yüzden öyle konuşuyorum o zaman daha bazı şeylerden haberin yokmuş :)

3. LeornKayn

LeornKayn

wuuuu baya heyecanlıydı bu 50. sayıda çıkmış ama daha çevirmemişler...bu elemanların ismini unuttun neyse zırhlı titan ve dev titan diyerecek geçicem :D bu ikisi kimden bu kadar çok korkuyor merak ettim o maymuna benzeyen elemandan değil ama onu biliyorum o maymunun liderinden ve o eleman neye benziyor ve kim ayrıca şu devlerin tiplerine sokayım ne iğrenç birşeyler katliam yapasım geliyor her gördüğümde...

4. quincy

quincy

Sakin ol kovboy :D Fansub 27 ekim güncellemesi vericeklerdi ama güncel yapılmadı

20. Kız Hobit filminindeki Misty Mountains çok güzel coverlemiş...http://www.youtube.com/watch?v=0dEZMAeiAiY

1. ByBesgen

ByBesgen

Çok güzel coverları var paylaşım için teşekkürler

2. gereksiz

gereksiz

çok güzel layn :) ama türk çesini hiç bişeyhe değişmem o nun duygusal bir bağımız var :D

21. Ninja scrollu bitirdim :D kısa animeleribitirmek güzel oluyo çabuk bitiyo :D

1. Super Otaku

Super Otaku

kısa olunca sıkılmıyorsun :D

2. LeornKayn
  22. Biri bana şu mevzuyu açıklasın 100 ileti doldurmadan konu açınca ne oluyor:D 100 ileti ile 99 ileti arasında neden böyle bir fark var birinde serbest birinde suç niçin böle bi kurala ihtiyaç duyuluyor aydınlatın az mevzuyu :) Yani demek istediğim adamın 10 iletide açacağı konu ile 100 iletide açacağı konumu değişiyor niçin böyle saçma bir kural her forumda var merak ediyorum...

2. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

işin felsefesini anlayamadın herhalde, yeni üyeler genelde 5-10 ileti sonra kayboluyor, bu kaybolmadan önceki faaliyetleride genelde spam,troll ve ileti kasma oluyor, geri zekalıca ve beyinsizce başlıklar açılıyor o yüzden, zaten forumda aktif olacak yeni üyeler 100 iletiye kolaylıkla ulaşırlar, burda maksat spam ve troll tipli üyeleri engelemek, yoksaa 100 iletiyi geçmedilerse eski üyelere bu sınır yok mesela, veya yeni üyelerden 100 ileti olmamış ama açtığı başlık önemli,gerekli veya ilgi...

3. LeornKayn

LeornKayn

mantıklı açıklamamlar sağolun...

23. Bizim gençlerimiz niye bu kadar öküz ulan adam gelmiş Japonyadan Türkiyeyi tanıtıyor bizim kendini komik sanan ergenlerimizin yaptıklarına bak lan bende 18 yaşındayım ama böle bişe yapmam lan ne bileyim bendemi tuhaflık var anlamadım gitti 7:00

Japonca bilmediğim halde izlerken baya keyif aldım japonca bilen bi arkadaş şunu tamamen çevirirse bölüm bölüm çok güzel geçer ve iyi güzel bi konu açmış olur foruma şuan 4.bölüm 1 partdeyim buda...
    2. LeornKayn

LeornKayn

Burası bana yetmiyecek gibi konumu açsam Quicny-San :D:D:D

3. quincy
    4. ayanatsume

ayanatsume

Japonuda kendilerine benzetmişler :D :D

24. Bundan sonra haberleri böyle sunacaksanız ulan ahhhhhh dinlerken ben bile gerildim sinirlendim alla alla...ben bu spikeri dinler dinler savaşa girerim arkadaş kavga hissi uyandırıyor insanda :D https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=JcJdKqnvv-8#t=40

2. Paprika

Paprika

Hayır haksızsın. O animeyi gördükten sonra kapak fotoğrafını çok beğenmiş ve ismi de çok hoşuma gitmiş olabilir evet ama Paprika'nın bambaşka bir felsefesi var bende. Ama anlat deme saçmalık felsefesinin dibini yaparım ayrıca uykum var :D İyi geceler LeornKayn kardeş.

3. LeornKayn

LeornKayn

Sağol sanada Amigo-San ödevi yapapıp bende yatmalıyım...

4. Paprika

Paprika

Enee benim de Fransızca ödevim vardı :D Neyse yarın yaparım ben okulda hihihi tembel öğrenci stili :D

25. XNightWalker adlı forum üyemiz yani aramızdan biri kendi çapında bir manga çalışması yapmış bir bakıp yorumlarınızla fikir katarsanız arkadaşa sevinirim aramızdan böyle işler yapanı desteklemek lazım Link; http://forum.turkanime.tv/topic/7609-osesia/#entry134980

2. LeornKayn

LeornKayn

yetişmem sorun olucak nese konuya dönelim arkadaşa destek olmak lazım diyorum...

3. Super Otaku
    4. Songena

Songena

Ben onu anime tanıtımı gibi bişey sanmıştım. :D Buraya yazdığın için sağol. Sayende farketmiş oldum. :)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.