Jump to content

Cold Dewil

Üyeler
  • İçerik sayısı

1289
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

17

İletiler bölümüne Cold Dewil kullanıcısının eklediği dosyalar

1. sağol... ama ben dedemi sewiyorum zaten.. mesele dedemin huysuzluğu değil; alzheimer oldu... Allah iki iyilikten birini wersin diyorum.. (çünkü uzun zamandır tüm aile eşrafı o ve onun pipisi ve poposuyla yüz göz durumdayız..benim için zaten sıkıntı yok ama etraf anlamıyor.. yani tuvaletin önünen geçip, terasa çişini yapıyor diyim, siz anlayın..)

bu arada ayrımcılıktan ben de nefret ediyorum haklısın.. ama sen de abartma.. mezarıma gelmez falan..

zaten inşallah sen onunkine gidersin :)/>

Allah sıralı ölüm versin :)/>

Hmmm anladım.Sizede sabır ve kolaylık versin...

Benim rahmetli dedemde alzheimer hastasıydı.Küçük olduğumdan hatırlamıyorum ama annemler çok zor hastalıktır derler hep.Onlar yıkıyormuş,yediriyormuş falan.Dışardan bazıları sadece el titremesi veya unutkanlık gibi görsede asıl yaşayan biliyor nasıl olduğunu...

Anneannem biraz değişiktir.Saygım sonsuzda...

Neyse alıştım zaten.O nedenle dediklerine tamamen katılıyorum ^_^

2. üzülerek itiraf ediyorum,

keşke anneannem öleceğine dedem ölseydi :(

Deme öyle ya :( Başın sağolsun bu arada...

Yaşlanınca bazı insanlar çekilmiyor olabilir haklısında,kıyaslama yapmasaydın keşke :(

Bende itiraf edeyim anneannem aşırı torun ayrımcılığı yapar.Beni sevmez.

Lafta değil ama ölsem mezarıma geliceğinden şüpheliyim :ph34r:

3. hayatım boyunca gördüğüm en tatlı karakterlerden birisidir kendisi :) Ama nedense ona bakarken Yaoi olayı geliyor aklıma bir türlü anlayamıyorum :D

Ben gülmek için seyrettiğimden aklıma pek gelmiyor o tarz birşeyler ^_^

Hideyoshi hideyoshidir sonuçta :D

4. Canım sıkıldı biraz ondan. :D/> Size yağuşuhlu erkek resmi yollayam mıı ? :ph34r:/>

Resmi ekleyen

Ahahaha bu resmi görünce paylaşasım geldi bu nedir ayol. :D/> Bakmayın. :ph34r:/>

Neyse ezgi kusuruma bakma şuan seninle aynı moda giremicem :(/>

Bknz:2 admin arasındaki 7 fark

:D

5. Bütün sevdiğim karakterler Tatlı seviyor :ph34r:

Bakınız: L,Dante,Gintoki...

Konu Death Note olunca baştan sona okudum :D

Yorumum Spoiler içerir gençler bilginize...

Öncelikle bende animelere Death Note'la başladım,nasıl etkilediyse artık başlayış o başlayış :D

Yorumlarını ben çok mantıklı buldum.Benim içinde L öldükten sonra anime etkisini kaybetmişti.Final sahnesini de zayıf bulduğumu itiraf etmem gerek ama her halükarda anime güzeldi konusuyla,Ostlarıyla,İlk Opening'i ile...

Bu arada karşı çıkan olabilir ama ben hala Kiranın dünya görüşüne hak veririm :ph34r: Mantıklı bulduğumuda söyleyebilirim :ph34r:

Neyse;

Bittikten sonra nasıl etkisine girdiysem okulda deftere değişik şekilde yazılar yazıp çiziyordum :D

Resmi ekleyen

Birde Mangaka bütün dedektifleri alfabeden seçmişti...L-M-N falan... :D

6. haa imza diyorsun :D

önce motto, sonra imza yaparız :D imza için photoshop bilen birine ihtiyacımız var gerçi...

yani...

SEN ! :D

Bir ara bakarız olmadı :D

Bu arada günün bıyığı...

Resmi ekleyen

7. aslında FC'nin resmi var da mottomuz yok Ercan :D

ilk iletideki gif'i ben çok benimsemiştim ama beğenilmiyorsa ona da bi el atabiliriz :D

Yok ya o güzel dursun ayrı bir hava veriyor FC'ye :D

Benim dediğim üyelerin şu kenara koyduğu bıdırık resim...

8. Yeni resimler geliyooor. Bu benim ilk paperchild'ım. En yakın arkadaşım Naruto delisi olduğu için bunu ona yaptım. Sırada Happy ile Şaluluuuu'nun renklendirmesi var. Özel ders verdiğim için ve bu aralar hasta olduğum için çok yavaş geliyor resimler -_-

Resmi ekleyen

Özel ders mi ?

Bana resim dersi versene o zaman :D

Ellerine sağlık çok güzel olmuş...Yandaki boyalarla mı boyadın ?

9. Goku aralarında biraz yaşlı kaçıyo harbiden. Bende biraz kaş yaptım,iyice yaşlandı. Bu arada burası bıyık fc ama Sakalda paylaşabilirmiyiz acaba ?

Sakal seven üye olarak paylaşmanı istiyorum ben :ph34r: :P

PS:

Buda benden FC'ye katkı...Adam resmen Bay Bıyık :D :D

Resmi ekleyen

10. Kahramanımız bu PhotoShop'u yaptıktan 5 Dk. sonra yerde can vermekteydi ...

Resmi ekleyen

O değilde Luffy bi harika dostum :D

Hahaa :D Çok güzel ...

Ufak ayrınıtıyı şimdi farkettim Goku'nun kaşlarda fazlalaşmış mı ne :ph34r: :P

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.